What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

path to self-supply (hobby project)

D

Dogon

9 den 12/12 udělal sem dva řezy z dvou S1 přeci jenom se začali pěkně táhnout tak pro jistotu navíc jedna S1 má takové to mramorování na listu známí z chemdog d a Ra2 selekce coastal collision to druhý féno mělo tohle mramorování a bylo to jedno z nejlepších kouření co se mi poštěstilo okoštovat možná to mramorování nemá nic společného z kvalitou ale jistota je jistota.

picture.php


jeto vidět uplně vpravo vedle té tyčky
 
D

Dogon

Rakosnicku aby nedošlo k nedorozumění to není ecsd x gg4/stardawg ale ecsd x gg4/chemdog IBL :biggrin:


kouřil sem 6 fenotypu tohohle crossu gg4/chemdog IBL z kterého jsem vybral samce pro tu ecsd a mohu říct že nic mocnějšího není kámoš co to pěstoval se zhulil tak že se uplně klepal čtyři brka za noční robotu tohle je ta marijuana pro lečebné učeli to musí níčit rakovinoví buňky jedna báseň.
trpím migrénou a jeden prd a než došlo na druhý tak sem cejtil jak bolest hlavy odchází,to jenom abys věděl s čím počítat :woohoo:
 
D

Dogon

dík za aktualizaci vypadá to v pohodě ta obou pohlavnost po orvání koulí už ustoupila?

dneska sem prořezal spodky a něco vyvázal už to padalo,kontrola pohlaví, zjištěna u několika rostlin obou pohlavnost počkám pár dní a budu škubat koule a doufat že se to hodí do samic jako minule ta GG4 si evidentně nese tenhle gen.
 
K

Krutibrko

U mě 20 den 12/12 a ani koule,čekuju to denně,jen mi paradoxně zhermil larry og x purps,ale po oškubání už jede čitá holka. Gsc x gg4 vylětěly šíleně po přepnutí.Jedna gorilla se táhne druhá ne,klony jsem nedělal tak snad netrefím to pheno co bys chtěl :D
 
D

Dogon

20 den a sou čistý tak to už můžeš bejt v klidu nestalo se mi že by to hermilo později jen vtom nasazování květenství se ukázalo pár koulí.
rozdal sem asi 200 semínek S1 místním Důchodcům na zahrádky a jestli se mi bude něco líbit tak si vezmu větev na otestování.
umě taky slušně letěj ty GSC x GG4 hafo větví v jedný rovině jako og.
 

Rakosnicek

Member
Veteran
U mě 20 den 12/12 a ani koule,čekuju to denně,jen mi paradoxně zhermil larry og x purps,ale po oškubání už jede čitá holka. Gsc x gg4 vylětěly šíleně po přepnutí.Jedna gorilla se táhne druhá ne,klony jsem nedělal tak snad netrefím to pheno co bys chtěl :D

ten larry x purps už toho zažil sakra hodně no, dřív byla stabilní a paráda, ale v posledních kolech jsem sem tam nějakej samčí květ otrhával, mě je to jedno.... já pěstuju takový věci, že každý kolo alespoň něco hermí a nevadí mi těch pár semen vyndat než to zhulim, ale je na prd, že už z toho nechci moc dávat řízky někomu jinýmu, ať nejsou nasraný
ono tyhle pohlavní nejistoty na začátku květu jsou ještě v klidu, po otrhání to skoro vždycky vymizí a když nějakej pyl unikne tak vzniklý semena stihnou plně dozrát a pro hulení to nevadí protože neni problém je vyndat, to neni jak když se to ojebe ke konci a palice jsou plný těch malejch nedomrdlejch zelenejch semínek

kouřil sem 6 fenotypu tohohle crossu gg4/chemdog IBL z kterého jsem vybral samce pro tu ecsd a mohu říct že nic mocnějšího není kámoš co to pěstoval se zhulil tak že se uplně klepal čtyři brka za noční robotu tohle je ta marijuana pro lečebné učeli to musí níčit rakovinoví buňky jedna báseň.
trpím migrénou a jeden prd a než došlo na druhý tak sem cejtil jak bolest hlavy odchází,to jenom abys věděl s čím počítat :woohoo:

to rád slyšim, zatim totiž vypadaj dost dobře, už mam 3 holky z těch 6 semen a u dvou se ještě neví, tak by mohly bejt alespoň 4, do dvou týdnů max je přepínám
 
K

Krutibrko

Rakosnicek
Já už jsem taky zvyklej že ty top kytky semtam zhermí,za tu dobrotku ta péče většinou stojí žejo.

