What's new

OG Polish Team forumowi breederzy

Barbanegra

Member
ZZ -> co to ten sour jack? sour diesel x jack herer? czy cos w tym guscie? masz jeszcze pestki z Sweet Pink Grapefruit w skladzie?
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
braciszkowie G. wrucili do branzy i leca z frytkami na starym oleju.a moze olej swierzy tylko frytki stare :)
 

TheCreator

Member
Veteran
...ten kros jest naprawde warty uwagi u mnie stal bardzo dlugo w klonie tak pieknie mi rosla ta roslina zapachem owocow to kladla na kolana , a trafilem pheno co pachnialo jak pieczone jablko na kruszonce i to na niej powstal kros ze Snack Jack tak bardzo przez Was zachwalany , matka mi przepadla a nasiona wszystkie rozdalem i pozostalo jedynie mile wspomnienie heheh

Muszę odpalić te kulki, jeśli cokolwiek z nich wyskoczy:biggrin:

tak czy siak , masz fajna pule genow do wysiania z ktorych bedziesz zadowolony , jak jest tak ze ja posiadam cos czego szukasz to pisac na PW bede teraz pakowal te obiecane wysylki , inna dobra wiadomosc ze jak tylko zakoncza sie prace nad out2017 zabieram sie za reaktywacje Spoconej Beatki...
poZZdro

Bardzojestem zadowolony z tych genow, a bylbym jeszcze bardziej szczesliwy jakbym cos mogl przedlużyć... Na całe szczęście ostatnio wpadły w moje ręce 7 kulek Spoconej Beatki. I jest ona w sumie najbardziej korcąca do wysadzenia.., ze względu na swoje medyczne wlasciwosci - pojawilo sie nagle zapotrzebowanie na lecznicze traktowanie tematu...
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
ZZ -> co to ten sour jack? sour diesel x jack herer? czy cos w tym guscie? masz jeszcze pestki z Sweet Pink Grapefruit w skladzie?

Sour Jack aka Snack Jack bo tez tak go ludzie nazwali to tak jak piszesz Sour Diesel x Jack Herrer , z tych krosow to juz napewno wspomnienie jeno pozostalo , matki przepadly a nasion bylo zrobione tylko na rozdanie , zawsze powtarzam zeby pisac do mnie jak czegos szukacie Nasza polityka ( mam na mysli GGS ) jest zawsze otwarta na przyjacielskie rozdania , inna sprawa jest polityka IC , a do tego stoje za mlota tutaj i takie to zryte troche , tym bardziej zachecam na PW .

Zakochalem sie tak bardzo w SPG ze chcialem za wszelka cene klona tego od Steava wychaczyc , no ale sie nie dalo jak cos to polecam Alpine seeds oni to maja a jak ktos jest na shantibaba forum ( to forum sie nazywa inaczej ale z oczywistych wzgledow podalem jego 2 nazwe ) to tam moge podac znajomosc do Alpine seeds co. bardzo mili kolesie i skorzy do wspolpracy .

Bylo takie sianie z chemdogiem DDf2 co powstal Moondog , spocona Beatka , amber Dog , Munster cheese etc puzniej byly bardziej elitarne krosy takie jak Blue Meanie , Stardawg , Dog Jones , GG#4 , tych zdjec malo widze jak byscie mogli sie pochwalic co tam z tego roslo i jakie macie spostrzezenia na ten temat , Spoconej Beatki, Amnesia ( hy-pro cut ) x chemdog nie ma juz w nasionku , tak ze jak ktos posiada to juz do swietosci sie zapisuje :D

Jest szansa ze wpadna mie nowe ciekawe klony w lapki me , a w tedy z Wami podziele sie , moze odzyskam Alien kusha , ale az sie boje o tym myslec bo znam swoje zycie tak ze nic nie mowie .

Obecnie powstaja krosy z Las Vegas Purple Kush i tym samym cale chemdogi odchodza to przeszlosci tak jak snack jack , Ak 47 i pare innych indoorowych odmian , jest na czym sie skupic bo cheese x LVPK wyglada slodko , no i jest zamysl na S1 dla tych zapalencow co chca swoje wlasne krosy robic na czystym LVPK .
Najpiekniejsze krosy z LVPK napewno beda do zdobycia tutaj czy na hasioku# tak ze z biegiem czasu wszystko zrobi sie jasne hehe

wracajac do Sour jack to powstalo tam kilka pieknych kroso jeden z nich to byl

(Chemdog DD x Sensi Star ) ibl x sour jack ibl feminiZZed

picture.php


a tutaj to co z tego nasiona roslo
picture.php


a tutaj na sucho
picture.php


SPG x C99 x Sour Jack feminiZZed
picture.php



ZZ
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
byl tez

deepchunk x skunk1 x sour jack feminiZZed
picture.php


alpha dog x snack jack , tego krosa wiem ze ludzie w UK sadza do teraz
picture.php


alpha dog x ak47 ta sama mam ale inny tata ,
picture.php


one love

poZZdro
 

mless

Active member
A ja dzisiaj dosta³em paczuszkê Satori od Mandala seeds. Oby by³o co ³uskaæ, chcia³bym mieæ siê czym podzieliæ :)
 

