What's new

OUTDOOR - PYTANIA

rookie1

New member
grape zależy gdzie mieszkasz, który koniec polski. Dochodzi w miarę spoko ale zawsze mu brakuje tydzień-2 z c99 mogę się wypowiedzieć tylko z tego co widziałem na fotorelacjach ze warto spróbować ,może ilość nie bedzię powalać ale...:D
z bankowo dochodzących to wiadomo ze ES z female i jej crosy , Shaman z dp jescze pare by sie znalazło, pozdrawiam :)
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Z tym shamanem z dp to bym się tak nie rozpędzał ;)
Out grapek jest ok ale jak dla mnie zbyt bardzo w stronę ES poszedł.
 

Ergonomic

Member
Jeśli już było to przepraszam. Znalazłem genialny portal ze zdjęciami satelitarnymi wysokiej jakości

http://maps.geoportal.gov.pl/

Nie ma żadnych miejsc gorszej jakości jak w google czy zumi. Róże filtry wyświetlania map dają niesamowite możliwości. Ja na przykład znalazłem dzięki temu portalowi swojego spota na przyszły sezon. Niedaleko naturalnego jeziorka, najbliższe zabudowania w odl. ok. 5km. Stare rowy melioracyjne na dość dużej powierzchni starego lasu połączone z jeziorem. Masa polanek, zagajników. A wszystko jakieś 7km od mojego domu więc śmiało mogę rowerkiem lecieć zamiast odpalać autko. A najlepsze, że nie wiedziałem o tym miejscu aż do teraz :D

Aha, zapomniałem dodać, że nawet szkółek leśnych tam nie ma- żyć, nie umierać!

Edit: To, że zabudowania się nie zgadzają to najmniejszy problem- mało kto sadzi między budynkami. A przynajmniej można se sprawdzić gdzie są tereny podmokłe, stan zadrzewienia(a wiemy, że w lasach iglastych pH jest kwaśne) i kilka innych pierdół
 

Przem

Active member
spoko mapka ja też znalazłem fajne miejsca na przyszłoroczny out nawet niewiedziałem że moja miejscowość jest tak bogata w potencjalne spoty :) dzieki wielkie
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
Witam
Ergo dzieki za podzielenie sie linkiem,rzeczywiscie rozne filtry daja duzo mozliwosci sprawdzenia terenu.Jednak jeden minus zdjecia sa nieaktualne,ogladajac wlasne podworko zobaczylem budynek ktorego niema juz od kilku lat,wiec niezawsze to co zobaczycie na tych zdjeciach bedzie sie przekladalo na rzeczywistosc.Ale moze bardzo ulatwic szukanie

P.S Ergo k+ za podzielenie sie.
BajCus zdjecia musialy byc rzeczywiscie robione na przestzeni kilku lat,bo w mojej okolicy zdjecia sa do tylu jakies 3-4 lata nie rok czy dwa jak pisales.

pozdro
 
B

BajCus

@jerzu19 No moze nie pare lat. U mnie tez widoczne roznice ale datuje tak na 1-2 lata wstecz max

oczywiście może być tak że mape pstrykali na przestrzeni lat i z mojej okolicy będą aktualniejsze
 

tredowaty

Member
a tam ja kocham wsiąść na mój wiełasipied i ruszyć na podbój nowych miejscówek o tak na spontanie :D W szczególności wiosną po długiej zimie :D
Pozdro
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
witam

guerilla grape
thai x hindu kush x lowryder
arne`s kush
hazed erdpurt

Moglibyscie mi poradzic ktore 2 odmiany z w/w najbardziej nadaja sie pod polskie sloneczko?bardzo chcialem sprobowac Hazed Erdpurt ale niewiem czy ma szanse dojsc w naszym klimacie?Wybrane odmiany zagoszcza w moim ogrodzie w przyszlym sezonie,Z gory dzieki za opinie,zdjecia lub linki mile widziane.

pozdro
 

urban

Active member
Dobra nie goraczkujmy sie, strazak sam jest na miejscu :D

to moze utnijmy offtop konkretnym info, tutaj moje dwa grosze, ktos niech dozuci inne :]

arne to jest b3n7ep x royal dayne, nie mialem ale RD jest bardzo szybkie ale niezbyt mocne i wg mnie na bank dojdzie.... ja mialem kiedys czyste b3n7/ep bylo pozne, ale zajebiscie mocne i oblane rd pewnie dodala jej szybkosci.... tutaj pare fotek b3....





































