What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Poptávka po pylu na řízené opýlení

Czechsek

Member
Zdravím, našel by se někdo ochotný, kdo by mi poštou poslal pyl na řízené opýlení dvou mých letošních modelů. Zdají se mi do našich podmínek celkem odolné vůči povětrnostním vlivům i plísni. Jedná se o Isis, která jede od dubna z řízku a druhý model bohužel nevím co je, ale jeho růstový potencionál je neskutečný. Odpledne dodám fota obou šťastlivců, kteří budou moci své genetické prepozice předat dál. Samzřejmě za pomoci někoho z vás.

Kdyby se našel pyl nějaké rané odrůdy jako například Early Skunk, Early Misty, Speed Qeen nebo v našich podmínkách osvědčeného DP, bylo by to pro další uchování těchto genetik vyhovující.

Výměnou za poskytnutý pyl nabízím semena, která těmito crossy vzniknou.

Čím více druhů pylu, tím více nové genetiky.

Nabídky prosím řešte přes PM

:joint:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Bohužel mám teď už jen matky.Před pár týdny sem měl ještě samce rychle rostoucí neznámé sativy.Udělal sem crossa s cob,tak pak mužem něco vyměnit,kdybys sehnal.Zdar
S tim Pm nevim jestli mi mužeš odepsat kdybych ti to tam posilal,někdo tu řikal,že když nemáš 50 postu tak nemůžeš
 

Czechsek

Member
Tak to je škoda, pokud něco seženu, tak můžem určitě vyměnit. S těma PM máš pravdu, konrétní domluva by byla potom možná přes icq nebo mail.
 

Latest posts

Latest posts

Top