What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor (minden is)

Hungrower123

Active member
Üdv uraim

4 auto és 4 fotos van jelenleg
az autok áprilisba lettek indítva az első (04.22)
mivel nem volt lehetőség benti előnevelésre ezért meg kellett várnom a jó időt:D
(seedsmafiás magok)
1db/ak47 auto
1db/amnesia auto
1db/bubble gum auto
1db/super skunk auto
Fotosok(05.08-án indítva)

1db/white russian
1db/early durban
1db/lsd
1db/sour diesel
Föld: palánta korba florimo palántaföld+perlit
Utána 50-60 literes gödör florimo álltalános virágföld
Marhatrágya+perlit+ a tavalyi körből maradt gilisztahumusz
Víz: csapvíz +eső
tápok: vegbe wuxal floba még nem döntöttem vagy plagron vagy biobizz
Faszom bogarak ellen mospilan és dohánypermet
Rettentő homemade dolgokra számitsatok
alacsony költségvetés!
Egyenlőre ennyi teszem fel a képeket sorba:D
 
Last edited:

Hungrower123

Active member
A legidősebb auto (ak47)
23 napos
eddig csak víz!
Itt fel is merült egy kérdés mivel nem dolgoztam még autokkal.Elég aprónak találom ennyi idősen de majd ti megmondjátok
ha elmegy ez szar idő akkor jövőhét fele lesz kiültetve a végleges helyére
 

Attachments

  • photo2044887.jpg
    photo2044887.jpg
    103.5 KB · Views: 97
  • photo2044888.jpg
    photo2044888.jpg
    99.7 KB · Views: 105

Hungrower123

Active member
A nagyobb a a bubble 17 napos
Szintén csak víz!
a kisebb a super skunk ,fogalmam sincs mennyi idős talán egy hetes lehet mert volt egy og ami feladta a harcot , igy ő volt az utánpótlás
(Azért nem vizes a föld mert ő meg palack alatt van)
 

Attachments

  • photo2044890.jpg
    photo2044890.jpg
    106.4 KB · Views: 95
  • photo2044892.jpg
    photo2044892.jpg
    102.4 KB · Views: 88

Hungrower123

Active member
Az amnesia
(betegesen) kérdezgettem már hogy mi lehet a gond de megoldás nem született nagyon hasonlít a tavalyi bogár támadáshoz ezért kapott egy kis dohány permetet meg le lett róla véve a palack ne rohadjon bele
 

Attachments

  • photo2044894.jpg
    photo2044894.jpg
    92.6 KB · Views: 90

Hungrower123

Active member
Fotosok (várakoznak a napocskára):D
eddig a fotosok 4/4
az autok 5/4
6 naposak kb
 

Attachments

  • photo2044895.jpg
    photo2044895.jpg
    74.9 KB · Views: 85

bat939

Active member
Az autok 23 naposan nekem is hasonlóan néztek ki. Most fognak megindulni. Mondanám, hogy kezd el lstzni, de túl alacsonyan van a növény a cserép pereméhez képest. Gondolkodnék, hogy hová kössem a madzagot :D
 

Hungrower123

Active member
Na egy kis up:tiphat:
Pár napja megtörtént a kiültetés( Ak és a bubble)
Féltem egy kicsit mivel a bubblenak a gyökere benőtte a cserép alján lévő mélyedést es amikor vettem ki leszakadt egy része de eddig úgy nez ki nem hatotta meg:D
az egyik gödrömet ellepték a hangyák szóval azok ellen mondhatnátok valami csodaszert
tavaly is voltak de akkor nem foglalkoztam vele még veg vége fele mivel szedegették a hernyókat lányokról
Hallgattam bat-re elkezdtem kötözgetni de meg eletembe nem csinaltam szoval megfogadok minden kritikát
jaa meg a tápozással kapcsolatba mondhatnátok valami okosat most elég vizes a föld a sok esőtől majd ha kiszárad és elkezdek újra locsolni akkor elszeretném kezdeni tolni a wuxalt 1 liter/ 0.5ml mehet vagy akár 1ml?
az ak (30 napos)
a bubble(24 napos asszem)
 

Hungrower123

Active member
Bubble
Nyugi egyiknél se er a földre a levél!
 

