What's new

OUTDOOR 2008

shotalick

Member
no fantje..lep pozdrav tut z moje strani. kako ste kej prpravleni na letosno sezono? kaj se bo sadilo? a bo iz semen, klončki? ksne tehnike mogoče sprobal?
no jst bom dal počas kalit prve semenke (AK-47, Super skunk, Skunk no.1), pridejo tut klončki ;) .


lp, lick :rasta:
 

lasko

Member
pozdrave tudi z moje strani hehehehe
mamice so že naštimane in sicer power plant, shiva, black domina x herer, herer, ena domača sativica k konča začetek septembra pa kak dc bo še padu u zemljo, duble gum je že vzklil. Je pa še cel kup semenk samo se bo treba odločit kaj bo šlo u zemljo. Kaj pa ostali? A bo pestro leto?

aja sm zabu pa maroc, easy sativa pa sweety pa še par klončkov pričakujem u bližnji prihodnosti tako da bo zadosti :D
 
Last edited:

GanjaKmet

New member
Sezona

Sezona

Pozdrav vsem skupaj. Objavljam svoj prvi post. Za letos imam že vse v jamah in sicer: Himalaya Gold, Easy Sativa, Big Bang, The Church, Deep Cunk, Jack Herrer, Black Jack, Lowrider(v coco substratu), pa še nekaj testnih križancev.
DC x PP, DC x BJ, DC x JH Shiva x SS, plus našo domačico.

Za začetek bo to vse.
 

GanjaKmet

New member
4 metre hahaha

4 metre hahaha

Men zrastejo običajno tam nekje do pol metra v višino, po dolžini pa se nič ne branim, če bodo 4 metrske. Gre za tehniko hobotnica.
 

57X

Member
o GK, pozdravljen. js sm mel letos od 33 semen za outdoor, reci in piši 8 žensk, od tega 5 albank autoflower, katere so šle potem takoj pod hps. torej ostale so mi tri sorte. dve albanki in blockberry. čakam pa še na earlyqueen, da pokaže spol. ajaj upam da bozaključek kaj boljši kot začetek :rasta:
 
Last edited:

lasko

Member
Hahahahha 57x a albanka auto je kaka nova sorta? Ti je big poslal :D
Samo maš pa srečo kot jaz, ko hočem prasice so sami pedri in obratno hahahhha
 

Medved

Member
kaj bo dobrega? Raste kaj ali nič? pri meni so bila neurja na delu, tak da bo treba it sanirat.




ena fotka iz 8.8. in so počasi začele cvetet.

So komu neurja pa toča naredila kaj škode?

lep dan še naprej :joint: :joint:
 

Medved

Member
škode imam za približno 2 tedna, toliko je trajalo od prvega neurja pa do sedaj da so si rastline skoraj popolno opomogle. Prvo slika iz 13.8.




potem iz 17.8.



pa še slika iz 22.8.




Kar je pa današnje neurje naredilo pa še ne vem :nono: :nono:

bo treba it jutr kej pogledat škodo, do takrat pa vsem želim lep večer in sladko noč :) :joint: :joint:
 

Medved

Member
Thanks DocLeaf

kaj zdej ljudje kje je kakšna fotka :)? madona jesen je prišla z njo pa tudi barve :)










Drugače pa bil danes na placu pa so kr počasi začele gniti :( BlackDomina tako pade jutri. :rasta: :rasta:
 
Evo še ena slikca balkonske botanike :p
61707Slika_145-med.jpg
 
Top