What's new

Odmiany Auto Haze od Dinafem

Awareness

Member
Witam.

Czy miał ktokolwiek z Was doświadczenia z odmianami auto od dinafem Amnesia Auto oraz Haze 2.0 Auto?

Interesuje mnie przede wszystkim data wysiewu oraz zbioru i plon. Będę bardzo wdzięczny za podzielenie się wiedzą, jestem ciekaw czy wyrobią się te automaty od maja do końca sierpnia. Jak to często bywa z automatami, a co dopiero nowościami haze... opis mówi co innego niż dzieje się w praktyce.

Pozdrawiam!
 

IBL

Member
siema :tiphat:
może ja trochę pomogę
znajomy grower dostał jako freebisy haze automatic od dinafema ( dwie sztuki)
obie posadzone razem do donicy 11 l w kokosie,światło 24/0, wzrost od poczatku bardzo powolny, po 3 tygodniach pokazaly preflowery, po 4 juz kwitły, nie strechowaly sie zbytnio, niestety jeden z plantów okazał się mikrusem, prawdopodobnie przez to ze rósł w cieniu tego większego ktory mial okolo 60 cm w 4 tygodniu życia
obydwa zostaly scięte po 6 tygodniach życia,ze wzgledu na braki czegos do palenia, plon był oczywiście bardzo mały, moc równiez nie powalała.
wracajac do twojego pytania to mysle ze hazy auto powinny sie wyrobic od poczatku maja do połowy lipca. Z tego co mówił kolega to te automaty powinny iść od kiełka do zbioru w 11-12 tygodni
pozdrawiam
 

Latest posts

Latest posts

Top