What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OUT-- Special Kush, Royal AK auto, Royal Bluematic auto

grower's

Member
Üdv Kertészek!:smoke:

Ez lesz az ötödik köröm, a második outba, az első out nem lett az igazi (sok eső, késői ültetés) most viszont két helyen is indítok kertet h legyen manna bőven.:biggrin: A földet hétvégén előkészítem, nagyon nem kell feljavítani keverek hozzá perlitet, B virágföldet meg némi trágyát.
A kertek tisztáson vannak déli fekvéssel, úgyh egész nap éri majd őket a nap.:dance013:

Magok:

Az összes magot a Royal Queen Seedstől rendeltem, ajándékba küldtek még egy Royal Bluematic magot.

Special Kush #1----------3db
Royal AK auto ------------3db
Royal Bluematic auto ----1db

A magokat 04.19-én raktam zsepibe csírázni, az összes kicsírázott és mentek is a földbe (Compo Sana viráföld, perlit 3:1 keveréke).
Ma kikelt az első AK, hamarosan a többi is követi és akk teszek fel képet is róluk.
Az előnevelés kb 2 hét lesz az erkélyen, semmi extra bőven kapnak itt is napfényt.:biglaugh:

Röviden ennyi lenne, próbálom majd heti rendszerességgel frissíteni a naplót.:smoke:
 

Brain.storm

Member
Sok sikert kolléga!
Neveltél már Special Kush-t ez előtt is?
Nekem egyszer volt 2db inben. A virágzás 5. hetében bepipultam, kettétörtem őket és mentek a ganajra. Mocsok egy fajta. Remélem neked nagyobb szerencséd lesz velük.
 

Kukutyin

Member
Nekem személyes kedvenc a Special Kush. Egyszer fáztam rá vele, mindig nagyon tömör bugákat hozott és egyik évben a sok eső miatt fele lerohadt(penész). Sok sikert a körhöz :)
 

grower's

Member
Még nem volt szerencsém Special Kushhoz, tavaly NL volt outba azzal semmi probléma nem volt, bent pedig elsőnek Jack Herer volt azzal se volt semmi gond, csak sokat kellett kötözni a szűk hely miatt. Am az összes többi növényem auto volt.
Esetleg toppolni érdemes vagy hagyjam h nőjön ahogy akar?:watchplant:
A vadak ellen tudna vki vmi fasza megoldást, mert a vadriasztó és a körbehugyozás nem az igazi:biglaugh:
 

GK_420

Active member
Hát az emberi haj szaga is hamar elmegy és egy kanos vaddisznó vagy őz telibe szarja ha arra akar menni. Fizikai akadályok vagy fizikai megsemmisítés jobban működik...mással még nem sikerült még őzet sem elriasztanom.
 

what_can_there

Well-known member
Még nem volt szerencsém Special Kushhoz, tavaly NL volt outba azzal semmi probléma nem volt, bent pedig elsőnek Jack Herer volt azzal se volt semmi gond, csak sokat kellett kötözni a szűk hely miatt. Am az összes többi növényem auto volt.
Esetleg toppolni érdemes vagy hagyjam h nőjön ahogy akar?:watchplant:
A vadak ellen tudna vki vmi fasza megoldást, mert a vadriasztó és a körbehugyozás nem az igazi:biglaugh:

Ahogy GK mondja, fizikai akadalyok, megsemmisites, a tobbi csak duma. Nekem is volt olyan hogy 2 hetente rakosgattam ki a vadriasztot, aztan ott buliztak a toveben a disznok. A novenyt is letapostak termeszetesen. Toppolas attol fugg, hogy mennyire kell rejteni, ha jo a hely, akkor mehet top nelkul is.

