What's new

OG Polish Team forumowi breederzy

D

DLOC

A ja znam inny sposob i skuteczny od lat
picture.php


picture.php


Wystarczy poczytac o Cs sposobie otrzymywania itd, jesli ma ktos pytania to chetnie odpisze.
Photos by GET MO

Ps z tego co wiem to te kupne sa slabe lepiej zrobic wlasne.
 
Last edited:

wdr

Active member
Veteran
z tego co czytalem to wszystko zalezy od ilosci czastek srebra (ppm) nie wazne czy zrobisz czy kupisz , wazne zeby bylo wiecej niz 20ppm (im wiecej tym lepiej). Moze ktos podpowie lepiej jak to rozrobic. 50ml na 1l bedzie ok?
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Jak wiesz to po co zadajesz pytania ?
Czy 25ppm wystarczy?


wazne zeby bylo wiecej niz 20ppm (im wiecej tym lepiej).

Krzaki spryskiwac odrazu po pokazaniu plci .

Moze ktos podpowie lepiej jak to rozrobic. 50ml na 1l bedzie ok?

Stężenie to jest pochodną ułamka molowego i określa ile cząsteczek związku chemicznego przypada na 1 milion cząsteczek roztworu wiec wez kalkulator i oblicz sobie ile czego w zaleznosci jakie chcesz osiagnac stezenie , bo im wiecej tym lepiej to ja nie wiem .
 
Last edited:

TABLOCK

New member
Cześć mam całkiem proste pytanie do Ciebie może się znasz na tym. Więc napiszę w skrócie.

Chcę skrzyżować , trzy rośliny 2 purpurowe , z genetyki auto kwitnących (Coś stabilnego z SeedBanków ale z fioletowym odcienie) oraz jedną pełno sezonówkę moją warjacją mix genów może passion #1 DutchP , badź coś innego. Będę pylił AF z hermioną odmianą ( STS, metodą z srebrem zobaczymy robię nasiona Fem) , jaka jest szansa że z AF o pururowym zabarwieniu w pokoleniu z Passion 1 pełno sez czyli F1 , będzie purpurowe feno ? to będzie 25purple po AF purp /75 zielocych % .50purp/50 zieleń czy tylko 25/zielonych na 75% purple ? Czy mniejsze prawdopodobięństwo wystepownania fioletów ? Oraz czy zapylając żeńską AF , pełno sezonówkę uzyskam w pół automaty ? czy tylko trochę wcześniejszą krzyżówkę.

Mam nadzieję że logicznie i prosto napisałem , zrozumiale. Dzieki za ODP z góry.
 

Plantator

Active member
Veteran
Nasionka

Nasionka

No to pylimy Panowie i Panie, w sumie to juz zebrane , ale co bylo to bylo :]

Ak47 meskie i babki

picture.php


Ak47 zapylony

picture.php


Ak47 x Lowryder pylony akaczem

picture.php


Duckfoot auto calkiem zapylony pseudonim Kaczka

picture.php


picture.php
 
Last edited:

Plantator

Active member
Veteran
Dalej kaczka , duckfoot auto

picture.php


Meski duckfoot auto

picture.php


Auto Mazar x Short Therm Amnesia x Lowryder pylony akaczem47

picture.php


Inny spot pylace Lowryder

picture.php



picture.php
 
Last edited:

Plantator

Active member
Veteran
Nasiona

Nasiona

Siema, zbiory juz zakonczone , nasiona suche , wyszlo tego okolo 2 kilo lacznie z bialymi nasionami. Teraz tylko trzeba przebrac czarne nasionka od bialych i w swiat ida :] kto mi poradzi co z tym zrobic ? powtarzam tez pytanie co do tych moich starych genow , chcial bym wrocic do projektu mega cross , jesli nie pamietacie , chodzi o mieszanie wszystkiego co sie da z duzych wczesnych plantow i poznych plantow , zeby selekcjonowac potem to na wczesnosc i inne ciekawe cechy, moje nasiona z mega crossa wyschly i sa stare , moze wysieje za rok , ale nie wiem czy cos wzejdzie dlatego pytam czy ktos ma jeszcze te geny :] kazde nowe tez sie przydadza. niedlugo nowe fotki , musze usiasc do kompa i powybierac .... pozdrawiam
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema Plant :D

Osobiscie to klne jak mam przebierac nasionka liczyc pakowac , najgorsza robota na sam koniec ,kark odpada i plery pekaja , zmienia sie oswietlenia ze slonca na lampke dupa cierpi te i wiele innych atrakcji czeka tych co lubia to robic :D

Sadzilem kiedys Twoje wczesne i bylem zadowolony , ale czy jeszcze te nasiona sa gdzies to tego juz nie wiem , pozostaje miec nadzieje ze ktos kiedys sie obudzi przegladajac swoje nasiona i cyk znajdzie to czego szukasz ...

