What's new

Primul grow

gganjaabwoy

Active member
haaaahahahahahaha...bine ai revenit sandele...chiar ne gandeam sa te inlocuim cu o scandura pana gasim inlocuitor....pune ba si tu poze...
 
Nu am mai facut poze de nervi,le-am taiat tinere.Euvam stiut ca se intampla asta, I'll be back,cam vreo 2 saptamani..
Am zis sa va zic sa nu va ingrijorati sau bucurati ca am intrat la pucãlie, , ciao numa bine la tãtã lumea mai pot intra cand ma apuc de jurnal, adicã cand ajung acasa.
 

anonimus

Member
In unele cazuri poti actiona doar cu violenţa hahaha but true.

L.E.(very late) hahaha not true


nu te-am intrebat... ca ai fost dat disparut o saptamana... acum doua :laughing:... cum ai iesit cu cultura ? ... am inteles ca te-ai suparat pe viata ... dar a iesit ceva sau ... ? am asteptat o saptamana ceva poze cu gramajoara ... nimic... cum e ?
 
Salut Anonime, nu avea rost sa fac poze la niste mugurei culesi cu o luna inainte de termen :) materialul cules e incredibil de tare,durata high doua ore +.Îmi si imaginez cum era daca terminau, prea brutala lenea nu prea imi place,!!!! it's SATIVA time!!!!
Yep Jtm, ness si mancare la greu:)))imi place aroma care o dã la mancare..
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Man, abia astept sa o vad si pe asta, mai ales ca vine vara. Bine, Lorel o sa foloseasca si aerul conditionat ca sa mai mitigeasca situatia, nu ca mine, care n-am bani de aer conditionat.

Chiar bai, hai sa facem un concurs de sative!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Sative a la sandel?

Va dati seama ce sative scoate sandel daca nu o avut rabdare la astea sa termine? :joint:
 
Last edited:

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Nu mai, nu a fost ca nu a mai avut rabdare, era nervos fara ness...
 
Top