What's new

Primul grow , incepe cu o problema..

schweppes

New member
Hellou in primul rand si sper ca postez bine habar n-am , dar sunt un pic stresat panicat wtf .. cu una din fetite . M-am trezit dimineata si nu stiu de ce parca s-a pus sa doarma .. Poate ca nu e nimic grav , si mai mult ca sigur o sa ziceti ce fishh .. dar vreau sa aud o parere doua cu ce s-a intamplat si ce am de facut sa remediez problema.. Am inteles ca o poza face cat 1000 de cuvinte asa ca pun acum 2 poze una cu ea si cealalta cu surioara ei care e bine mersi .
So what to do ?
 

eska

Member
hi. pune pozele. si daca vrei sa-ti raspuna baietii veseli de aici mai da si tu niste detalii despre: temperatura(!)/umiditate, pamant, lumini, ventilatie, indoor/outdoor?? daca ai masina, ce salariu ai si cati ani ai si unde stai. din astea.
 

schweppes

New member
poze am pus , nu apar , sau ? si revenind e vreo problema sau doar sa o sprijin de ceva si isi va revenii cand creste ? am doar 2 fete si nu as vrea sa pierd 1 din ele :(
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
N-are nimic planta, doar ca a crescut mai mare decat o poate sustine stem-ul. iti recomand un ventilator de pc pus sa bata spre ele ca sa le mai antreneze si intareasca. ai putea si sa incerci sa o sustii cu ceva daca se apleaca mai mult.. dar e mai bine sa o ajuti sa isi revina natural simuland miscarile vantului. daca nu asta e problema, si mai e si alta, zi-ne mai multe despre mediul de crestere, ca de faptul ca esti de la vaslui ar putea fii interesati decat gaborii, nu si cine vrea sa te ajute cu planta.

succes.
 
Top