TheCreator

Member
Veteran
Ja na razie wy³uskiwa³em na dwa razy samozapyleñca OGKxLVPK, po czym 3ci raz postanowi³em rêcznie pokruszyæ pó³litrowy s³oiczek zapylonych topków - tyle kief'u to w ¿yciu na paluchach nie mia³em! Nie zrobiê tego samego z topkami SBxLVPK, bo bym siê nigdy nie odlepi³ :D A pestek ogrom, nie wierzy³em ¿e w takim ma³ym krzaczku mo¿e tyle siê zmie¶ci :D Szkoda trochê, ¿e to tak mocno pohermi³o - my¶lê, ¿e S1 bêd± te¿ chêtnie i mocno hermiæ..., ale ciekawe co bêdzie z przypadkowo zapylonym F1 (SBxLVPK)x(OGKxLVPK), bo mamcia by³a urokliwa z piêknym zapaszkiem, kolorkiem..no i nie hermi³a. A zniewie¶cia³y tata raczej bardziej wigorowy, ale mniej urokliwy chocia¿by pod wzglêdem zapachu - bardziej pikantniejszy taki.
 

Plantator

Active member
Veteran
witam , na poczatku starsza produkcja , zapraszam zainteresowanych do komentowania i innych interakcji bo jest tego za duzo zebym to wysial sam :]


Duckfoot x Lowryder x AK47 X AK47 X Lowryder

Duckfoot x Lowryder x AK47 X AK47 X AK47

Duckfoot x Lowryder x AK47 X STA X Lowryder

Duckfoot x Lowryder x AK47 X STA x AK47

Duckfoot x Lowryder x AK47 X AK47

Duckfoot x Lowryder x AK47 X Lowryder

Sour bubble ryder x AK47 x AK47 X Lowryder

Sour bubble ryder x AK47 x AK47 x AK47

Sour bubble ryder x AK47 x Short Therm Amnesia

Lowryder x STA

Duckfoot x Lowryder x AK47 X Short Therm Amnesia

Duckfoot x Lowryder x AK47

Mix AUTO

Royal Cheese x ak47

Royal White Widow x Ak47


swierze crossy z tego roku :]


Duckfoot Auto , big webbed plants

Lowryder

Ak47

Ak47 x Lowryder x Ak47

Critical x auto mazar x Ak47 rock hard buds

CBD NL x Ak47

Auto Mazar x Short Therm Amnesia x Lowryder x Lowryder

Auto Mazar x Short Therm Amnesia x Lowryder x Ak47

Auto Mazar x Short Therm Amnesia x Ak47 x Ak47

Lowryder x Ak47

Lowryder x Ak47 x Ak47

Sour bubble ryder x ak47 x ak47 x ak47 x ak47

Sour 60 x Ak Snow x Ak47

Duckfoot x Lowryder x Ak47 x Ak47 x Ak47

Skunk auto x Short Therm Amnesia x Ak47

Super Critical x Short Therm Amnesia x Ak47

Blue Berry x Ak47 x Ak47



Aha moi drodzy , w mojej kolekcji jest okolo 2 kilo nasion czyli cos w granicach miliona sztuk , moze juz troche mniej :]
 
Last edited:

klint

Active member
Veteran
Witojcie! ;)
Przyszla pora zebym i ja cos tu dodal hehehe. Byla to moja pierwsza proba zrobienia pestek femi. Wiadomo czlowiek caly czas sie uczy. Nastepnym razem bedzie juz napewno lepiej. Moze ilosc nie powala ale mowie na pierwszy raz jest dobrze. Pestki robione metoda STS. Wielkie podziekowania dla MASAKRATORA za poswiecony mi czas :)
Pylek pobralem z ManitobaMedicine a zapylone bylo GuerillaGold od GGS wiec mysle ze jest to MMxGG jesli sie myle prosze mnie poprawic. Ale to nie koniec zabawy. Mam male AFy z ktorych bede pobieral pylek i nastepnym razem licze juz na wieksza ilosc femi. Teraz wyszlo tylko 23x ale i pylku bylo niewiele. Dla mnie sie liczy ze sa to moje pestki i bede w przyszlosci sie szkolil w tym kierunku :D
picture.php

Pozdrawiam!!!
 
Top