What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Prima recolta 2011 - Mini Mango (autoflower)

Status
Not open for further replies.

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
mission accomplished

mission accomplished

Fratilor, am ajuns la capat si cu proiectul asta. Satisfactiile fiind subiective n-o sa insist asupra lor, dar pot sa spun atat: daca iti place high-ul de sativa cu aroma lamaioasa de ruderica si vrei sa creasca repede-repede si nu prea mare, atunci Mini Mango e TheShit :D

Recolta are un total de 126 g impartit in mod egal intre mandea si minunata gazda a proiectului care, e atat de fericita de rezultate incat vrea sa o facem din nou. Si din nou. Si din nou... :D
Gata vrajeala, uite poznele:


si mamicile asistate la nastere, ale caror resturi (20g) imi revin mie multumita generozitatii gazdei:

Ma rog, mai era niste bud prin zona, insa am luat doar cateva imagini elocvente.
Ma declar multumit, bafta tuturor! :tiphat:
 

Splif

Member
Ma bucur ca esti multumit si mai ales ca ai dus la bun sfarsit proiectul.
Tot ce pot sa iti spun este ca te felicit si sa ai fumuri sa te darame .
Foarte bine lucrat.
 
Status
Not open for further replies.
Top