What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

..Outdoor Photos Gallery..

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Sweet Mendo Bog x Dead Band

picture.php


picture.php


picture.php
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Old Malawi Killer x Northern Lights Auto (ace seeds)

Malawi pheno...dobrý výnos,není moc aromatické v rustu,mení se až ted pri curingu(tony hrusky,merunky ale prevazuji drevnate,santalove vune) ,kvete 10-11 týdnu,prijemne a dlouho trvající high

picture.php



Ruderalis pheno..mensi vynos,náchylné na plisen,spise uspávajici stav,neni to uplne spatny ale tohle me moc neoslovilo...
picture.php


Malawi pheno
picture.php



picture.php


picture.php
 
Last edited:

sensi23

Active member
Veteran
Na poslednich 14 dnu jsem ji dal pod sestikilo,protoze se mi nechtelo na ni nechat konstantne prset ale asi se sem da dat..od kvetna byla na zahrade,12 l kvetnik, kokos na pul s light mixem hnojeno biotabs a pouze destovka koncem zari by se dala setnout..totalni aromatherapy..pristi rok urcite zas
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:
D

DeMokraT

CBD haze pheno
Mesíc na kvetu jen
ale jako greenpoint respekt fakt feer
picture.php
 

yahooman

Well-known member
Jagerschnitzel x purple punch
 

Attachments

  • IMG_20201008_123414653.jpg
    IMG_20201008_123414653.jpg
    226.5 KB · Views: 69
  • IMG_20201008_123402289.jpg
    IMG_20201008_123402289.jpg
    212.3 KB · Views: 73

ecr8d

Active member
Pre-99 Big Bud - Nirvana
picture.php

bidnica este stale bojuje..nechal som ju este..zatial bez naznakov plesne
 

-GD-

Active member
To [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]sensi23 :[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]?au chlape ty quick modely si jel na doporu?ení? nebo ze zv?davosti?[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Já je jedu 3. tí rok a ke konci kv?tu jak ?íkáš cca p?lka zá?í a bojuju s plísní ale pouze na listech.....[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]s QK jsem byl minulý rok velmi spokojený k pom?ru kvalita / kvantita.
[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT]
 

sensi23

Active member
Veteran
To [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]sensi23 :[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]?au chlape ty quick modely si jel na doporu?ení? nebo ze zv?davosti?[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Já je jedu 3. tí rok a ke konci kv?tu jak ?íkáš cca p?lka zá?í a bojuju s plísní ale pouze na listech.....[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]s QK jsem byl minulý rok velmi spokojený k pom?ru kvalita / kvantita.
[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT]
Zdar fasty jedu uz 3.rokem..hledam holy grail na ven v podobe fem.semena na nezakryvany out na vysocine..zacal jsem u sweet seeds..nenadchla me snad ani jedna fast verze od nich i kdyz ten fast skunk a letos tropicana poison od nich nebyl uplne nejhorsi..Ale co jsem oprubl dinafem tak jsem happy..Sweet seeds maj takove bizarne sladke vsechno,ale dinafem jede dank selekce..Ta quick kush i quick gorilla jsou fakt top..loni jsem mel i quick critical a taky super.. Chut to ma..pryskyrici taky..dobre to nandava relax vysmate modely,je toho hodne a pulka az konec zari ready..
 

-GD-

Active member
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]sensi23[/FONT][/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] :[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]U sweetu me prijde ze to jsou takove "ridcaky, vzdusnaky" cht?l sem zkusit tu cervenou tropicanu ale uz nebyla skladem, u kamosu dlouhodobe boduje green poison kvalita/kvantita.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Jeste u tech f1 nebo quick se mi líbí ze v momente kdy to seknu tak tyden na to zacinaji letat drony a lozit loupeznici, zatim je to pravidlo. Doufam ze dinafem u toho trendu zustane a zacne rozsirovat tuto kategorii.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Jen ta plisen me trochu mrzi, ale neni to nic hrozneho, jak sem psal jen na listech, v kvetech nic.
[/FONT]
 

sensi23

Active member
Veteran
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]sensi23[/FONT][/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] :[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]U sweetu me prijde ze to jsou takove "ridcaky, vzdusnaky" cht?l sem zkusit tu cervenou tropicanu ale uz nebyla skladem, u kamosu dlouhodobe boduje green poison kvalita/kvantita.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Jeste u tech f1 nebo quick se mi líbí ze v momente kdy to seknu tak tyden na to zacinaji letat drony a lozit loupeznici, zatim je to pravidlo. Doufam ze dinafem u toho trendu zustane a zacne rozsirovat tuto kategorii.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Jen ta plisen me trochu mrzi, ale neni to nic hrozneho, jak sem psal jen na listech, v kvetech nic.
[/FONT]
Ja mel teda od sweetu same tvrdaky megapalice venku,ale nevoni mi to a nechutna..vse bizarne sladke..proto jsou to asi sweet seeds..nekdo to ma rad..ja jsem spis na zemite.sladkozemite a skunkove a citronovonaftove..Ale letosek ta quick kush a gorilla opravdu supa skunky earthy chuticky a vynos taky good..po letech vypla lampa bo me ty venky chutnaj vic jak indoor skoro a ja toho fakt dost..
 

sensi23

Active member
Veteran
Cau Lidi )))
Tady 2 letosni nejvetsi dobroty..Ta quick kush je o rekl bych o fous lepsi..Na 1.sluk vite,ze kourite og kush..v pulce zari ready
Gorilla takova zemito lekoricova..vubec nechutna zle..mela vetsi vynos potrebovala o 14 dnu vic..
picture.php

picture.php

picture.php


picture.php

picture.php
 

maxeaux

Active member
Cau sensi, mas to pekne, tipujem ze o diskretnosti co sa tyka arom ani nemoze byt rec ci? Rad by som nejaky fajn fast zas skusil, ale tuto sezonu som mal KillerKush f1 od SweetSeeds, citil som tie buriny na 50m. Maly kusicek sisky zasmradi cely byt, a to moja zena nerada :D
 

sensi23

Active member
Veteran
Cau sensi, mas to pekne, tipujem ze o diskretnosti co sa tyka arom ani nemoze byt rec ci? Rad by som nejaky fajn fast zas skusil, ale tuto sezonu som mal KillerKush f1 od SweetSeeds, citil som tie buriny na 50m. Maly kusicek sisky zasmradi cely byt, a to moja zena nerada :D

Zdar o diskretnosti nemuze byt ani rec.To by te zena moc nepochvalila
 

sensi23

Active member
Veteran
To [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]sensi23 :[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]?au chlape ty quick modely si jel na doporu?ení? nebo ze zv?davosti?[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Já je jedu 3. tí rok a ke konci kv?tu jak ?íkáš cca p?lka zá?í a bojuju s plísní ale pouze na listech.....[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]s QK jsem byl minulý rok velmi spokojený k pom?ru kvalita / kvantita.
[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT]
Cau kazdy rok testuju jine quick odrudy..hledam holy grail k nam do destiveho kraje..s plísní bojjuju tsky....quick kush a quick gorilla byly zatim top..za zminku jeste stoji quick critical a sweet seeds maj super ten sweet skunk fast..
 

Rakosnicek

Member
Veteran
sensi myslis ze tyhle quick veci jsou vylozene fotoperiodicky? dinafem to uvadej na webu, ale po hodne zkusenostech s krizencema klasickejch odrud a automatu bych cekal spis semiauto
ja ze vseho uz drzim vzdycky rizek a casto to pak stejne selektovat neslo, driv nebo pozdejc to nakvetlo
 

Latest posts

Latest posts

Top