Plant Ty nie wiesz co z nasionem zrobic hehe a to dobre

ZZ
 

Plantator

Active member
Veteran
no jest z tym roboty , jakies 800 000 pestek dobrych przebrac i policzyc potem :] no mam troche problem zeby to jakos rozprowadzic po ludziach , musze poszukac jakiegos dojscia , to co po forum sie rozejdzie to kropla w morzu . wysiac to wysieje duzo napewno , szczegolnie df auto . pozdrawiam
 

WarrSeeds

Member
plantator jakos mi przeszlo na kaczki hehehe ale brawo dla ciebie :woohoo:

lowduckfoot auto:tiphat:

plantator zobacz willa który fem robi :laughing:


pozdro warr
 

Plantator

Active member
Veteran
Te 2 kilo plus to co zostalo ze starsdzych lat , wszystko automaty regular

Stare pestki ale jeszcze kielkuja


Duckfoot x Lowryder x AK47 X AK47 X Lowryder

Duckfoot x Lowryder x AK47 X AK47 X AK47

Duckfoot x Lowryder x AK47 X STA X Lowryder

Duckfoot x Lowryder x AK47 X STA x AK47 DUZO

Duckfoot x Lowryder x AK47 X AK47 Bardzo DUZO

Duckfoot x Lowryder x AK47 X Lowryder

Sour bubble ryder x AK47 x AK47 X Lowryder

Sour bubble ryder x AK47 x AK47 x AK47

Sour bubble ryder x AK47 x Short Therm Amnesia DUZO

Lowryder x STA

Duckfoot x Lowryder x AK47 X Short Therm Amnesia

Duckfoot x Lowryder x AK47 DUZO ale najstarsze , kielkuje

Mix AUTO z najnowszych nasion

Royal Cheese x ak47

Royal White Widow x Ak47

Nowe nasiona swieze

Duckfoot Auto

Lowryder

Ak47

Ak47 x Lowryder x Ak47

Critical x auto mazar x Ak47 bardzo dobre grobe topy i twarde

CBD NL x Ak47

Auto Mazar x Short Therm Amnesia x Lowryder x Lowryder

Auto Mazar x Short Therm Amnesia x Lowryder x Ak47

Auto Mazar x Short Therm Amnesia x Ak47 x Ak47

Lowryder x Ak47

Lowryder x Ak47 x Ak47

Sour bubble ryder x ak47 x ak47 x ak47 x ak47

Sour 60 x Ak Snow x Ak47

Duckfoot x Lowryder x Ak47 x Ak47 x Ak47

Skunk auto x Short Therm Amnesia x Ak47

Super Critical x Short Therm Amnesia x Ak47

Blue Berry x Ak47 x Ak47
 
Last edited:

TheCreator

Member
Veteran
A ja trochę z innej beczki - planuje maly projekt rozrodczy z regularnych pestek, ktore juz jakis czas leza w lodowce.., a szkoda bedzie jakby cos z tego nie przetrwalo bo nazwy krosow intrygujace. Zwracam sie do was o pomoc w rozpoznaniu podanych krosow - nie chodzi mi o odszukanie nazw na sidfajnderze (to juz robilem :biggrin:), tylko moze ktos cos powie o nich wiecej, gdyz (byc moze) otarly sie te geny o kogos stad:

Purple Rhino x Grape Ape
Grapefruit x F13/A11
SPG x C99
Sour Diesel x Jacalyn

Glownie zalezy mi na przedluzeniu C99 od Mosca, a mam tego tylko 2 kulki takze chce dosadzic m.in. powyzej wymienione i przy odrobinie szczescia cos wyselekcjonowac. Jak kielkowalnosc nie dopisze to bede odpalal swiezsze regulary.

Jako, ze niedlugo bede klecil jakis klonownik, szukam rowniez inspirujacych linkow z mikro-klono-breedingiem :laughing: moze macie cos fajnego w subskrypcjach?

Dzieki z gory :thank you:
 

Barbanegra

Member
Elo. wyglona na to, ze moje pestki w twoje lapki trafily.

sadzisz na dworze czy pod lampa?

Grapefruit x F13/A11 mialem w tym roku na dworze. ladnie wyszly. swiezo zebrane. Grapefruit tez ma w tym roku i jest wysmienity. moje ulubione ziolo jesli chodzi o efekt. Moja pierwsza uprawa w 2007 to byl wlasnie Gapefruit, a Grapefruit x Victory pierwszy kros, ktory nota bene zachowal pozytywnie aktywny charakter ze strony mamusi.

