What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

path to self-supply (hobby project)

D

Dogon

picture.php

S1
 
D

Dogon

zvláštní mutace na listu u té gsc to už jsem měl u AHcore ale časem seto srovná mě některé hážou takovej ten vejvrt co má GG4 a tuto mutaci rád vydím většinou odpovýdá phenotypu glue

picture.php
 
K

Krutibrko

Můžeš nahodit foto GG4 S1 sušiny?,no nemůžu se dočkat co ti budu povídat :D
U té GSC x GG4 to vidím na listy ala špenát ty mám rád :D,Riri se drží pěkně při zemi za to s1 letí dovrchu.
 
D

Dogon

pěkný saláty já mám úplný chcípáky a svilušky musím je stříknou než mi to sežerou.
 
D

Dogon

mám tři GG4 S1 v růstu a všechno nasvědčuje tomu že sem chytil Sour Dubb fenotypy malý podsaditý rostliny což není to co hledám, pokud má někdo tu S1 co se táhne prosil bych větev kdykoliv až to porostete.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
ty we haha gorilla neni opice :D

všech pět vyklíčilo. bylo by zajímavé najít v těch s1 samce, což se občas stává, zřídka..
 
Last edited:

Mightyka

Active member
Veteran
To by mě zajmalo jak to doopravdy je s těma S1 samci... Rozlouskla by to genetická analýza. Mluvil jsem o tom s Nespectou, kterej zasadil tisíce, neli desetitisíce femek a řikal, že ani jeden "samec". Kdybych si měl tipnout, tak bych se přiklonil spíš k tomu, že se při opylení zatoulalo nějaký pylový zrno z klasickýho samce.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
myslím, že jsem se už bavili o četnosti, pravděpodobnosti a kauzalitě na toto téma.

Nspecta je pouhý přeprcávač a nevim o tom, že by byl nějaká autorita v šlechtění, a když tvrdí Charlie Garcia, skutečný šlechtitel.. že v peyote purple je 10% samců, tak si ted nemyslím, že by nepoznal, že se mu tam něco zatoulalo... zvlášt dyž se objevují opakovaně v následných selfed generacích...
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
rozhodně se ale jedná o samice v samčí podobě :D ptze většina potomků jsou zase samice..
 

Mightyka

Active member
Veteran
Jasný, ale to nejde o autoritu, přeprcal toho tuny a vypěstoval to a žádnej "samec". Měl těch kombinací spousty.
10% u Peyote purple? Máš nějakej odkaz?
Musim se na tohle zeptat kámoše botanika/genetika jestli o tom slyšel.
 
D

Dogon

rozhodně se ale jedná o samice v samčí podobě :D ptze většina potomků jsou zase samice..

měl jsem alpíne rocket/erdbeer X alpíne rocket a z 20 jedna samice zbytek samci tak ta jedna byla taky samec v samičí podobě :biggrin:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
tedka si nejsem jistý těma procentama ale určo info najdeš v pyote thredau v cbg sekci.. :)

jasně Nspecta mluví o zkušenosti, ale stále platí ten Humeho argument, že pokud se nestalo něco tisíckrát, neznamená to, že se to nemůže stát po tisíci prvé... anóbrž dokázal, že kauzalita a z toho vyplávající vůbec možnost pravděpodobnosti, je princip lidské mysli, ot jak lidská mysl pracuje apriori.. ale vubec to neni princip skutečnosti, i kdyby ta skutečnost byla ve věděckém pohledu omezena na oblast botanického zkoumání. věřím, že botanika je opravdová věda a tedy vytváří pouze hypotézy, které mohou být verifikovány či falzifikovány a nevytváří žádné trvalé pravdy,...

chci jen zase říci, že vycházet z teorie chromozomů atd. a přijímat jako primární/výchozí rozdělení pohlaví na samec a samice u cannabis možná dobře odpovídá tomu jak lidská mysl pracuje, nicméně si myslím, že kdyby nějaká teorie přišla s tím, že cannabis je primárně hermafroditní, či oboupohlavní, pomohlo by to daleko lépe pochopit jev o kterém se bavíme...
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
ted sem podlouhé době koštnul tu gg4 a z ligh depu to voní lehce jako bílá čokoláda a něco jako citrusový nektar ale nakyslý :D a samozřejmě dýzl.. chut po jointu je dýzlově kávová.. efekt je typický chemdogový.. rána bum a pak se to stupňuje, velmi tělesné.., nejde o vzestup hehe ale o sestup a to dlouho :D člověk prostě čučí a bzučí :D

jsem zvědav jakým způsobem ovlivní gorila sour dýzla..
 

Rakosnicek

Member
Veteran
ten peyote purple fakt samce obsahuje no, i to proto prodávaj jako regulary, ale teda nevim jak přesně ho šlechtili, má to bejt speciální fenotyp z bubba kush s1, takže fem... na těch 10% jsem taky narazil, ale je to divný, zajímalo by mě jestli jde o 100% samce a nejsou to vlastně hermáči, já měl třeba samce amnesie ibl, fakt pěknýho, i cukroval, ale po tom co jsem z něj použil pyl vyhodil v druhý polovině květu jednu nebo dvě blizny úplně na špičce vrcholu... z 10 semen tý vanuatu x amnesie ibl co jsem pak zasadil byly jen samice, ani nehermily, ještě jich mam fakt hodně, ale dál už to asi testovat nebudu :D

jde o to jestli má konopí tak snadnou determinaci pohlaví jako lidi - tj xx samice a xy samec, já měl vždycky za to, že jo, ale nedávno nás učili, že třeba chmel (nejbližší příbuznej konopí) má těch chromozomů víc variant a ještě se různý druhy chmele vzájemně lišej
často se právě chmel a konopí uváděj jako příklady rostlin s determinací pohlaví typu drosophila, což je ten systém xx a xy, když jsou ale u chmele nějaký odchylky tak jsou možná i u konopí
 

Latest posts

Latest posts

Top