Attachments

  • photo2046578.jpg
    photo2046578.jpg
    104.3 KB · Views: 92
  • photo2046579.jpg
    photo2046579.jpg
    106.5 KB · Views: 95

bat939

Active member
Eddig joh. Majd ha nő a többi hajtás is, azokat is lehúzod szépen, hogy a legalsó levelek, ágak is fényhez jussanak. Addig csinálod, amíg egy kis bokrod nem lesz. Locsolás után célszerű kötözgetni. Kisebb lesz rá az esély, hogy eltörik a szár.
Tavaly én is akartam valamit a hangyák ellen, hogy ne pátyolgassák a levéltetveket és találtam egy brunonia enyv nevű cuccot. Nem próbáltam, de jó lehet. Helyette két oldalú ragasztós szalagot tekertem körbe a tövén. Erre figyelni kell, mert folyamatosan vastagszik majd a szár. Diólevél főzet is riasztja a hangyákat és a tetveket, bár még ezt sem próbáltam.
Ja igen. A bubble nagyobb levele felfelé néz, a másik lefelé. Szerintem csináld úgy hogy azok a levelek két oldalra nézzenek. A levél tövében lévő hajtás több fényt kapjon.
 
Last edited:

Hungrower123

Active member
32 napos bubble
megkapta az első tápos locsit
Mit gondoltok lesz belőle valami?
 

Attachments

  • photo2048252.jpg
    photo2048252.jpg
    86.3 KB · Views: 118

f2obsession

Active member
Bár fel nem foghatom, 20 liter virágföldből hogy nem él meg ekkorán, ennek valószínűleg nagyon jót fog tenni a tápozás. Reméljük rá sem ismersz a következő vizitkor. Gondolom Wuxalt kapott. Milyen töménységben? Kapott lombra is?
 

Hungrower123

Active member
Hát ezaz hogy nem is 20 hanem kb 60 -70l tul nagy gödröket ástam és 50 literes florimot vettem ügye, és már kínomba az ottani földből raktam bele és igy is egy 20cm kimaradt a képen nagyjából látszik is
1 lier vízhez ment 15 ml
Még nem volt dolgom vele így nem mertem többet majd szépen fokozatosan, vagy te mit javasolsz?
levélre nem kapott mert csak dél körül tudtam kimenni akkor meg nem akartam, mert a nap szetegeti:D
hétfőn megyek ki megint akkor szerintem kapnak egy kupakkal /l
( nem tudom az hany ml lehet)
vagy amit mondtok előre is köszöntem:tiphat:
 

bat939

Active member
Ha jól emlékszem a wuxalos dobozon 20 ml van írva, 20 liter vízhez fiatal növényeknek. Nem lesz sok az a 15 ml?
 

Hungrower123

Active member
Na ma voltam kint bejött amit f2 mondott rajuk sem ismertem, hatalmasat ugrottak szerintem valami el volt csúszva ph-ba vagy vagy fogalmam sincs mert tápanyaghiány jeleit nem mutatták
és a jól tadom a wuxal puffereli a talajt és segíti a növényt a tápanyagfelvetelben de javítsatok ki ha faszságot beszélek:D
bat nemtudom, haver az övéire egy kupakkal nyomott és nem hatotta meg őket eddig úgy néz ki hogy az enyéimet se
aki mer az nyer alapon kaptak most 20ml/l:D
de szerintem 20 ml fölé nem megyek
képeket most nem csináltam majd legközelebb
Addig is peace:tiphat:
 

f2obsession

Active member
"mert tápanyaghiány jeleit nem mutatták"

Szerintem az a bubblegum kifejezetten éhesnek nézett ki a legutóbbi képen.

Vigyázz azért ne kapj nagyon vérszemet, a föld pufferje is meg tud telni, a 20ml/l Wuxalból meg elég extrém, azt úgy jobb, hogy nem fújtad lombra.
 

Hungrower123

Active member
Nyugi nem esek át a ló túloldalára vagy már átestem?:D
sztem majd legközelebb már 10 ml kapnak
igazából elég rossz a kép sárgásnak tűnik
:tiphat:
 
Last edited:

Hungrower123

Active member
Ma voltam kint
szerencsére nem viselték meg a 20 ml
Az ak kezd virágozni bár sokat nem várok tőle, szeintem a legkisebb auto címet elnyerném vele
bubble:
 

Attachments

  • photo2049148.jpg
    photo2049148.jpg
    112.7 KB · Views: 100

Latest posts

Latest posts

Top