What's new

OUTDOOR - PYTANIA

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
rozpal piekarnik tak do 100- 150 z zielskiem w sirodku , obracaj zielsko jak poledwiczke co jakis cas , nie za dlugo dus ta baranine jakies 5-10min tak by nie wyschla na pyl i wkladasz ja do pudelka i za kilka godzin 5-7 jeszcze dosuszasz na monitorku lib lapce nocnej - ja opanowalem piekarnik , tam susze testery ....
pozdro

p.s. scinaj juz i poduszaj ja powoli , bez piekarnika
 

Ilovedrive

Member
Kanibal mikrofali nie posiadam
ziel-zielona piekarnik też odpada przez współmieszkaczy

Azzzz monitor to Lcd tv jest w innym nie moim pokoju, wzmacniacza nie mam i hps-a też nie :muahaha:

Chyba naprawde rozwale topy na małe kawałki i rzucę na noc na kaloryfer .A na drugi dzień wrzuce w jakiś papier na pare godzin . Później tylko :joint:
tomato Wiem ze szybkie suszenie nie jest dobre ale nie mam innego wyjścia :/

Dzięki chłopaki
 

general

Member
Niestety. Nie wiem czy to widac dobrze na fotkach, ale zrobil mi sie cherm. Dlaczego?
Jest to passion z pestki. Sa male topki a pod nimi zaraz jaja meskie, niektore juz otwarte inne niedojrzale. Zauwazylem ze robia sie juz pestki w niektorych miejscach. Pytanie co z nim zrobic. Z obecna pogoda nie dojdzie na pewno. Jest klejacy zywiczny.
 
Radze Ci go zerwać od razu. Obrywanie jajek nie ma sensu chyba, że jesteś przy nim codziennie i masz chęci. Później topy mogą stracić na mocy.
pzdr
 

Muczaczo

Member
Pozdrawiam wszystkich zmęczonych żniwami plantatorów :D :joint:
Mam takie pytanie, do specjalistów w dziedzinie suszenia i składowania całych przyczep trawy he he. Chodzi mi mianowicie o przechowywanie palenia w temperaturach poniżej zera np. gdzieś płytko zakopane, powieszone na drzewie, wrzucone do beczki etc. etc. Czy z naszymi smakołykami może się coś stać, jeśl będą przechowywane na zewnątrz? Oczywiście w szczelnym i suchym pojemniku. Chodzi mi głównie o temperaturę. Czy niskie zimowe temperatury mogą coś zepsuć?

Salute
 
V

Varg

Ja swoje pierwsze pomidory trzymałem po wyszueniu w woreczku strunowym duzym i to w sloiku i sobie to otwieralem kilkakrotnie i robilem bobkom jakas rotacje, co by nie lezaly jednostajnie i pomidory zaczely pieknie pachniec i nabraly dopiero wtedy prawdziwej mocy. Sample przygotowywane w piekarniku nie były nawet w 30% tak zajebiste ;D Pozdro!
 
O

OrganicShowmen

Z paleniem jak w winem im dluzej lezy tym lepsze. Jesli jest przechowywane w dobrych warunkach to nawet do dwoch lat mozna sobie 3mac. Ponoc potem zaczyna sie degradacja THC i ziolo slabnie tez nie nalezy przesadzac. Najlepsze takie 2-3 miesieczne, odlezakowane, smakuje najlepiej nie gryzie i moc powalajaca [zalezy od odmiany jeszcze]

:D:D pozdr
 

Muczaczo

Member
Dzięki za odpowiedź, ale szkoda że nie na moje pytanie :(. Chodziło mi o przechowywanie zioła już "gotowego" (po ususzeniu) w temperaturze poniżej zera. Zbunkrowane w lesie czy gdzieś. Tak żeby np. przezimowało do wiosny. Oczywiście jak mówiłem szczelnie zamknięte, bez dostępu wilgoci itp.

P.s. Nie palcie tyle :D

Dobra z resztą sprawdzę i na wiosnę wam opowiem co się stało z przyczepą trawy trzymaną na mrozie :). Może zrobię curing log'a he he

:joint:
 
Last edited:

Muczaczo

Member
Czytałem, ale nie wiem kto Ty jesteś :D. Czy jesteś praktykiem czy teoretykiem czy suszyłeś już przyczepy trawy czy tylko marzy Ci się to :D. W każdym bądź razie dzięki za odpowiedź trochę mnie upewniła.

The end Off top

Pozdro
Muczo
 
Last edited:

Azzzzzz

Member
Veteran
Muczaczo: Mista dobrze mowi, jezeli ziolko bedzie wyschniete i zamkniete to mozesz trzymac pod ziemia je cala zime. Ja trzymalem sloik w drewnianej skrzyneczce, to jedynie skrzyneczka ucierpiala, ziolko bylo ok.

ps. mistaP napisal prawde wiec nikt inny sie nie podlaczal zeby powtarzac to samo, jesli by sie z nia minal pewnie szybko by to ktos naprostowal. Mysle ze tak dziala to forum :> :joint:

pss. Za malo jarasz chopie :bashhead:
 

Muczaczo

Member
Przepraszam, nie chciałem Cię zdenerwować Azzzzzz :D. Podziękowałem Panu mistaP w poprzednim moim poście. Być może potrzebowałem potwierdzenia kilku osób, taki jestem :). Dobra, nie przedłużając, już wiem jak działa forum i nie będę sprawiał żadnych problemów.

P.s. Wcale tak mało nie palę... :dueling: :D

Pozdro
 
C

Ca2

Jaki breeder dostępny w polskich bankach dysponuje najszybszą odmianą outdoor?
seed.pl działa jeszcze?
co jest z c.fr - nie ma nic z FS ?Hmmm?
jakiś nowy niewyjebkowy seedbank z szybkimi outami znacie?

Cel najlepiej femi, zbiory do końca września. Poprostu szybkie i wściekłe zielsko na polskie chmury. Regular też dadzą rade o ile są szybkie.

Czekam na propozycje
 

GrowBoy

Active member
opoj1989 tym brederem jest jedna z osob z tego forum czy tam haszysza... kiedys pamietam ze wrzucala fotki swoich roslinek a teraz cos sie nie pokazuje :p
A co do odmiany to pewnie taka sama jak i kazdy LR :p
Zreszta pisze ci o niej wystarczajaco duzo chyba :)
pozdro
 

Latest posts

Latest posts

Top