What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Offtopic Thread

m4c

Member
Jeśli ktoś jest z KRK lub okolic i chciałby przyjąć bongosy, dwukomorowego metalowego grindera albo waporyzator Vaporstar za darmo to proszę o kontakt na PM.
 

Tomu

Well-known member
Veteran
Witam
Dawno mnie nie było :biggrin:

Ostatnio podczas dojazdu do pracy w radiu słyszałem że złapali jakiegoś wikarego z uprawą i że wpadł dlatego że rozpracowali jakiś seedsbank polski chyba
Ktoś coś słyszał? może wie który to?

Peace
 

ziben

Active member
Veteran
Dzień dobry wszystkim :tiphat:
Mam nietypowe pytanko. Czy jest tutaj może ktoś kto ma jakiś zalegający sprzęt do grow? Zmieniłem lokum i chce złożyć jakis mikro grow na własne potrzeby. Myślę o czymś na 1-2 planty, nie więcej. Potrzebne mi wszystko prócz nasion, bo tych mam sporo :) W razie co, proszę o pw.

Trzymajcie się Bracia i Siostry!
:peace:
 

BlinD

Active member
niestety też tak myślę - jednak mam nadzieję, że starzy wyjadacze nadal zaglądają... :)

ponieważ mam do Nich pytanie...

jaka odmiana jest Waszym daniem jedną z bardziej oldschoolowych i koercyjnie uprawioanych ?

już mówię o co dokładnie chodzi :)
Jakiś czas temu gadałem z kumplem i oczywiście tak jak pierwszą dziewczynę itp. pamięta się pierwsze palenia :). Ja swoją cannabisową inicjację miałem około 15 lat temu tj. ok 2003-2005.
Wtedy jeszcze wszyscy osiedlowi znawcy dzielili konopie na "chemię" i "naturę" gdzie ów chemia miała być podlewana Domestosem lub co najlepsze "kwasem THC". Jednak niezależnie od źródła bardzo palenie bardzo często pachniało i smakowało bardzo podobnie - nazwałbym to "słodko" bez wyraźnych nut cytrusowych...
Mimo sporej ilości lat siedzenia w temacie od drugiej strony niż konsument.. nie mam dużego doświadczenia w posiadaniu i znajomości odmian, zawsze były to pesteczki łapane z doskoku, prezenty itd... i może wstyd się przyznać ale nie znam smaku klasyków typu Skunk#1, Jack Herrer, cheese itd... dlatego Ciężko mi teraz przycelować jaka mogła być to odmiana a wiele bym dał by zapalić a przede wszystkim powąchać to "klasyczne" jaranko sprzed tylu lat, tym bardziej, że posiadając zawsze swoje /czy najomych jakieś sampelki zawsze były to crossiki o różnych smakach i zapachach ale nie "TYM słodkim klasycznym ;p"

ps.
na bank nie było to nic z Haze bo akurat to udało mi się posiadać z kilku źródeł i mimo że zajebiste to to nie to.

jakieś sugestie ? :)
 

bajcus2

Active member
ojojoj, kapota straszna w tym roku...

Troche szkoda bo forum zacne.

Domyslam sie ze co sie miało urodzic to się urodzilo i juz teraz tylko PM leca.

A tak z ciekawosci ktos mi powie czy jest jakie polskie forum jeszcze? Info moze byc na PM ;-) Z ciekawosci bym sobie pownikal jak rodacy sobie radza.

Pozdrowka
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
najbardziej uprawianym klonem komercyjnym to chyba amnezja haze (ssh) i cheese ,ale amnezja na 1 miejscu.nigdy tego nie mialem ,ale mowia ze kozak:)
jezeli chodzi o klasyki,to juz wszystko zaginelo ,jezeli chce sie poprubowac to jedynie klony,z nasiona jest porazka ,juz nic nie przypomina tych pierwzych,ogolnie duze zaklamanie jezeli chodzi o genetyke,dlatego polecam przegladac
https://www.icmag.com/ic/forumdisplay.php?f=2
mozna dowiedziec sie co w trawie piszczy
swojego czasu do polski trafialo wszystko z nl ,i zazwyczaj kupowali to co najtansze od orange power plant do skunka to byly czasy 92 az po 2000 pozniej juz mialem swoje :) to zbyt na ulicy sie niepalilo,ale niewydaje mi sie zeby cos sie zmienilo.
po hiszpani chodzi clon skunk la joya ,bardzo polecany dla amantow skunka :)
 

klint

Active member
Veteran
Witam. Trochę mnie nie bylo i niestety muszę powiedzieć że przez ten czas prawie nic sie tutaj nie dzialo :( szkoda że tak zacne forum umarlo :(
 

Afromamal

New member
jaka odmiana jest Waszym daniem jedną z bardziej oldschoolowych i koercyjnie uprawioanych ?

Skunk etc, White Widow, NYC Diesel, OG Kush, Northern Light, kilka
z typowych odmian indoor. Od siebie moge polecic Humboldt seeds i T.H.Seeds, można fajne crossy kupić :tiphat:
 

kunkka

Member
Veteran
Siemka !

Chcialem pisać w "moje niepokoje" ale widzę, że ten temat tutaj sie przewija. Również mnie smutno, że coś tu tak skromnie i mało się dzieje. Sam nie dokładam ostatnio nic, ale zawsze jak wchodziło się w nasz main wątek to oczy można było nacieszyć aż ślinka po brodzie leciała. :headbange
Nie wiem co jest tego powodem, że tak mało się tu w tym roku dzieje. Może strach, może panowie po fachu odpoczywają...osobiście myślę, że to pierwsze...
Życzę Wszystkim wszystkiego dobrego i dużo zdrówka ! Ja tutaj będę wpadał tak długo jak Bozia da !:comfort:
 

Latest posts

Latest posts

Top