What's new

Out 2007 By --==VipGrower==--

Status
Not open for further replies.

-=VipGrower=-

New member
Witam wszystkich :sasmokin: jakis czas temu wystartowalem z kolejnym sezonem out wsumie na spota poszlo sporo plantow lecz wiele poleglo w boju z legionami slimakow :dueling: :badday: tegoroczne odmianki to :











no i jeszcze do tego White Rusian x FB
niestety deszcze zniszczyly oznaczenia gdzie co jest wiec na dana chwile jestem w stanie stwierdzic jedynie w niektorych przypadkach co jest co :D

Na dobry poczatek foto WRxFB





 
Last edited:

baku

Member
-=VipGrower=- no ładny out się szykuje mi też ślimaki trochę wpierdoliły a na niektórych tylko trochę poobgryzały liście tak jak na twoich fotach :lurk:

zapodaj więcej fotosów to popodziwiamy troche :D, ja dzisiaj na spota pujdę to zapodam jak się zieleni i zobacze czy lowrydery już kwitną.

życzę powodzenia :joint: :wave:
 
no nie zly grow sie szykuje, ja tesz zawsze w szwecji mialem problemy z slimakami ale kupilem w sklepie ogrodniczym cos co wyglonda jak male, niebieskie, podurzne nasionka kture zabijajom slimaki jak one je zjadajom i od tego czasu ani jednom roslinke mi nie zjadly :)
 

rberciol

Member
Heheh lebebebe06, ten produkt to ślimakol, które śmierdzi chemią :). Też przegrałem ze ślimakami bitwę, ale mysle ze 40 plantów wyjdzie - o ile nowy spot nie zostanie spalony :) No i na poletku rośnie ok 50 planótów - to sobie wojsko postanowiło dołek na AEG wykopać i zrobić wykopać obok tajemniczą literę: W ::badday:: . Zobaczymy, może się nie skapną.
 

-=VipGrower=-

New member
na dniach w chwili wolnego czasu pojade na spota i cos pstrykne dodam jeszcze ze w chwili obecnej stosowane nawozy to Biohumus Forte i ADVANCEDHYDRO GROW NPK – 2,5% , 1,2% , 5,0% + mikroelementy bardzo wydajny i dobry niedrogi nawoz :yoinks:

Ps.Skasujcie zdublowany temat heh ujebany jak mala swinka siedzialem i tak jakos wyszko PeAcE :D
 
...

...

Nie, to co ja urzywam niczym nie smierdzi ale dziala super :woohoo:
To ile drzewek ci teras wsumie zostalo? :sasmokin:
Powinien byc nie zly zbiur z tego :yummy:
Ja tesz pare drzewek wysadzilem w lesie z kumplem w tym roku, sprubuje zrobic jakies zdiecia w tygodniu. :sasmokin:
 
G

Guest

ok, sorki ale takie coś chyba należy umieścić w "co w ogrodzie ci rośnie" , przy okazji kov, dlaczego mam zablokowane prywatne wiadomości , kożystałem z tego , mam tam 60 wiadomości a teraz pojawia siękomunikat że muszę mieć 50 postów aby z tego kożystać ? co jest nie tak ?
 
Last edited:

bogusik2

Member
Vip nie jest źle ;) Bardzo ładnie krzaczki rosną hehe a ze ślimakami trzeba było zrobić jak Bio :D hehehe (zagladnij to tematu o żarciu)... hyhyhyhy
Powerseed VipGrower ma nick VipGrower od dawien dawna ;p nie musisz go rozpatrywać w kwestiach w których to robisz, chociaż na pewno zasłuzył już na miano Vipa.. pzdr
 

rberciol

Member
Ładnie, wszystko spoko lebebebe06 no tam sie pomyliłem bo jest ok. 40 plantów i będzie tak około 45. A dokładnie nie liczylem :)
 

-=VipGrower=-

New member
Dzieki wszystkim za mile slowa w sobote albo niedziele wybiore sie na spota podlac troche planty i przy okazji cykne kilka nowych fot pierwsze foty sa robione okolo tydzien temu wiec powinno byc widac niewielkie zmiany mam nadzieje ze nic sie panienka nie przytrafilo bo ostro przez dwa dni padalo ale jestem dobrej mysli :D PeAcE :D
 
G

Guest

Ojejuej...widze wysadziles wszystko w jednym miejscu. To chyba nie najlepiej bo roslinki beda pomiedzy soba walczyly o dostep do podloza :p Ja tez gesto wysadzilem ale w odstepach po 10 cm, a i tak pozniej meszczaki beda wyrywane. // Zamierzasz cos z tym jeszcze robic?
 

-=VipGrower=-

New member
Heh spodziewalem sie takiego pytania od ktoregos z growerow ale jest to zrobione umyslnie i ma na celu ograniczenie wysokosci roslin spowodowane wzgledami bezpieczenstwa wierz mi ze przy odpowiedniej opiece stosowaniu FIMu i odrobinie sznurka :D oraz odpowiedniemu doborowi i dawkowaniu nawozow pomimo niewysokich plantow ( strata na wysokosci okolo 10-15 % ) niema strat w ilosci materialu :D poczekaj na dalsza czesc tego outa i sam sie przekonasz PeAce :)

Ps. Nawozy na flo juz tez zakupione w tym roku jak i w poprzednim moj wybor padl na nastepujace nawozy zamowione z Hemp.pl : stymulator kwitnienia Bio Bloom ,nawoz Flora Bloom i na zakonczenie uprawy nawoz Ripen
 

-=VipGrower=-

New member
Dzis znow odwiedzilem spota niestety bez aparatu taka nie planowana wycieczka bo bylem w okolicy :D kilka krzakow zaczelo powoli kwitnac miedzy innymi
LR#2 x Killer Queen, LR#2 x White Rhino i LR#2 x GF co do reszty odmianek rozwijaja sie zdrowo i nie widze wiekszych problemow w miare mozliwosci za pare dni update z fotami PeAcE :D
 
G

Guest

Ladnie! Rosną male potwory heheh, A z nawozami to grubo pojechales :) Pozdrawiam i zycze powodzenia!
 
Status
Not open for further replies.
Top