What's new

pochwal sie:D

T

thcfanatic

siemanko
Postanowilem zalozyc taki thread poniewaz jestem pewny ze oprocz tego ze jestescie urodzonymi ogrodnikami macie inne zdolnosci ,talenty
pochwalcie sie swoja tworczoscia , rysujecie malujecie rzebicie robicie muze czy piszecie wiersze pochwalcie sie tym tutaj :D

takie sobie bazgroly:D wiadomo lepiej sie tworzy keidy oczy kolor maja czerwony

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


beduin wiadomo ocb:D
picture.php


jestem ciekaw waszych propozycji:D
pozdrawiam:joint:
 

baku

Member
elo panowie i dziewczynki, odrazu śle propsy dla thcfanatic tez rysuje i jestem pełen podziwu twoich projektów, naprawde kawał świetnej roboty.
Tutaj moja radosna twórczość po boniu, słuchajcie oceniajcie a nuż może się komuś spodoba.
http://www.youtube.com/watch?v=FJxHZv6l4PY
pozdrawiam baku :joint:
 

SLN

Member
Niestety - nie mam sprawnego skanera, więc będą tylko zdjęcia.

Eye of The Revenge:
picture.php


Industrial:
picture.php


Rise and Shine:
picture.php
 
T

thcfanatic

SLN swietna technika :D ten tribalek naprawde dobry


biomechanika

picture.php


chyba wiadomo kto dosc stary rysuneczek


picture.php



synnek kiedys mi pokazywales swoje i swoich ziomkow utowrki :D bys sie pochwalil a nie taka cicha woda:) zapodaj cos

pozdro
 

orangefreak

Member

;p nie ptajcie czemu tak nie inaczej heihei



@SLN, kurcze chłopaku naprade dobre rysunki. Jeśli będę potrzebował motywu na tapete/dziare zgłaszam się do Ciebie :)

Reszta też niesamowicie daje. thcfanatic, popracuj nad rysunkami jeszcze, poczytaj conieco bo naprawde masz rękę do kredek. A możesz byc tylko lepszy w tym
 

SLN

Member
No dzięki, dzięki chłopaki... :D.
Nie ma problemu orngefreak - zawsze chętnie coś stworze.
Nawrzucam coś jeszcze jak dokończę obrazy.
Pozdrawiam!

EDIT:

Dorzucę stare grafiki;

Vietnam Victims:

picture.php


Aliens:

 
E

Ergonomic

el023- to nie trolluj tylko idź pograć w pyszne trójkąciki...
przemix- pokombinuj z fotkami bo ich nie widać....

postaram się wrzucić mój projekcik na mój pierwszy tatuaż :D

Ło taki:


docelowe miejsce- mostek zaraz przy łączeniu z obojczykami, dłuższy kabel w kierunku serca.
Co przedstawia: Taw- ostatnia litera hebrajskiego alfabetu w mocnym skrócie oznaczająca prawdę, albo dobro dla kogoś dobrego i zło dla kogoś złego... ogólnie ma sporo ciekawych znaczeń... coś jak stare oklepane ying-yang xD. Płytka drukowana- luźne nawiązanie do biomechaniki... zerwane kable oznaczają drogi, które zakończyłem i te połączone z ciałem te które trzymają mnie przy życiu- rodzinę, przyjaciół, przyszłość i ta od serca- ukochaną

Niektóre ścieżki są niedopracowane xD
SLN- Dla Ciebie tyle pozytywnej karmy ile tylko mogę! Teach Me!

przemix- już działczy :D
 

SLN

Member
Ergonomic - mówisz i masz Bracie... wrzucam zatem na wokandę Twój temat z "Taw" - wieczorem zrobię EDIT i wtawię rezultat pracy dla Ciebie.

thcfanatic - inspiruje mnie także Twój motyw z murzynem i pistoletami Desert Eagle :D - chyba też się zasugeruję i zaaranżuję ten temat po swojemu ;-).
 
T

thcfanatic

Bardzo mnie cieszy ze temat sie rozkreca:D
mysle ze ogladajac czytajac sluchaja nasze materialy nie tylko cieszymy oczy oraz uszy ale mozemy duzo sie nauczyc, dopracowywac technike

SLN jak dla mnie mistrz :D mysle ze nie tylko ja czekam na wiecej projektow
pozdrawiam :D na dniach tez wstawie cos nowego
 

SLN

Member
Ergonomic - oto moja ekspresowa wręcz "wariacja" na temat motywu "Taw" - zgodnie z obietnicą. Bliki świetlne dodane na kompie.
Ogólnie zacząłem rozważać sprawę i doszedłem do wniosku, że fanie będzie go dalej rozwijać - nawet używając dużo bardziej zaawansowanej obróbki komputerowej. Wiesz - jeśli to ma być dziara, to fajnie by było przygotować to zarówno efektownie jak i odpowiednio dla tatuatora - chodzi mi o skalę i proporcjonalność szczegółów, aby były możliwe do odwzorowania na skórze przy danej wielkości wzorca.
Tą wersję którą zamieszczam traktuj bardziej jako roboczą - koncepcyjną. Taki mam koncept (wiem... mam zboczenie do szczegółowości - jestem "detalofilem" :D):
picture.php


thcfanatic - myślę nad murzynem z giwerami :D... jak coś urodzę - wpakuję.
 
E

Ergonomic

Ja bym jednak obstawał przy mniejszej liczbie szczegółów i zdecydowanie bez kolorów... No ale rysuneczek bardzo się mnie podoba :D. No i coby ten taw był troszku większy- w końcu on tu motywem przewodnim xD
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
THCFANATIC nie ma sie czym chwalic :p stare dobre czasy...a bynajmniej nie bede mp3 wrzucal bo nie wiem jak na maga wrzucic a w neta to nie moze pojsc :p za bardzo ale jak juz tak bardzo chcecie to na wp mozna poszukac kontra wersja oraz SAMFAKT
czasem sie tam udzielalem ale nie na tych kawalkach co sa tam :D
 

kazuya20

Active member
Witam widzę że wiele u jaranych osób potrafi malować i prośba jak ktoś ma czas może mi projekt tatuażu na łydce zrobić mianowicie ten tatuaż jest symboliczny chodzi o roślinę która wyrasta z pięty rozchodzi sie po łydce jest w fazie kwitnięcia do tego jeden koliber który wypija nektar z topa :) kolor kolor wielkie podziękowania-- wiem ze pisze jak pojeb :)
 
P

passionman

Witam widzę że wiele u jaranych osób potrafi malować i prośba jak ktoś ma czas może mi projekt tatuażu na łydce zrobić mianowicie ten tatuaż jest symboliczny chodzi o roślinę która wyrasta z pięty rozchodzi sie po łydce jest w fazie kwitnięcia do tego jeden koliber który wypija nektar z topa :) kolor kolor wielkie podziękowania-- wiem ze pisze jak pojeb :)

mam teraz troche roboty ale daj mi miesiac :>
 
P

passionman

picture.php


wczesniej głownie rysowałem. ostatnio odkrywam kolory. kolory to jest to co tygryski lubia bardzo :)
 
Top