What's new

OUTDOOR 2009

damtwb

New member
hudi ded samo je vseeno sativa ;)...
Nekaj me zelo zanima: v mariboru se slisali nismo za Esmeralda?kaj je Esmeralda?..je to drugo ime za flanco,sadiko,rozo? ali je to vrsta(orange bud,shiva shanti) :)...naj mi nekdo to razlozi prosim :) hvala !
 

RasWit

New member
bravo firrolc, lepe so lepe...
damtwb: Esmeralda je sorta, oče je Deep Chunk, mama pa lokalna sativa...
 

damtwb

New member
lasko hvala zdaj koncno razumem.
Berem na forumih da vsi hvalijo to Esmeraldo...zdaj pa nevem ce taki ko 2leti pusijo, al taki ko 15 let ;)...jaz bom kr ostal pri sativah! lhg
 

damtwb

New member
...
Lasko: hvala za pojasnitev legenda ,pa pokazi kaj monsterov iz vase sume ;) yo
 
Last edited by a moderator:

weedster

Active member
Jesen, ki prinaša padavine in nižje temperature, je po koledarju vremenarjev prišla s 1. septembrom. Za zdaj kaže, da bo po današnji ohladitvi daljše obdobje suhega vremena, vsaj do konca prihodnjega tedna bo temperatura zraka malo čez 20 stopinj Celzija. ''Pravzaprav se bo ustalilo, kar je normalno po tovrstni jesenski ohladitvi,'' je povedal Pečenko. Za daljše časovno obdobje je vnaprej težko napovedati, a nekateri pravijo, da bo celotna jesen načeloma suha in sončna. Tudi poletje je bilo toplo, z veliko dnevi s temperaturami nad 30 stopinj Celzija. ''Letos smo lahko zadovoljni, še posebej z avgustom, ki je bil po navadi bolj muhast. Letos pa je bil med lepšimi meseci,'' je še dejal.

upam da bo res jesen tak lepa :D
 

damtwb

New member
RAD BI DAL SLIKICO GOR PA SE BOJIM DA ME BOJO SKIFI DOBLI :))...KAK VI ZAUPATE KAJ TEMU SISTEMU...IP.CIFRA IN DRUGO...NIJAM IZKUSN Z INTERNETOM
 

Peksman

Member
Če dvomiš v varnost interneta...dostopoaj prek proxya...

Drugače pa hude bilke...in že cveti:D

Uživaj!
 
Last edited by a moderator:

damtwb

New member
slaba kvaliteta?hmmmm niti se ne vidi dobro...weedster kvaliteta je prvokategorna !.Si ze kadil haze ?.8)... ...posadi si drugo leto npr: www.greenhouseseeds.nl ...mas hude haze...jaz bi ti priporoco SSH(super silver Haze)(10tednov)ni tak zahtevno,probaj, nimas kaj za zgubit,ena izkusnja vec..ce bos dal bilko za 3 dni v temo bo hitreje zacvetela(za hitresji metabolizem iz vegetacije na cvetenje kakI tedn prej iz 13 na 12 ce se posreci)pa že ¨Let the haze grow ¨!! :D...res je res da haze-i dalje cvetijo,in da ga je skoraj nemogoce posadit zunaj v sloveniji(dominant haze),samo za to kolk dalje traja, pol vidis da se splaca(kolicina,kristali)..tropska rastlina, malo jaca zadevica ,kaj se tice šusa,total clear celebral,energetic high.jaz temu pravim kar extazy sus...okus woody ,korencek,minty ;)s tem da skladiscis bule se za kaki mesec v kozarec in ga odpiras vsaki dan za 5 min...vonj bo vedno mocnejsi in intenzivnejsi(sative-haze)pravi groweri ga susijo priblizno 6 mescov predn dajo v prodajo (greenhouse cofeeshop amsterdam)...mas ti kako zadevo za mene? :)...

Aja pa zdaj kuzim da si mogoce mislo slaba kvaliteta SLIKE? :)slikano z stare nokie 70, sori ce sn ti zabluzo vse to ! PEACE RASTA !

peeksmen : cuj vceraj sem grunto tu ,malo bogi bil,priso z cage ,in mi je nekak ratalo sn mislo da bo tezje :).. samo zdaj koncno vem, tak da bo lazje in tnx za pomoc ,se bom ze znajdo nekak :) pa naslednic bom v eno okence pisal ;)
 

weedster

Active member
ja slaba kvaliteta slike sem mislo .... kar se pa tiče greenhousovih strainov pa lahko rečem da se bol splača ssh nabavit pri mr. nice-ju. Aja pa glede tistega 3 dni v temo ... tega ti nebi priporočal da delaš že zaraji hermafrodizma oz. nasploh zaraji šoka. In pravi growerji ne sušijo tak dolgo mogoče kaki mesec curinga pa je :yes:

Probaj podnevi it na špoto da se lepše viji :p ... drugače pa good luck ... peace & love :D
 

damtwb

New member
jaz bom drugo leto probo ssh sem se odloco pa hawain snow :)

kaj se tice hemicev ...v temi za 3 dni nebi ratal ....bi pa ratal ce bi ga dosti prestavlal in sejal iz placa na plac da bi flanco sokiral...
kaj se tice susenja sem sam probal lani z kozarci...po 1 mescu susenja je bil vonj 3x bolj strupen kot na zacetku....
kar se tice 6 mescev susenja je itak predolgo,samo nekaj je ze na tem ce arjan tak pravi...pravi da susi 6 mescev predn da v prodajo(haze),pomoje je to logicno...
 

LocoMaroco

Member
pobje, bliža se žetev:D:D


esmeralda na desni, levo domačica
picture.php





picture.php
Piękna uprawa w górach :)
 

damtwb

New member
danes sem se odlocil da grem na jutranji potep v sumo ,se malo sprostit,zadihat nas svezi gozdni luft in pogledat katere skrivnosti skriva nasa precudovita narava :D ...Ze v prvih metrih po spustu na gozdni klanec sem zagledal :
Jurcek :D


seveda me je pot tudi vodla do svojih rozic ki mi rastejo v blizini :D
the church:
ta bo se verjetno rabla kake 3 tedne,sem pa bil zelo presenecen ko sem naletel na 3 ze zrele rozice,le da bo verjetno na vseh treh okoli 15-20g :)

cinnamon:


Kr lepa kristalka,frooty herb aroma,me spomni na sorte 10 let nazaj,prsti leplivi:



seveda nebi bil jaz ce nebi enega na hitro posusenega skadil :D (v mikrovalno pa vklop izklop :D ) in kr fajn pokne ,vrocica na oke ,taki veseli sus,kar se tice zmaha pa itak klorofilen se ,samo se ze cuti stranska frooty aroma ;)

pa se gobice :


zdaj pa na gobovo juho pa rizoto !! mmmmmm !! PEACE&LOVE :D
 

prx

Member
Ker ni kolega na našem forumu bom jaz dal njegove slike gor :)













Evo zdaj grem pa na kebab :) Dans skor celo sloveniji prevozil da sem kolega obiskal :D

Peace
 

Latest posts

Latest posts

Top