Dogon
Taky ti to tak ukrutně pomalu nakvétá?U mě to vypadá na 14tej den a přitom 28. 12/12,klony co jsou s něma v boxu už jsou úplně jinde.
 

Rakosnicek

Member
Veteran
Rakosnicek
Já už jsem taky zvyklej že ty top kytky semtam zhermí,za tu dobrotku ta péče většinou stojí žejo.

Dogon
Taky ti to tak ukrutně pomalu nakvétá?U mě to vypadá na 14tej den a přitom 28. 12/12,klony co jsou s něma v boxu už jsou úplně jinde.

to bude tim, že ty klony jsou jakoby 'dospělý' už v rw, ty ze semen ještě asi úplně nebyly

jinak moje finální skóre u těch ECSD x GG4/chem ibl jsou 4 holky, dvě z nich už maj jen trojlístky a vypadaj jak ecsd :D
 
D

Dogon

čau jsem ve 20 dnu a mám tam i klony a všechno je tak nějak na stejný úrovni cca od 15 dne to začalo formovat květenství tedy 5 dní a vypadá to libově něco jako u kolegy 5U52K4 co ukazoval v postu #263 teď by měl být cca 29 den co mi ukazoval fotky a už se tvořej pěkný šišule však on brzy ukáže.
v týdnu to vyfotím a ukážu mám tam i SD,ECSD ty sou lehce pozadu tak jak je obvyklé u dýzlu přeci jenom chtěj víc času ale i v tomhle prvotním stádiu tvoření květenství jsem vždy když nakouknu do pěstírny nadšen.
ukaž jak si vedeš rád se podívám.
 
D

Dogon

to bude tim, že ty klony jsou jakoby 'dospělý' už v rw, ty ze semen ještě asi úplně nebyly

jinak moje finální skóre u těch ECSD x GG4/chem ibl jsou 4 holky, dvě z nich už maj jen trojlístky a vypadaj jak ecsd :D
ty mě napínáš už se těším co ukážeš :biggrin:
 

5U52K4

Member
Musim se polepsit a zkusit sehnat tento tyden fotak,pak nahodim normalni fotky,protoze ty z mobilu jsou KATASTROFALNI. Pro ty co maji dobrou predstavivost :biggrin: 30.12/12
 
Last edited:
K

Krutibrko

čau jsem ve 20 dnu a mám tam i klony a všechno je tak nějak na stejný úrovni cca od 15 dne to začalo formovat květenství tedy 5 dní a vypadá to libově něco jako u kolegy 5U52K4 co ukazoval v postu #263 teď by měl být cca 29 den co mi ukazoval fotky a už se tvořej pěkný šišule však on brzy ukáže.
v týdnu to vyfotím a ukážu mám tam i SD,ECSD ty sou lehce pozadu tak jak je obvyklé u dýzlu přeci jenom chtěj víc času ale i v tomhle prvotním stádiu tvoření květenství jsem vždy když nakouknu do pěstírny nadšen.
ukaž jak si vedeš rád se podívám.

Možná se mi to zdá,uvidím,teď jsem se v hrabal v kytkách a trochu jsem to přehodnotil:laughing:Nahodím foto až bude na co koukat,ještě to furt jde do vrchu,bojuju co ti budu povídat,krásné to máte kluci:tiphat:,budem kosit +- stejně tak jsem potom zvědav jaké budou smokereporty
 

5U52K4

Member
Parádně osypaný :)
Diky za pochvalu,ale ta spis patri Dogonovi za luxusni semena :) taky cumim,jak to sype v tech mojich punkovych podminkach co maji pod tou dvestepadinou,uvidime co tam vykouzlim :biggrin: Vcera dostaly naposled hnojky(biobizz) ted uz jenom voda.
 
D

Dogon

skunk lepidlo vypadá že bude kvalitní pohul dík za ukázku, přejí hustej dým:biggrin:
 

Latest posts

Latest posts

Top