What's new

Pohromitchuv mothers room

Nechceš se pohromiči nějak vyjádřitk tomu kolik jsi toho měl doma, co objevili a hlavně proč?

Bylo to na udani sousedu, slyseli hucet vetraky a ventaky + smrad z brka. Mel jsem po sklizni takze toho bylo neco pres 1,3kg.
Nejdriv jsem mel dostat 2 roky, ale u odvolacky to zkrouhli na podminku. Ale tech 8 mesicu na vazbe taky zadnej med....
 
G

grizly

Vitej zpet...:tiphat:Si to mel v byte nebo v dome?
A co sousedi po navratu...Neumim si to predstavit....
 

berrea

Member
no nevim, jak bych vychazel s člověkem, kterej mi tohle způsobil... docela tě obdivuju za tvůj klid
 
no nevim, jak bych vychazel s člověkem, kterej mi tohle způsobil... docela tě obdivuju za tvůj klid

No jelikoz mam podminku, tak musim sekat dobrotu. Bylo docela vtipny jak psali v tisku, ze jsem zasoboval Olomoucky, prerovsky a prostejovsky kraj marihuanou. Ja jsem mel doma jedno 6ti kilo na kvet a matkarnu. Nevim kde bych ty brka asi tak bral... A i policajti se snazili 6 mesicu najit nejaky dukazy a nenasli nic. Je to picou ke zdi. Tatik ma lupenku, takze tak cca. pulka sklizne padla na jeho masticku a zbytek jsem vyhulil. A ten kdo me zna vi , ze nekecam. Denne jsem daval tak 3-5g. Proste co 2 hodiny to spek
 

berrea

Member
hehe, kdybych zásoboval hulenim 3 kraje, tak myslim, že už by na mě nemohli :D
máš někde ten článek? rád bych si to přečet... jinak ti čísla ti věřim... já loni sklízel dost a taky toho velká část padla pro nemocný lidi po okolí... hlavně pro moje vlastní babky s lupenkou... taky sem dával igelitku jedný paní s rakovinou, ale doteď nevim, jestli to vůbec použila... navíc sme dělali asi 4 litry mastičky

no hlavně, že tě ta šikana nezlomila, to je důležitý
 

sensi23

Active member
Veteran
No jelikoz mam podminku, tak musim sekat dobrotu. Bylo docela vtipny jak psali v tisku, ze jsem zasoboval Olomoucky, prerovsky a prostejovsky kraj marihuanou. Ja jsem mel doma jedno 6ti kilo na kvet a matkarnu. Nevim kde bych ty brka asi tak bral... A i policajti se snazili 6 mesicu najit nejaky dukazy a nenasli nic. Je to picou ke zdi. Tatik ma lupenku, takze tak cca. pulka sklizne padla na jeho masticku a zbytek jsem vyhulil. A ten kdo me zna vi , ze nekecam. Denne jsem daval tak 3-5g. Proste co 2 hodiny to spek
jj jsou to kokoti jako 2 roky natvrdo taky slusna palba cece jeste ze te zprostili soused je asi pekne hovado:ying:
rozhodne bych na nej usil nejakou boudu ve stylu kvasnic v kadibudce vse natocil postl na youtube
 

EXODUS_01

breeder
Veteran
Tatik ma lupenku, takze tak cca. pulka sklizne padla na jeho masticku a zbytek jsem vyhulil. A ten kdo me zna vi , ze nekecam. Denne jsem daval tak 3-5g. Proste co 2 hodiny to spek
Zlatá pravda strécu, jinak vítej zpátky a někdy se k nám zastav! :)
 

Latest posts

Latest posts

Top