What's new

Offtopic Thread

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Miseczka do moczenia stop do niej wlewamy goraca wode i wkladamy kostke mydla oraz wszystkie fifki co mamy do czyszczenia , zostawiamy na noc czyniac tak by mydlo sie rozpuscilo bo to mydliny nam wyczyszcza wszystko :D
tak sie to robilo zanim wymyslili zmywarki albo mydlo w plynie 80' POWER

ZZ
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
Powodzenia polska sekcjo! Dużo skończonych sukcesami projektów, braku problemów z prawem i jak najmniej technicznych niespodzianek.
 

TheCreator

Member
Veteran
Przede wszystkim - dziêki Iron za ca³± wiedzê, któr± nam tu przela³e¶ swoimi palcami w postach, jak i pw:bow:

My¶lê, ¿e niejeden tu wypali bucha wieczorem za tw± pamiêæ :smoke out:

Trzymaj siê zdrowo :wave:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Dzien-Dobry

ironCELL :( smutno mi napisa³e¶ a ja juz nie moglem odpisac bo¶ usunal konto , jestes 3 fizycznie poznana osoba z tego forum prze zemnie której ta sama osoba napsu³a tyle krwi ze sie mleko skisi³o a dodam jeszcze ze dla mnie zmiana nikow to tez nie jest bezpodstawna zmiana i zazwyczaj sie cos za tym kryje ...

Zycze Ci duzo zdrowia oraz spokoju ducha :D

Dziekuje za Caly wk³ad jaki nam tutaj dales oraz ten poZZytyw caly :)



poZZdro bro.
 

growpl

Member
chiałbym wrzucić fotki tyle że mam jedynie smartfłona.
macie jakieś patenty na geotagi?
tryb samolot przeróbka zdjęć w jakimś programie?
 

afro

New member
Wosk to żadna nowość w ogrodnictwie. Ja się z tym spotkałem na nowo zakładanych winnicach gdzie masz x tysięcy wystających 70cm od gleby patyków oblanych właśnie takim zielonym woskiem (pod wpływem warunków atmosferycznych kolor troche blaknie i na krawędziach później ma kolor pszczelego wosku). Na starcie okresu wegetacyjnego pięknie się przebijają przez niego nowe, świeże pędy.
 

Pawlacz

New member
Mógłby ktoś mnie oświecić jak i co ze zdjęciami? Potrzebuję wrzucić parę fotek do albumu ale do żadnego nie mogę. Przed wrzucenie mam takie cuś na dole:

Picture Limits
Pictures Remaining 56
Space Remaining 49.2 KB
Maximum File Size per Picture 146.5 KB
Maximum Picture Dimensions 800 by 800 Pixels

to by sugerowało że już sobie nie poszaleję ze zdjęciami. Po uploadze mam to:

This picture exceeds your total album file size quota by 85.1 KB.

Czy to już koniec przygody ze zdjęciami? Chciałem dokończyć fotorelacje z uprawy ale po wrzuconych kilkudziesięciu zdjęciach już więcej nic nie mogę. Co robić jak żyć. Kasować stare?
 

klint

Active member
Veteran
Siema. Nada siê czysty spirytus do zrobienia RSO czy raczej zamówiæ na eBayu isopropyl? Pozdrawiam :)
 

klint

Active member
Veteran
picture.php

:)
 

stryju

Member
Podpowie ktoś jak wyczyścić ameliniowego�� grinderka? Oblepił się tak że ciężko przekręcić.
 

BlinD

Active member
co grubsze igłą można odłupać i do spalenia, a resztę to albo cały do słoiczka z acetonem/spirytusem albo wacikiem do ucha nasączonym przelecieć
 

kazuya20

Active member
Witam wszystkich po małej przerwie i jest pytanie ��
Potrzebuje dobry sposób aby nadać aromatu topiszonom z outa które powiedzmy leżały w szafie 2 lata. Chciałbym to zmielic w mlynku elektrycznym (taki do cukru pudru ) z czymś co właśnie nada aromatu i zarazem będzie smaczne dla płuc. .. dzięki bardzo i pzdr
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Zmiel ale nie na proszek tylko tak jak do jointa i wymieszaj z zajebistym jaraniem aromatycznym i smakowym tez zmielonym i powinno byc ok .
 

klint

Active member
Veteran
Polecam do s³oika wrzuciæ ¶wie¿a skórkê z obranej limonki albo cytryny i szczelnie zamkn±æ na noc. Bêdzie ³adny zapaszek i cytrusowy posmak. Albo tak jak masakrator pisze po prostu wymieszaæ ze smacznym jarankiem i po sprawie :) pozdro
 

Latest posts

Latest posts

Top