What's new

OUTDOOR 2009

lasko

Member
Dutch a tazadnje dve slike so ista rastlina kot na prvih dveh zgornja vrsta v sredini?
je ista kot dc x ptk pri meni :D je blo par semenk v mixiću :D
 
K

kiree

ma mel sem 4 ženske in 6 samcev. samci so bli po višini točno pol manjši. fora je bla da sem imel vse pod strešnim oknom in je blo dokaj toplo. ko so samci zacveteli, sem dal samice ven in zaradi presaditve, nižjih temperatur so mele še ene 2 tedna dodatne vegetacije in so se malo bolj razrasle. Cvetni prah je u hladilniku in jih bom v kratkem oplodil da mam kašno seme ko bo treba kaj na brzino pridelat :D
 

AdvancedGenetix

New member
Dutch, kdaj si jih pa ven prestavil? No saj če iz 18/6 daš direkt vn je možno, da zacvete sploh pa te hitre Danske vrste. Drugo sezono bom fural Old Nepalese, Leb27, Danish Gold, Afghan....
Upam da mi uspe naredit in potem obdržat mamice čez zimo.... Ker je baje težko s temi adaptiranimi Nordijskimi straini.
 

kelt

New member
Zdravo!:wave:

Ena slikca mojih pripav za outdoor:

picture.php


Zahvala za semena gre pa seveda laskotu:jump:
 

weedster

Active member
evo malo updejta z narave :D

ice cream (pred kakim tednom je šel v naravo)

picture.php


bjxdc (malo manj kot mesec staro)

picture.php


picture.php


lasko mix =) (malo manj kot mesec staro)

picture.php


peace
 

firrolc

New member
lepe plante weedster

slikano 29.5.
na sredini gospodična esmeralda
picture.php


he he, pa še ena mala bunka sorta je pa emeralda
picture.php


LP
 
C

coxswain

coxswain kolk časa si jih mel notr? in kak setup si mel za vege? cfl? kolk žarnic? lepe rože maš :)

Hvala mihakt. Velik odgovorov najdes v mojmu "grow journalu". Glej podpis. Na hitro ... 6 CFL 24 W zarnic v 35x60x70 vege boxu. Notri so bile kar dolgo casa. Potem sem jih dal na balkon okoli sredine aprila. Notri sem jih imel na 14.5 ur svetlobe. Vseeno prevec za sredino aprila. Pa se slabo vreme je bilo in nekatere so zacele cveteti. Ampak zdaj je ze vse revegan.

LP
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
coxi - lepe esmeraldike! torej ti si tisti ki je z mano vegal c99 v wally forumu ...nisem vedel da si slovenc hehe... ja svet je mali :D
 
C

coxswain

coxi - lepe esmeraldike! torej ti si tisti ki je z mano vegal c99 v wally forumu ...nisem vedel da si slovenc hehe... ja svet je mali :D

Yep! That would be me. :)

Bi ble pa roze se vecje, ce jih nebi umetno zadrzeval v 1/2 literskih plasticnih kozarcih. Sem pa tudi s tem zadovoljen. Ce mi rata se guerilla stile zalivanje popedenat pred suso bo super. Zenkrat me hebejo prevelke lukne v kantah. Bo treba zaflikat in zvrtat manjse. Sistem je pa fantasticen. Voda pride tja kamor je najbolj potrebna, pa se svez zrak se crpa skozi zemljo zaradi vakuma v posodah. Porocam, ce mi rata zadevo zrihtat. Silverback, Backcountry in podobni porocajo tudi o 3 tedenskem autonomnem delovanju brez zalivanja v susnem obdobju. Zveni super!

LP
 

Peksman

Member
Sem prišel od prijatelja, ki je na placu pretiraval z dušikom na parih rožah. Naredile so temne skoraj rjavkaste liste. Mi je blo pa zanimivo, da so dve naredile na vrhu prava jajca ne pre-flowerje. Zdaj mi je pa zanimivo, saj je semena direktno zasadil v zemljo 8.4. tako da ne bi se smele zrelosti pokazat, pa tud velke so samo 40-60 cm. Je to mogoče, ker jih je res toliko podvrgel stresu?
 
Top