What's new

Poze cu cross-uri personale in flower, macro-uri daca e posibil :D

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
trebuie sa fie minim 4 dupa calculele mele, dar sunt mai multi din cate stiu.
ps: daca e sa caut mai am si acum din poza 2 cate ceva.. :D
 

MJgrow

Active member
pai depinde cum ai facut "X"

1 an iti trebuie pt cele din paranteze rotunde
1 an "x" dintre cele 2 paranteze rotunde(prima)
1 an din cele paranteze patrate

ar veni undeva la 3 ani. asta in cazul in care mergi simultan cu 3 plantatii diferite.

care a fost rasplata pentru timpul investit ? (cum se prezinta puterea ?)
 
G

green_land

unde pot citi si eu mai multe despre crossuri? o sa caut aici si pe google dar daca stiti voi ceva postati aici :) multumesc
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Soiurile le-am primit in iarna lui 2005 si au fost facute, din cate am inteles, in 2004
[(Indica x Firecracker)x(Green Giant X Ultimate Moonshine)]

[Danyboy x CL(bx1)]

in vara lui 2005 cele 2 soiuri au produs un numar mare de seminte si foarte mult bud... atat de mult ca am petrecut 2006-2007 fumand aproape zilnic: la pipa, in joint-uri, la bong...

iar in 2006 am impartit destul de multe pe forumul romanesc vechi. cativa oameni au crescut, unii au impartit si altii s-au laudat la prieteni si au vandut seminte pe care le-au primit gratuit...

e un cross misto. mama e un producator masiv ce produce brazi plini de bud. iar tatal produce multe...multe...multe cristale.... Frosty Motherfucker...

rezultatul e ceva de legenda. ce legenda? Harap Alb :D
Dar nu Harap Alb ne intereseaza ci Fomila.
Problema e ca povestea a fost modificata de baietii de la editura si cei de la tipografie pentru ca au crezut ca nea Creanga era pus pe glume sau poate ca nu voiau sa influenteze tineretul...whatever...in fine...
Numele corect al lui Fomila era Fumila. Baiatu fuma muuuuult GG si drept urmare omul manca si manca si manca si manca si manca si manca.... si uita sa se opreasca.

imi amintesc ca le-am povestit despre el tovarasilor de pe vechiul forum. io le-am spus ca GG-ul te face porc si ca mananci tot ce ai in frigider si apoi te duci sa mai faci cumparaturi de cateva ori.
da' ce crezi ca te poti intelege cu stonerii? Eu i-am prevenit, da' ei Batman! Batman!
 

MJgrow

Active member
interesanta povestea :)

Inseamna ca nu e de glumit. Eu ultima data cand am uitat sa ma mai opresc din mancat am sfarsit prin a demanca tot, dar nu la bucatarie :)

Pacat ca cei care au primit seminte s-au apucat sa vanda...

Dupa mine cea mai mare curiozitate: atunci cand cresti un cross facut de tine, ce potenta are si cum o sa arate la maturitate in frower.

Pe mine unul orce parca ma hipnotizeaza.... Eo o satisfactie personala pentru munca depusa :)
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran


poza nu imi apartine dar genetica da.
apropo cel care a facut poza daca vede acest mesaj il salut! :wave:
:tiphat:
 

VanVulpen

Well-known member
Veteran
Vietnam Black/Meao Thai X Golden Tiger insamantata cu Tom Hill's Haze

picture.php
 
unii probabil stiti pozele,altii ati si fumat din ea :wave:
 

Attachments

  • SNC00808.jpg
    SNC00808.jpg
    81.6 KB · Views: 19
  • SNC01994.jpg
    SNC01994.jpg
    68.5 KB · Views: 21
  • SNC02013.jpg
    SNC02013.jpg
    71.5 KB · Views: 18
  • SNC02091.jpg
    SNC02091.jpg
    69.4 KB · Views: 21
  • SNC01995.jpg
    SNC01995.jpg
    64.1 KB · Views: 18
  • SNC01794.jpg
    SNC01794.jpg
    73.9 KB · Views: 18
  • SNC01762.jpg
    SNC01762.jpg
    61.6 KB · Views: 20
Last edited by a moderator:

VanVulpen

Well-known member
Veteran
Flo X Highland Thai

picture.php


picture.php


picture.php


Aurora Indica x (White Rhino x Skunk BX1) - am pronuntat corect, maestre exploziv?

picture.php


picture.php
 
Top