What's new

Offtopic Thread

hodowca

Active member
Veteran
Breal powiem Ci ze Ob oryginał od Dp dochodzi po 15 pazdziernika i niejest zbytnio rewelacyjny jak na potencjał jaki w nim tkwi ,ktory bys osiągnął w In.No chyba że masz ulepszoną wersję do polskich długości geogr. ;) aa takto proponowałbym Ci C99 jest dużo lepsza sativowa faza w działaniu niż po Ob.
W pl strainguide masz opisy i Ob i C99 i Gf. pozdro
 

squn

Member
Miałem DP, ale niestety nie wyszła jakoś za bardzo sativovo, wygląda typowa sativa ale działanie to typowa indica. Więc bierz coś z pozostałej dwójki :)
 

Amnnesia

Member
Witajcie Kamraci :) Wszystkiego naj naj naj z okazji Walentynek Kocham was wszystkich jak rodzonych braci za to ze tu jestescie i za to co tu wyrabiacie :):):):*:*:*:*:*
 

czeslaw

New member
Witam,

potrzebowalem sie z kims tu sontaktowac ale widze ze to niemozliwe. Jak wyglada sytuacja ziolowa w Rumunii ? Ktos byl ? Jak jest na granicy ?
 
A

ares420

Witam

Panuję kupić vapo Vulcano digital. Poza Polską oczywiście. Jak znacie jakiś rzetelny i w miarę tani sklep albo sprzedawcę na ebay to proszę o pm.

pozdro
 

Szatan

Member
Straciłem konto gandzior :/ nie moge pisać pm potrzebuje kontaktu z ziomkami który miałem tylko na ic :/ brzmi troche psiarsko wiem, ale tak czy siak prosze o kontakt

chociaż żebym mógł pm pisać z tego konta

proszę o kontakt masakratora

Edit:hej,
dostałem wiadomość od ironCELL, ale nie mogę napisać na profilu żadnego użytkownika... są jakies inne rozwiązania ?
 

czeslaw

New member
Mozesz tez sprobowac zostawic komus maila w komentarzach dla gosci, jesli Cie zna rzeczywiscie to do Ciebie napisze.
 

Amnnesia

Member
--==KONKURS==--

--==KONKURS==--

Powoli nadchodzi czas zakończenia pierwszej edycji konkursu Marzec 2013 pozostało 9 dni na nominowanie więc pełna spina dla tych którzy chcą jeszcze dodać swoje nominację. Chcecie żeby Polską Sekcję zasiliły nowe świetne geny ?:canabis: :plant grow: Nominować i Głosować :thank you:
 

Brodaty

Member
Witajcie. Przejdę od razu do rzeczy. Potrzebuję wiedzieć, które odmiany produkują najwięcej substancji antyrakowych. Osobie, którą bardzo lubię, wykryto raka. Lekarz powiedział formułkę z filmów "zostało Panu ... życia". Lekarz załamuje ręce i co dalej robić? Nie chcę brać wszystkiego na własne barki, lecz chcę tej osobie jak najbardziej pomóc i zmniejszyć jej cierpienia psychiczne jak i fizyczne. Podstawa to pozytywne myślenie nawet w takich przypadkach, bo cóż innego pozostaje? Wierzę że cannabis indica jest panaceum i zamierzam to wykorzystać i pragnę się poświęcić. Ostatnio natknąłem się na zestawienie badań odmiany Sour Bubble, w której wykazało spore działanie pobudzające apetyt oraz działania antyrakowe, lecz to za mało info. Pomożecie?
 

wdr

Active member
Veteran
Jeśli nie oglądałeś to pozycja obowiązkowa, "Run from the cure"

http://www.youtube.com/watch?v=Waj_2J2tK1Q

jest sporo dowodów na to że olejek działa, szczególnie dobrze na raki skóry, ale też na inne nowotwory.

Olejek najlepiej zrobic samemu, bo bardzo ciężko dostać, nawet w NL.

pzdr :wave:
 

Brodaty

Member
Czy ktoś z Was robił olej konopny i używał w tych celach oraz chciałby się podzielić ze mną informacjami, które zdecydowanie by pomogły nie tylko mi ? W razie czego, proszę o priv.
 

wdr

Active member
Veteran
osobiście nie robiłem nigdy olejku, ale z tego co się orientuje to nic trudnego w tym niema, najważniejsze to brak ognia (elektryczne kuchenki) i dobra wentylacja oparów naszego rozpuszczalnika, żeby nie wysadzić się w powietrze. Ludzie używają różnych rozpuszczalników, najczęściej spirytusu nafty albo butanu. Dobrą opcją jest destylarka do olejków eterycznych (taka jak na filmiku poniżej), lub inna destylarka - znacznie ułatwia sprawe i możemy odzyskać sporo spirytusu bo tani nie jest.

http://www.youtube.com/watch?v=vbtbCGcC1eo

jest dużo więcej info o robieniu oleju w sieci, napewno coś znajdziesz. Ciekawe są równiez relacje ludzi którzy się tym wyleczyli. Pzdr
 

Kolekcjoner

Active member
nie wiecie może gdzie dostane takie cudeńka? Najlepiej gdzieś na necie, szukalem szukalem i nigdzie nie moge znaleść.
picture.php

mialem kiedyś coś w tym stylu ale uległo zniszczeniu.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam

picture.php


nie jest tak ze sytuacja kazuya nic nie dala , dala i to bardzo duzo ,
~ moederator nie musi sie tlumaczyc ze swojego postepowania ! a za podwazanie podjetej przez niego decyzji osoba zostaje usunieta ,za zapleczem nie dzieje sie nic bez wspolnej konwersacji modow .
~ uwzglednimy takie sytuacje w ktorych bedzie mozna prowadzic otwarta rozmowe na temat kupowanych przez nas nasion - bez reklam !

Jesli macie pomysly to prosze je pisac , te kreatywnie bo jak czytam to nie moge wylapac o co dokladnie chodzi , jeszcze sie taki nie narodzil aby wszystkim dogodzil , ale staramy sie ...

ironcell - kocham cie i napisze w prost zostajesz tam gdzie jestes :huggg:

jesli urzytkownicy PL IC magazine maja pragnienie obstawic 3 moderatora to musimy to uwzglednic i bierzemy to pod uwage , czekamy na obiektywne i subiektywne propozycje kandydatow .

pozdrawiam ja ziel-zielona


edit - ironcella mozna usunac ze stanowiska moderatora ale tego musi chciec wiekszosc a nie jednosta .
 
Last edited:
A

AsiaSrasia

Edit:
wiesz też dlaczego tego nie zrobię? bo nie chce aby icmag miał pieniądze ze swoich pestek ot co! bo myślałem ze im chodzi o coś więcej niż tylko o sprzedaż swoich pestek i pieniądze...

Dla Waszej (ogolnej) informacji... ICMag nie zajmuje sie i nigdy nie zajmowal sie sprzedaza pestek! To jest forum, a nie sklep.

ICM utrzymuje sie z reklam... kazdy ma do niej prawo po uzyskaniu zgody od administratora.

Pyt. retoryczne: Dlaczego takie problemy sa w polskiej sekcji?
Dorosnijcie wreszcie (co poniektorzy)!

Tyle na dzisiaj.
 

tomato

Member
Veteran
ej, a gdzie są te wszystkie posty hodowcy i ironCELLa?
dla kogo były niewygodne i dlaczego w Offtopiku jest taka ostra moderacja??? chyba po to jest ten topik, nie?
anyone?
 
Top