Z tego co pamietam, to C99, Grapefruit i Apollo 11 sa ze soba skoligacone. Niestety nie pamietam juz jaka to jest dokladnie historia.
W kazdym razie z dziewczyn F13 x Apollo 11 mialem najbardziej kleisty hasz w ogole. trzeba bylo go do lodowki wkladac, zeby moc zrolowac do jointa.
Chlopaki byly piekne. fotka pod spodem. 2011.

Krosy z F13xApollo najpozniejsze z tych, ktore uprawiam. Ale ogolnie rzecz biorac, to z Grapefruitem i zapewne rowniez C99 przy odrobinie aklimatyzacji ladnie sobie radza na dworze.

SPGxC99 brzmi bardzo ciekawie. chetnie bym sprobowal tego sprzetu. w lodowce mam jeszcze troche C99 i krosow z C99.

Pozdro!

picture.php


picture.php
 
Last edited:

TheCreator

Member
Veteran
Barbanegra - wielkie dzięki za wypowiedź, ja to głównie pod lampką. W przyszłości kiedyś może coś pod słoneczko, ale to też nie tak żebym za tym latać musiał kilometry heheh... Również dostałem cynka odnośnie tego krosa z Grapefruitem, ze bardzo dobre palonko. O ile uda mi sie zreanimowac te geny - bede sie staral przedluzyc :D To SPG x C99 zauważyłem dopiero niedawno u ZZ, tutaj C99 jest pochodzenia od Mosca, wiec tez mi na reke :)

A tak nawiasem piszac, ktos juz czytal o dobroczynnym wplywie ekstraktow z wodorostow na kielkowanie nasion? Cytat przeklejony z innego forum:
Ekstrakty z wodorostów zawierają również gibereliny. Są one znane z wpływu na wydłużanie łodygi i rozwój kwiatów ale są róznież ważne ze względu na ich rolę w pobudzaniu uśpionych nasion do kiełkowania. A zatem dobrze jest użyć ekstraktu z wodorostów aby namoczyć w nim nasiona które zamierzamy wysiać. Gibereliny stymulują uśpione nasiona do wytworzenia enzymów rozkładających materiał zapasowy - skrobię - i przetwarzających ją w paliwo potrzebne do wytworzenia kiełka. Preparaty z wodorostów zwiększają liczbę kiełkujących nasion a także przyspieszają rozpoczęcie kiełkowania.
Pozdro!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siema

GF x Victory albo c99 x Victory to tez pamietam ( mam zdjecia ale nie moge sie dogrzebac w starym albumie ) i ze szczerego serca polecam jesli jeszcze ktos ma te pstony , bo to dyc z 7-8 lat jakos bylo ( teraz mlody to juz pewnie wie wszystko i sam kanapki do szkoly sobie robi ? hehe ) rosliny byly bardzo szybkie a owoce twarde z owocowa nutka no i ta fajna bania , duzo sie zmienilo od tamtego momentu w tedy palilem wszystkie skunki a najsmaczniejszy byl EUFORIA , teraz pale tylko ropne diesle i jak nie czuje tego zapachu w krosie to wole nie palic hehe

Sweet Ping Grapefruit x C99 , tez doskonale pamietam dostalem je od Esbena ale nie wiem kto jest ich ojcem , ten kros jest naprawde warty uwagi u mnie stal bardzo dlugo w klonie tak pieknie mi rosla ta roslina zapachem owocow to kladla na kolana , a trafilem pheno co pachnialo jak pieczone jablko na kruszonce i to na niej powstal kros ze Snack Jack tak bardzo przez Was zachwalany , matka mi przepadla a nasiona wszystkie rozdalem i pozostalo jedynie mile wspomnienie heheh

SPG x C99
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


polecam wszystkie krosy gdzie znajduje sie C99 , grapefruit i jego pochodne , apollo 11 tez to sadzilem w roznych krosach ale nie zadawalalo mnie pod zadnym wzgledem , ale to ja hehe

tak czy siak , masz fajna pule genow do wysiania z ktorych bedziesz zadowolony , jak jest tak ze ja posiadam cos czego szukasz to pisac na PW bede teraz pakowal te obiecane wysylki , inna dobra wiadomosc ze jak tylko zakoncza sie prace nad out2017 zabieram sie za reaktywacje Spoconej Beatki i moze trafi do Was Stardawg x ChemdogDDf2 bo szlachetnie wyglada .

poZZdro
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top