What's new

Outdoor 2014

fusherrr

Member
Bubblegumy

picture.php


picture.php


NoName klon

picture.php


 

papaja

Active member
Veteran
paráda :) není nad zahrádku pěkně zalévanou biobizzem mám otázku: dojedou venku tyhle krásky, už jsi je viděl v minulosti ? díky za fotečky
 

fusherrr

Member
ahoj, no mota by snad mohlo, je to 55ti denni feno..
bubbly nevim kazdej je jiny feno..je to i celkem patrny z fotek.. na balkone ten bubbl je taky jiny feno..

chtel sem tak nejak vsadit na jistotu, a odjet to, co jsem jel loni, ovsem nejak se mi nepostestilo sehnat stejny odrudy bo to matkar zazdil..ale verim tomu ze neco do speka bude ikdyz to nemam odzkousene ;-)
 

Darius5

Member
Měl bych na tebe pár otázek, necháváš kitiz růst volně nebo jim prostříháváš střední listy a nalé výhonky?
Docela hodně ti rostou do stran což mě překvapuje:peacock: , roztahoval jsi jim větve ze začátku? Kdybys mohl přihodit pár fotek stonku ze středu kytek při příštím focení určitě by to nebylo na škodu :biggrin: ať se daří i nadále.
 

fusherrr

Member
ahoj, neroztahuju, a ani nezastipuju nechavam je rust uplne volne..

a protrhavam az jsou na kvetu, v dobe kdy jsou uz zretelny paldy..dam pryc jak listy ze vnitr, tak komplet spodky i vetve na ktere se nedostane svetlo. pak uz jen listy co stini paldam jinak ostatni az pri sklizni..

vetsinou mi to skoli plisen a to jeste nez uzraji..

fotky sem hodim vecer dik za pozitivni ohlasy at se dari

Imho balkon uz neni, kyti sem rozdal po znamych..ted se snazim ozivit ty mrtvolky co mam v matkarne :-[
 

fusherrr

Member
Hoj, pár asi 10dní starých fotek..
nedá se to už jednotlivě fotit je to tak trochu jungleee..
tohle jsou poslední fotky z růstu a ted budu dávat už jen z květu..
asi to bude chtít trochu času..začínají nakvítat..dostávají pkčko a bloom co se do nich vleze
at se daří a příště snad už s palicema..

picture.php


picture.php


tady fotky stonků jak chtěl darius, momentálně už protrhaných

picture.php


picture.php


picture.php
 

Darius5

Member
Zadar, díky za fotky těch stonku, větví se to normálně na takové monstra :biggrin:, roste ti to doslova před očina, né? právě taky pěstuju out po dlouhé době a mám podobně velké kytky jak ty, ale nasadil jsem nakvetlé řezy (netodu monster cropping určitě všichni znáte), tak jsem chtěl porovnat jaký je v tom rozdíl, kdyby tě to zajímalo mohl bych pár fotek přihodit do tvého vlákna, ještě nechci rozjířdt vlastní vlákno, protože nemém 50 příspěvků. Teprve pře pár dny začly nakvétat, nasadil jsem né moc dobré geny pro out, takže začínám počítat s tím že nedokvetou. Co se týče toho větvení, tak něco to má do sebe, hodně věrví z jednoho místa, kterí už se postupem nahoru větví o něco míń a když to porovnám s tvýma kytkama, tak vrcholky jsou o něco blíž u sebe a nemáji ta velké listy, ale to bude spíš genetikou. ať se kytkám daří, chci vidět ty salámy :biggrin:
 

fusherrr

Member
ahoj, klidne sem nahod fotky..

no ja uz ten rust ani moc neregistruju..musel jsem se podivat na minule fotky, abych videl jestli to ma cenu vubec davat sem :) jestli jde videt nejakej rozdil..
jak je tam clovek denne tak to ani neregistruje..

jak bude cas tak hodim fotky jeste ze zahrady, tam uz to taky krasne nakveta..

at se dari, a tesim se na Tvy fotky..ahoj :tiphat:
 

fusherrr

Member


rekneme za tech 14dni +- je sem zacnu hazet i s popisama co je co..
kvalita je bídná ale co by mohl clovek chtit po mobilu ze..

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

fusherrr

Member
krasa tvl to stoji za vlakno chlape !

tomu rikam chobotnice :yummy:

driv sem zastipoval ale ted uz to nedelam, vzdy se mi to lamalo..ikdyz lame se to i ted, ale ne tolik..

ty zastipujes? pokud jo kolikrat?

dik za podeleni, a tesim se na Tvy vlakno
 
Top