What's new

OUTDOOR - PYTANIA

PioK

Member
hahaha... a grzybiaze beda chodzic bocznicami... a sarny i dziki i slimaki przejda na diete... no i jeszcze policja nie bedzie weszyc

pozdro ekipa... ja juz emeryt jesli chodzi o MJ
 

DR.JOINT

Member
Najważniejsze żeby ludzie byli jak ludzie a nie chu... i nie podpier..li się nawzajem. Żeby Policemani zrozumieli że to nie ma sensu i że prawo które im każą przestrzegać jest kulawe i nieskuteczne.
 

ziben

Active member
Veteran
Witam. Co sądzicie o sadzeniu krzaków nie automatycznych w donicach od 3-11 litrów?
Czy odpuścić? Zależy mi na dyskrecji, ale wiadomo, nie chciałbym żeby wyrosły mikrusy po 50 cm :(
 

ziben

Active member
Veteran
Konopek, nie rozumiem o co Ci chodzi :) pierwszego outdoora miałem już w 2005 czy 2006 roku, także o to czy będzie to zrobione porządnie martwić się nie musisz :) miałem na myśli to czy trzymając planty w donicach, a nie w dołkach, starczy im ziemi na tyle żeby "coś z tego było". Nie chciałbym ich bardzo ograniczać i na jesień ścinać same mikrusy :p

Geny to Blueberry x White Widow x Cannadian (bardziej znane jako BWC), Power Planty oraz kilka no name :)

Pokój z Wami bracia i siostry
:tiphat:
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
Siemka
Co do twojego pytania Ziben to jedyny minus takiej uprawy to czeste podlewanie.
Mialem tez na poprzednim oucie panny w podobnych pojemnikach I porosly ladnie,bylo widac roznice miedzy tymi z pojemnikow a tymi z gleby ale nie az na type by sadzenie w takich pojemnikach byla nieoplacalna.
 

ziben

Active member
Veteran
Dziękówa Jerzu za pomoc :) o to właśnie mi chodziło :) z podlewaniem chyba jakoś dam sobie radę. Co do samych plantów to dziś poszły do boxa :) dopiero potem polecą na outa.
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
Mam gdzieś w albumie zdjęcie krzaczora z 12L wiaderka i miał prawie 160cm, dał na oko (bo rzadko waże) z 70g także jak na taka pojemność wiaderka moim zdaniem to spoko wynik.Miałem też AfghanErdpurt f2 w TYLKO 5L donicach i dały średnio po ~15g, tu już niebyłem zadowolony.
Jeżeli o mnie chodzi, donice na outa owszem ale min 10L do tego dobra mieszanka ziemi, częste,systematyczne podlewanie i porosną ładnie sam zobaczysz!I pamiętaj o jeszcze jednej sprawie dobrze zabezpiecz donice przed bezpośrednim światłem słonecznym!

3m sie Ziben
 

Amnnesia

Member
Hejka chlopaki :)
Stosowal ktos pelzakol bo ja podsypalam tym dziadostwem i jakos i tak mi sie do kilku plantow malpy dobraly nic nie zastapi starej dobrej butelki :p :)
 

konopek

Member
Amnesia pamiêtaj ¿e s± to ¶rodki które przyci±gaj± ¶limaki. Wiêc je¶li podsypujesz pod planty to sama zwabiasz te pierdolce na obiad. Co innego je¶li sypiessz na oko³o spota, gdzie¶ z boku albo w miêdzyrzêdziach. Wtedy gnida zje i ju¿ do plantów nie dojdzie bo padnie.
 
B

Bobby SixKiller

Siema.
Pleśnieje mi główna łodyga w jednej z roślinek dosyć wcześnie miałem podobny problem ale we wrzesniu, obskobuje i psikam teldoren ale sytyuacja postępuje macie jakiś sposób?
 

konopek

Member
Siema.
Ple¶nieje mi g³ówna ³odyga w jednej z ro¶linek dosyæ wcze¶nie mia³em podobny problem ale we wrzesniu, obskobuje i psikam teldoren ale sytyuacja postêpuje macie jaki¶ sposób?


Edit: Doszd³em do wniosku ¿e dla mnie to mylisz ple¶ñ z m±czniakiem prawdziwym. Luna te¿ dzia³a na m±czniaki.

Na m±czniaka rzekomego: mildex, curzate, inifinito, acrobat
na M±czniaka prawdziwego: nimrod, bumper


Ple¶ñ:
o ile siê nie myle to switch 33 jest kontaktowy.

Ogólnie to dzia³a siê prewencyjnie teraz to trochê problem masz.

Mo¿esz podlaæ Topsinem. Dobry te¿ jest ¶rodek scorpion 325sc. No i Hit tego lata "Luna" firmy bayer tylko to cudo to kosztuje krocie.

Je¶li to ³odyga to mo¿esz te¿ rêcznie zeskubaæ ple¶ñ i poczekaæ a¿ ³odyga zaschnie w tym miejscu.
 

konopek

Member
revegowa³ kto¶ z Was ro¶linê z outdoor?

Czy mogê zostawiæ jedynie ze 4 malutkie odro¶ciki takie na wielko¶æ ma³ego palca z ca³ej ro¶liny i zachowaæ jak najwiêcej korzenia czy lepiej zostawiæ trochê wiêcej ze zbudowanymi topami ju¿?
 

AndriejSeremet

New member
Siema
Dostałem od kolegi z Holandii zajebistego Crossa AF który miał pozamiatać system i w zasadzie na to wygląda że ta jest. AutoMazar x SourSpyder
Rośliny porosły po około 170 cm wzrostu i mają na tą chwilę 45 dni życia zaczęły już ładnie kwitnąć, wszystko było okej dopóki mędrcy z Haszysza nie zaczęli upierać się ze mną ze to nie są AutoFlow. Więc moje pytanie czy jest możliwość żeby automaty miały strukturę nie przypominającą typowego Ruderalis i pozostały w 100% Fotoobojętne?
displayimage.php
[/url][/IMG]
picture.php
Pozdro
 

Bongjour

New member
Mêdrcy z #... Forum gimnazjalistów.

Andriej jest taka opcja, dlaczego nie? Wystarczy, ¿e ro¶lina odziedziczy geny np. sativa; bêdzie rós³ wysoki, rozga³êziony zachowuj±c przy tym gen foto obojêtno¶ci ruderalisa.

Mo¿e ch³opaki byli pewni, ¿e twój auto to tzw. FlashAuto/Pó³ Auto - czyli krzy¿ówka sezonówki z automatem, zakwita i dochodzi nieco szybciej, Golas na GLP robi³ mnóstwo takich pó³-auto i fajnie sprawda³y siê na out, ja z kolei kupi³em kiedy¶ Afrodite Auto od Kannabia seeds i równie¿ okaza³ siê byæ tym pó³ auto:)
 

wdr

Active member
Veteran
Siema,

Mial ktos doczynienia z Frisian Duck od DP? Jest sens w to inwestowac, kiedy dochodzi itd. Znajac DP to pewnie stabilnosc pozostawia wiele do zyczenia, ale po zdjeciach widac potencjal na moje oko ;)
 

Chucky

New member
Tak mogê potwierdziæ ¿e Golasa odmiany s± jak FAST VERSION, dochodz± w pa¼dzierniku mo¿e nie s± masakruj±ce umys³ ale smaczniejszych nie pali³em np: ww auto x cheese

Pozdro
 
Top