What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OutRO2020

cadavruslos

Well-known member
ICE

ICE

Salut si bine v am regasit, avem acest ICE care are inaltimea de 2 metri jumate si care este o bestie , a primit in jur de 7 ori topping si se vede cat de mare e in diametru, primeste Natura de la Agro 10 ml/ L , cate 10 litri de apa zilnic , o sa se anunte ceva frumos deci ramaneti aproape , va salut !

picture.php
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Daca are 2 metri jumatate e posibil sa poata folosi si mai multa apa decat 10 l pe zi. Sau poti incerca sa uzi mai mult in o zi si sa faci pauza o zi intre udari, ca sa aiba si putina perioada de "seceta". Atunci e dezvoltarea cea mai mare.
Spor la treaba.
 

gumzgi

Well-known member
@pillang, e de la pamant nimic altceva , daca plantezi unde trebe' nu e nevoie sa dai cu nimic .
picture.php

picture.php

picture.php
 

Pillang

Well-known member
Inca min. 3-4 saptamini. A inceput sa miroase tare, chiar f tare. Nu e rau kush-ul asta, dar pina acum am avut vreo 4, 5 si nici una nu seamana cu celalalt

picture.php
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Pai kushurile de obicei se coc repede. Problema cu ele e de obicei mucegaiul, ca au buzi mari si compacti. Dar anul asta a fost destul de secetos, nu ar trebui sa fie probleme.
 

Pillang

Well-known member
E de la seedsman, am primit de la ei o multime acum citiva ani, atunci au iesit pe piata cu critical purple kush si le faceau reclama. Inca nu am prins pe ele mucegai, daca amintesc bine, desi am avut si in indoor citeva, dar nu e o planta (din parerea mea), care merita mai multa atentie, e tare si cam atit. Una din ele a inceput sa aiba un miros interesant, poate la urma ea o sa fie o exceptie. Dar nu am prea mari pretentii, am acum plante mai interesante.
 
Last edited:

Pillang

Well-known member
Coapta ca lumea..putina sansa. Am o multime de rani micute pe flori, facut de vierme de grapholita delineana, nu stiu cum se numeste in ro, daca vine ploaia de 2-3 zile, mucegai.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Daca vin ploile sau incepe sa mucegaiasca mai bine culegi pt hash. Am patit si eu asa intr-un an cu niste skunk care de fapt cred ca era ceva cu haze. Si a iesit hash acceptabil din ce am apucat sa culeg. Ce a ramas pe camp era mucegait de tot.
 

Pillang

Well-known member
Sa vedem, cit de mare compromite trebuie sa fac. Deocamdata asa stam, pe care vad, il prind cu mina, ca produse chimice in perioada asta nu prea..
picture.php
 

Pillang

Well-known member
Am cules pe cei doi kush, nu pt mucegai, ci erau plin de seminte. In total au dat in jur de 500g, dar din asta cam 200 e seminta. Le pun in rezerva, cind nu am altceva, le fumez, sau fac ceva din ea, inca nu stiu, e destul de puternic. Jackul mai ramine pe picioare, chiar acuma ma duc sa vad, cum sta...
picture.php

picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top