What's new

..Outdoor Photos Gallery..

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Bubblebeere X Blues kush

Bubblebeere X Blues kush

Sklizeno začátkem listopadu.
Odolný vůči plísni.
Substrát kokos.
50L Květináč
Hnojiva biobizz květ a trochu topmaxu.
Ač kvete poměrně dlouhou dobu určitě pojedu i příští rok.Dlouho trvající stoned :joint:
 

Attachments

  • DSC_0601.jpg
    DSC_0601.jpg
    105.7 KB · Views: 9
  • DSC_0542.jpg
    DSC_0542.jpg
    54.1 KB · Views: 11
  • DSC_0614.jpg
    DSC_0614.jpg
    68.4 KB · Views: 12

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Sklizeno koncem října.Hodně aromatický model.Chuťově výborný mix lesního ovoce.Slabší výnos.Řez málem nepřežil převoz ale nakonec přežil a něco málo dal.Pěstováno v kokosu. Květináč 20L.
Mimochodem Elanius díky za možnost zkusit tuto genetiku.:tiphat:
 

Attachments

  • DSC_0594.jpg
    DSC_0594.jpg
    116.5 KB · Views: 11
  • DSC_0596.jpg
    DSC_0596.jpg
    82.4 KB · Views: 20
  • DSC_0597.jpg
    DSC_0597.jpg
    104.7 KB · Views: 13
Last edited by a moderator:

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Herijuana IBL

Herijuana IBL

Pěstováno ze semena.Původ ******´s shop.Pěkně se větvící genetika.Dozrála v půlce září.Tvrdý,velký a pěkně orosený palice. Silnej stav.Nevím jestli jsem měl zrovna blbý pheno ale chuťově mě moc nenadchla.Jinak do našich podmínek bych jí doporučil.Jelikož jsem to jel v roce 2010 bohužel už nemám foto sušiny.
 

Attachments

  • Her all.jpg
    Her all.jpg
    142.4 KB · Views: 19
  • Heri.jpg
    Heri.jpg
    96.9 KB · Views: 15
  • herry 2.jpg
    herry 2.jpg
    143.8 KB · Views: 12
  • herry vrchol.jpg
    herry vrchol.jpg
    89.3 KB · Views: 13

Mightyka

Active member
Veteran
Tady je pre 98 Bubba kush x Double purple doja od Outlawa, letošní sezona pro tenhle klon nic moc, před dvěma lety to bylo dost o něčem jiném. Nicméně i tak, výslednej produkt téměř nepřekonatelnej :).

picture.php


picture.php


picture.php
 

CZepra

New member
LARRY OG x TAHOE ALIEN

zatmíváno - sklizeno v 62. dnu květu,
v růstu téměř nehnojeno, v květu Hesi Hydro Bloom, PK 13/14

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

CZepra

New member
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]BUBBA KUSH (katsu) x TAHOE ALIEN

[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]zatmíváno - kvůli plísni sklizeno v 50. dnu květu,
v růstu téměř nehnojeno, v květu Hesi Hydro Bloom, PK 13/14

picture.php

picture.php

picture.php

[/FONT]
 

CZepra

New member
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]OLD TIME MOONSHINE x TAHOE ALIEN

[/FONT]
PHENO 1
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]zatmíváno - sklizeno v 62. dnu květu,
v růstu téměř nehnojeno, v květu Hesi Hydro Bloom, PK 13/14

picture.php

picture.php

picture.php


[/FONT]
[/FONT]PHENO 2
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]zatmíváno - sklizeno v 56. dnu květu,
v růstu téměř nehnojeno, v květu Hesi Hydro Bloom, PK 13/14
[/FONT]
[/FONT]
picture.php

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
tahoe alien crossy vypadají krásně :biggrin: dobrá práce..

letošní sezóna je studená ... uvidíme jaký bude podzim loni bylo počasí katastrofické...

ssh

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
tahoe alien crossy vypadají krásně :biggrin: dobrá práce..

letošní sezóna je studená ... uvidíme jaký bude podzim loni bylo počasí katastrofické...

ssh

View Image
SSH v tvem podani vypada UKRUTNE!!SSH ma rada studene konce,dokaze pak vychrlit neuveritelne barvy nekdy az cervenomodre ...
picture.php


picture.php
 
Last edited:

Mightyka

Active member
Veteran
Tady další pheno (bohužel jen jedno) Larry OG x Tahoe alien co jsme daroval semínka na zatmívačku. Tenhle kros vypadá hodně slibně, zatim vše co z toho leze je dost zajmavý a naštěstí hodně po mamince :D.

picture.php


picture.php
 
D

Dogon

po mamince ma i vuni nebo jenom rustový profil nebo podle čeho tak soudíš mě by zajímalo co larry předává dál páč ho řadím mezi své oblíbence je s podivem že mi outdoor ne terpenuje tak jak bych od něho čekal ostatně jako všechno,je pod lampou výraznější,doufám že ten ecsd mu přidá na kráse už se kulej první kulky :rtfo:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Hele tohle jel člověk co Larryho čistýho nikdy neměl a popisoval vůni jako kyselou a zatuchlou. Tahoe alien se víc klaněl k alien kush phenům, samej krystal, ale chut ani vůně nic moc. Celkově vše co jsme zatim křížil s Larrym dopadlo super a lezlo z toho dost phen podobnejch Larrymu.
Tohleto pheno vypadá jako by si vzalo víc pryskyřice od TA a vůně zůstala po Larrym, což byl přesně můj úmysl, když jsme to křížil.
Jinak týpek měl dost smůlu a psal, že mu někdo vlezl na zahradu vše mu ukradl. Zbyla mu na tom palička tak na 3 brka, že prej to ani zkoušet nechce, aby nebyl ještě víc nasranej, tak, že mi to pošle, uvidime... Taky mě to nepotěšilo, měl tam ode mě ještě Vanuatu landrace x Chem D ibl 8 samic, vše vypadalo naprosto super, odhad byl cca 100 dní květu, sativa landrace převládal, ale byl daleko víc pryskyřičnatej díky chem samci, kurvy zlodějsky, na to sem byl natěšenej jako malej kluk!

Tady je Vanautu x Chem D ibl začátek květu (cca 40 den teda :D)

picture.php


picture.php
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top