https://www.icmag.com/ic/gallery/showphoto.php?photo=577224&ppuser=7249

https://www.icmag.com/ic/gallery/showphoto.php?photo=577235&ppuser=7249

https://www.icmag.com/ic/gallery/showphoto.php?photo=577233&ppuser=7249


harvest 15 pazdziernik z musu^^


top haze x erd/purt czuli hazederdpurt.... co moge powiedziec konkret jaranie, zajebiscie pachnace i dzialajace, mialem chyba jedno z najlepszych phen, typowe haze z kolorami e/p... co warto o niej wiedziec? poczatkiem wrzesnia to ona sie weguje :D i sila rzeczy daje malo, ale nawet potem jak jest zimno to w miare sie nabija co jest spotykane zadko wsrod poznych odmian.... scinana ~9 listopada, ale pewny nie jestem... byla scinana chyba ostatnia na rowni z pure mazar x lr f1 ktore byly gigantyczne i jebaly starym serem duzo bardziej jak cheese od buddhy ale schodze z tematu, pare fotek haze :D





picture.php


picture.php


picture.php





trzeba wykozystac tego posta do konca, a ze jest on w takim czasie to zycze wam wszystkim jak i sobie swietego spokoju i bez stresowej uprawy w tym pojebanym kraju i klasycznie wesolych swiat, bez kaca giganta w okresie noworocznym, wiekszych funduszy nfz, bezplatnych autostrad i braku kontaktow z biurokratami ktorzy nie rozumieja zycia itd itp dla was wszystkich odemnie hehe


pozdro :comfort:
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=4095372&postcount=46
jerzu19: my czytamy forum...zdublowany post z 'Co na 2011r'
poczytaj sobie na zagranicznym forum, szukanie nie boli
btw. a to przypadkiem nie sa nowe crossy (na nowy rok, nie testowane) od esbe ? arne`s kush,hazed erdpurt


witam
sory za zdublowanego posta,nicegirl wiem ze szukanie nieboli bo to wlasnie zrobilem przed zadaniem tego pytania."poczytaj sobie na zagranicznym forum" szukalem i nieznalzlem zadnych informacji o tych odmianach w naszym klimacie a nieobchodzi mnie jak radza sobie w innym,takze.....

Urban dzieki za odpowiedz,bardzo pomogles
 

Apage

Member
Witam i od razu pytam:
Mam dwie pestki power plant x afhgan ( kolega dostał jako bonus z wiadomego sklepu) i ciekawi mnie co wiecie na temat tej krzyżówki. Czy jest szansa że dojdzie na oucie?
 

Mundek

Member
Apage szanse niewielkie na dojscie , zostaw do szafki ,lub ogromnego pokoju z mocą świetlną 10000 wat :), a na dwór kup coś pewnego.
powaga! :)
pozdr.
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Pod chmurką raczej nie ma szans, pod folią może :chin:

Edit: Miałem WR z Nirvany, i końcem września to on się rozkręcał dopiero.
 
Last edited:

cheapwine

Well-known member
Veteran
kup sobie pechy z otwartej pestki, akurat bedziesz mial cos na outdoor. a co do white rhino to nie dojdzie... mialem z 2 lata temu i byla lipa. Chyba ze jakis crossik z czyms wczesne.
 

quakemind

Member
Female seeds własnie wypuscilo C99 Hybrid. Nada sie to na outdoor?
opis:

This C99 hybrid also resembles a landrace sativa in high, taste and smell, takes only 7 - 8 weeks to flower. But some individuals might be a bit spicier than the true C99.
One parent line has 75% C99 / 25% Maroc and one parent line is 50% C99 and 50% Nev. Haze early flowering selection parent.
Seeds come from 10 different parents, so there will be some variation. One half is stable and the other half shows some variation, but they all will have a spicy, sweet taste and smell and an incredible landrace high.
And this at an incredible low price would be a waste not to try!


Szkoda ze nie zrobili czystego C99 x Maroc
 
Top