What's new

Outdoor 2005

konradts

New member
raniec said:
Kondrats u mnie twoich zdjec niestety niewidac :chin:
moj nick to konradts ;)
zobacz moja galerie na IC,albo konradts.overgrow.com


nie wiem czemu zdjec nie widac?
odnosnik wstawiam w miedzy [ img] a [/ img]i nie widac...
pozdro





















3 ostatnie to ta sama roslina skunk#1 freebie,reszta to passion. (zdjecia obejmuja 3 rosliny ;) )


aha i sory za jakosc fotek,ale tylko takie znalazlem w internecie ;)
 
Last edited:

Mr. Smee

Member
Hey chlopaki, dlugo mnie nie bylo, sorry, ale bylem zajety zlapaniem porzadnej ryby, no i wkoncu dzisiaj mi sie udalo. Zlapalem w koncu suma (catfish) na spining. Mial 10,25 kg i 117 cm. Teraz mam czas troche zajac sie kwiatuszkami. W moim ogrodzie najlepiej wypada BS x LS co zem dostal od Hot Cargo. Robie ja outdoor, ale bardzo ladnie rosnie. Dosc wczesny gatunek, bo za jakies 2 tygodnie bedzie mozna juz go sciac :woohoo:




te zdjecia zrobilem tydzien temu, teraz to jest wiele bardziej przypakowana, i jesli chodzi o mase i jesli chodzi o "cukier puder" na lisciach :yummy: :joint:
 
G

Guest

witam widze ze wszystkimszystko ladnierosnie wiec i jak pokaze co mam w ogrodku
na 1 focie silver dream
na 2 focie 3 planty razem
i 3 fotka to szczyt silver dream'a




 

greengirl

Active member
Fajne kwiaty chłopaki. Kondrats, niezłe fotki, jak znajdę czas to też czegoś w necie poszukam i zapodam.
 
G

gelowas

Mr.Smee, Mazur - ladne, bardzo ladne rozgalezione planty, wygladaja jak jakies krzewy, a nie konopie. :)
konradts, greengirl - pokazcie swoje fotki, a nie z neta. Mozna tysiacami wrzucac na forum, ale czy jest sens, skoro kazdy zainteresowany moze sobie przejzec specjalne galerie....
 

Mr. Smee

Member
Hey Hot Cargo,
to znowu ta pani od ciebie. Pixnalem te fotki pare dni temu, ladnie sie przypakowywuje. Mój Master Kush tez sie pakuje, ale jeszcze nie ma co pokazac, potrwa przynajmniej miesiac jeszcze.
 

Mr. Smee

Member
Musis zdobyc jakis sprzet z60-ciokrotnym powiekszeniem, bo wtedy widac glówki krysztalów. Kiedy bedziesz mial mix 70% na 30% mlecznych glówek a brazowawych glówek, to wtedy juz niwe zwlekaj...
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
smee bendzie dobra trawa , aby tylko nie gnila, uwazaj na deszcze teras

jungle, niezle kwiatki tesz widze masz

konradts, tesz super kwiatki

wow, mazur wielkie kszaki,hehe

peace
 

~jungle

Member
dzieki Hot.

Nie wiecie przypadkiem co moze byc na moim krzaku? Widac to na 2 i 3 zdjeciu. Przypomina cukier. Ktos mi obsypal czyms krzaka(musze byc czujny bo jestem na 100% pewny ze jakas osoba odwiedza spota)? No chyba ze to taka zywica? Wczesniej tego nie widzialem.
 

Mr. Smee

Member
HOT CARGO said:
smee bendzie dobra trawa , aby tylko nie gnila, uwazaj na deszcze teras
peace

nie ma obawy, sloneczko swieci, a niedlugo zbiory....nizle ten twój cross idzie outdoor, HC. Dziex za nasiona...
:yummy: :joint:
 
G

Guest

Nie wiecie przypadkiem co moze byc na moim krzaku? Widac to na 2 i 3 zdjeciu. Przypomina cukier. Ktos mi obsypal czyms krzaka(musze byc czujny bo jestem na 100% pewny ze jakas osoba odwiedza spota)? No chyba ze to taka zywica? Wczesniej tego nie widzialem.
raczej trichomy poprostu juz przybraly mleczny kolor

Powyzej jedyny z 2ch nieskradzionych sposrod 20 kilku krzakow ktory okazal sie byc kobieta. Makro malej galazki zabranej ze spota. Niemam aparatu a niechcialem nikogo ze soba brac na miejscowke. Juz bylo palone. Paca pozytywnie zapaszek jakis taki slodkawy ale ogolnie niewiele tego wyszlo
 
Last edited:

Mr. Smee

Member
Hey Hot Cargo, scialem LS x BS od ciebie, schlo 2 tygodnie, zrobilem manicure i rzucilem wczoraj do jar-a, ale wzialem próbke do skosztowania.... :yoinks: niezle mnie poczesalo koles!!!!! :yummy: :joint:
 

Latest posts

Latest posts

Top