What's new

OUT 10 by Znudzony

Znudzony

New member
Witam!:tiphat:

No więc zaczynam OUT10 proszę o komentarze i uwagi !
Update Fotek co tydzień.

Nasiona Femi :

- 3x Passion#1
- 3x Shaman
- 1x Grapefruit
- 1x Purple Maroc
- 1x Holland Hope
- 1x Himalaya Gold

Nawozy :

- Canna Terra Vega
- Canna Terra Flores
- Rhizotonic
- Super Vit
- Canna PK 13/14
- Ripen

Spot :

wydaje sie być dobry...
picture.php


Podłoże :

- 25l ziemi uniwersalnej pod krzaka
- garść azofoski
- dolomit.

Zabezpieczenie przed zwierzyną :

- ślimakol
- skarpety z proszkiem do prania
- mocz
- dojdzie Anty-bisan

Trening :

- FIM
- może Supercropping

Pare pierwszych fotek :

- Pierwszy tydzień na spocie

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


a to fotka boxa w którym jest pare regularów i 2 WR w 14l donicach też wszystko pójdzie na outa
picture.php
 
E

Ergonomic

Jak tam gospodarka wodna miejscówki? Nic nie zalewa? Z tym moczem to pamiętaj, żeby nie stawiać moczu w jakimś słoiku czy czymś takim- nie wiem jakim cudem ale kurcze przyciąga ślimaki. Postaraj się jakoś popodpisywać, żeby było wiadomo co i jak rośnie :D
 

Znudzony

New member
spot jest bezpieczy jesli chodzi o podtopienia co do podpisywania fotek to postaram sie od następnego razu przyporządkować nazwy odmian do fotek
pzdro
 

Control_

Member
Odnośnie moczu, włosów zawierają DNA przepocone skarpetki chyba też ? Potem już nie wmówisz panom w niebieskim, że znalazłeś rośliny przypadkiem podziwiając przyrodę... A odciski palców na czymkolwiek... jak mają je w bazie to nawet nie bedą na ciebie czekać, zawitają prosto do domu. Udanego życze, pzdr
 

zielonamasa

Member
Control_: paranoiku to nie morderstwo żeby sprawdzali dna moczu i włosów - bez obaw - ale sam pracuje zawsze w ogrodowych rękawiczkach i nie zostawiam śmieci na spotach.
 

Znudzony

New member
kurwa ... aż takiej wody nieprzewidziałem ... nie ma dojscia na spota narazie wiec powiem co i jak z roślinami za jakiś tydzien - dwa jak pojade na wieś ;/ pozdro dobrze ze mam jeszcze w innym miejscu troche roślin
 

Znudzony

New member
Femi wszystkie późne odmiany niestety przepadły przez to jebaną wielką powódz ... coś postaram sie dokupić z femi ale zostalo jeszcze troche regularów
Out mixy reg foty :

picture.php


picture.php



picture.php



picture.php


picture.php
 

Znudzony

New member
nowe femi już sie kiełkują :
2x Grapefruit
3x Maroc x GWS
1x Holland Hope
1x Mama mia rośnie już
coś z boxa +/-miesięczne WR
(nie śmiać się z siatki totalna prowizorka :])
picture.php


picture.php


picture.php
 

Znudzony

New member
Nowe foty rośliny powoli pokazują już płeć narazie wyrwałem 2 męskie osobniki i juz pokazało się kilka panienek.


picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
swietna robota znudzony!!twoje roslinki wygladaja naprawde super,moje sa o polowe mniejsze.Zycze dobrej pogody i by out zakonczyl sie bezpiecznie z wielkimi topami!
Bede zagladal tu czesciej i czekal na nastepngo update


pozdro
 

Znudzony

New member
ciesze się, że sie podoba update co tydzień
niedługo dojdą fotki nowych małych femi roślinek.
pozdro z fartem!
 
V

vod

Eleganckie krzaki. Miło popatrzeć. Flo będzie jeszcze przyjemniej oglądać. Dalej powodzenia życzę. Ten Grejfrut, to nowa outdoorowa wersja, czy czysty Grejfrut?
 
Top