Az NL melyik cegtol volt kint es mikor szedted?
 

grower's

Member
Ahogy GK mondja, fizikai akadalyok, megsemmisites, a tobbi csak duma. Nekem is volt olyan hogy 2 hetente rakosgattam ki a vadriasztot, aztan ott buliztak a toveben a disznok. A novenyt is letapostak termeszetesen. Toppolas attol fugg, hogy mennyire kell rejteni, ha jo a hely, akkor mehet top nelkul is.

Az NL melyik cegtol volt kint es mikor szedted?


Megpróbálom valami kerítéssel körülvenni a lányokat vagy fára ültetem őket oda nem menne fel az őzek:biglaugh:

RQS-től volt szintén az NL, július végén lettek kiültetve, viszont szépen megnőttek kb 80-90cm-esek voltak okt. 20-án lettek leszedve, a szar idő miatt lassan értek be :clock watch:
 
július végén lettek kiültetve, viszont szépen megnőttek kb 80-90cm-esek voltak okt. 20-án lettek leszedve, a szar idő miatt lassan értek be :clock watch:

Mennyi ideig nevelted elő bent? Julius 1.-én tudnám őket csiráztatni, nem késő akkor elkezdenem? Sok sikert :tiphat:
 

grower's

Member
Mennyi ideig nevelted elő bent? Julius 1.-én tudnám őket csiráztatni, nem késő akkor elkezdenem? Sok sikert :tiphat:


köszi:)
Nem késő sztem csak nem lesz nagy bokor belőle, nekem előnevelés szimplán az udvaron volt kis cserepekben kb 2hétig úgy a 3. levélpárig, de kiültetni is cserepekbe ültetettem 10 l körülibe, így vegeltek 1 hónapot kb.
 
Last edited:

grower's

Member
üdv mindenkinek!

A lányok rendesen megnyúltak, ahogy mondtam kapnának elég fényt az erkélyen, csak hát a nap nemnagyon sütött a héten :mad: sőt éjszakára is be kellett hoznom őket többször mert erősen fagyott, de mindegy a boxot nem tudom most beüzemelni, mert el kell utaznom pár napra, addig is kint maradnak, elv már naposabb lesz ez a hét.

A megnyúlott szárakat majd befedem földdel, egyenlőre csak kikötöztem őket, remélem összekapják magukat.:)

picture.php
 

grower's

Member
12. nap

Sok változás nem történt, az autok kicsit gyorsabban fejlődnek és már inkább a leveleik nőnek, nem nyúltak tovább.:smoke:

 

grower's

Member
20. nap

Egy kis frissítés:) Kezdik behozni a lemaradásukat a lányok, talán köv hétvégén ki is ültetem őket.

Akinek volt már tapasztalata ezekkel a fajtákkal, megtudná mondani mennyire szagosak?


 

Kukutyin

Member
Kushnak lesz szaga, autónál meg sose félnék, mert olyan kicsi, hogy nincs mi szagos legyen egy méternél távolabb.
 

grower's

Member
28.nap

Nagyot nőttek a lányok egy hét alatt, köv héten lesznek kiültetve vmikor, addig az erkélyen fejlődnek tovább.
2 naponta szoktam őket locsolni (gyorsan kiszáradnak a kis cserepek), sima csapvizet kapnak és forralt majd lehűtött vizet felváltva.
A tápozás vegben marhatrágyálével és/vagy zöld növény tápoldattal lesz, ezt még nem döntöttem el:biggrin:

 

Brain.storm

Member
28.nap

Nagyot nőttek a lányok egy hét alatt, köv héten lesznek kiültetve vmikor, addig az erkélyen fejlődnek tovább.
2 naponta szoktam őket locsolni (gyorsan kiszáradnak a kis cserepek), sima csapvizet kapnak és forralt majd lehűtött vizet felváltva.
A tápozás vegben marhatrágyálével és/vagy zöld növény tápoldattal lesz, ezt még nem döntöttem el:biggrin:

View Image View Image

Pár képet nem tudnál feldobni róluk? Ez kicsit olyan így, mintha a rádióban hallgatnám a BL döntőt. :D
 
Top