What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor Cob

newhousegreen

-.-
Veteran
Znovu nirvanský Califorňan.Trochu fialový s pěknými krystali.Voní o hodně šťavnatěji než podlampovka.
Výživa i substrák furt ty samé.Perlit,písek,35 litrů agro substrát,plagron bio do půdy,popel na povrch.Hnojivo biobizz-bloom,top.














 
Last edited:

Hlava

Member
...jo moc pekne to je , ja mam taky COB v 12ti litrovim kvetniku , Light Mix od Biobizz + Grow+ Bloom + Top max vse porad venku na streše , je jako vanocni stromek :D jestli ti to nebude vadit tak bych ho sem dal at to porovname , co ?
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Hlava said:
...jo moc pekne to je , ja mam taky COB v 12ti litrovim kvetniku , Light Mix od Biobizz + Grow+ Bloom + Top max vse porad venku na streše , je jako vanocni stromek :D jestli ti to nebude vadit tak bych ho sem dal at to porovname , co ?

Jasný,díky,naházej je sem.To počasí je prostě božský tak doufám,že vydrží aspoň 2 měsíce :muahaha:





 

newhousegreen

-.-
Veteran
46 květu

46 květu

Plíseň útočí,ale je pod kontrolou vyštípáváním napadených míst a její následnou neúprosnou likvidací.Nemám o tom žádné info,ale vařit z plesnivejch paliček radší nebudu.
Na noc překrývám stříškou(roztrhlej igelitovej pytel) kvůli ranní rose a vůči dešti.

Jináč kytka je vysoká asi jen 40 cm od zěmě.Pokusil sem se o metodu supercroping a zdá se,že se velice osvědčila.To jsem udělal následujícím způsobem:

Holka měla dva vrcholy.
Jeden jsem tedy přitáhl k zemi,omotal silnějším provázkem a druhou stranu provázku omotal kolem připravené cihly,kterou jsem pak položil vedle,nedaleko hlavního stonku.
To samé jsem udělal z druhým vrcholem s tím rozdílem,že cihlu s druhým vrcholem sem umístil tak 60 centimetrů od první cihly.Z počátku to nevypadalo moc esteticky,ale to se časem zlepšilo,jen co kytka nasadila spoustu nových vrcholů,které později zcela zaplnily nově vzniklý prostor.
To vše jsem samozřejmě provedl ještě když kytka rostla,to bylo asi někdy začátkem srpna.

Celá kytka:



[url=http://www.icmag.com/gallery/data/500/19988DSC08328123.jpg]
19988DSC08392123-thumb.jpg
[/url]




Další obrázky v galerii
 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
Kytka už je zklizená.Plíseň útočila,15% kytky nepoužitelnejch.

Jinak californii už nepojedu,matky davno dokvetly,nástupci žádní.Vzdal jsem jí hold aspoň zkříženim z neznámym fotrem.Ty zkusim příští rok.
Nakonec sem ji nezkoušel snad jen v hydru.
V zemi byla ve všemožnejch variantách.Outdoor,indoor,windoor,windoor+10 dní 150w-únor,windoor+10 dní 400w-září.
Spokojenost na místě takže můžu pouze doporučit,chce to ale mít štěstí na dobrý pheno.

Foto,zbývající řizek,který nechám extrémně přezrát-zkusit jestli bude pak nějaký sedativní účinek.






 
Last edited:

Hlava

Member
COB

COB

Tak tady nejakej muj Out , je to na strese , 12litrove kvetniky , Biobizz Light mix Biobizz hnojky a hodne starosti :D



















Je to trochu pomichane , ale uz se snad ucim tady davat fotky poradne , je to skoseny pred 7dmi dny , vynos nic moc -venku- ale ta chut a vune za to stoji přisti rok uz ho nechci :sun: ale chutna dobre , bonpari bonbon ....

Hlava
 

Latest posts

Latest posts

Top