What's new

Nucky's garden

Nucky_Johnson

Active member
i wlasnie 'bo se moge gadac' i na razie nic wiecej to godom:D
Przelicznik gramm na watt i dla mnie jest decydujacy.

Ale i na oko juz widac ze 150cdm rozniesie 150hps na strzepy;)

Fajnie sobie to ogarnąłeś na tych trzonkach rx7s. Prosi się aż o jeszcze jedną pośrodku.

To samo sobie pomyslalem!
Ale i swita mi:
1. Tak jak mowiles 3 posrodku w wingu i 140w cdm-r dookola.
albo
2. trojkat- Jedna na srodku (w poprzeg), dwie w skrzydlach (podluznie) w wingu i 140w cdm-r dookola.
albo
3. Dwa posrodku w wingu i 280w cdm-r dookola.



P.S.
Jedna nowka mi pekla z tych 150cdm, nie bylo mnie w domu, ale po dwoch dniach, co jest?
W srodku troche popiolu a szklo pekniete.
Komus to sie jeszcze zdarzylo?

P.S.2- Liscie zolte bo:
- z prawej stoi rzad w doniczkach i ta z przodu to nowy klon i taki #*#*# zazarty. Juz w niego wszystko wlalem co mam(ec 1,4 i dotego 1ml/1,5l pk 13/14) i dopiero zabiera sie do roboty.
- reszta jedzie na zbalansowanej diecie. 7 odmian ciezko jedna supa wykarmic, ale moim zdaniem wszystkie robia co trzeba- EC~1,5 i moim zdaniem styka.
 

Nucky_Johnson

Active member
Dzien 6/ plus jedna w poprzeg:D/ razem 450W

Jak odpoczne troche i nie bedzie 'wiecej' problemow to cykne fotki. Moim zdaniem ladnie wyszlo.

Siedemdziesiadki prawie w komplecie, ale juz chyba styka.

Pozdro, N.J.
 

Nucky_Johnson

Active member
Gotowe:
picture.php

breker, idzie na ciebie!; )
2x Phillips MC CDM-T 942, 1x Osram PB 830
Ballasty do zewnetrznych maja jeden kabel zasilania, a srodkowy jest okablowany calkiem osobno. Takze dowoli bez zadnych akcji moge na weg albo podczas plukania na koncu jedna wylaczyc.
Albo srodkowy ustawic na szesc godzin a la 'poludnie'.

Dobrze grzeja-29°C w dzien
Dzien 10 od przestawienia:

W kubeczkach robie pre-weg, te mialy z trzy tygodnie. Reszta w srodku ok tygodnia, niektore po kilka dni.
Siatka na wys. ok 55cm.

Pozdrawiam,
N.J.
 

Nucky_Johnson

Active member
cd.

cd.

Ripped Bubba:
picture.php
picture.php

Power Plant (z przodu East Coast):
picture.php


Moim zdaniem na wielu frontach ten zarnik dotychczas lepiej wypada. Co sumujac daje odczuwalna przewage. Predkosc wzrostu, moc i wigor roslin. Czekam juz z niecierpliwoscia na koncowy wynik.
Pozdro!
 

Nucky_Johnson

Active member
Kasprowy Kush, Pomorski Haze:D

Kasprowy Kush, Pomorski Haze:D

Jako ze ze sprzetem juz wszystko jasne wracamy bardziej do tematu roslin:
Projekt-
Kasprowy Kush & Pomorski Haze
:moon:
Zdecydowalem sie na prace z tylko jednym facetem dla krzyzowek regularnych, ale przedewszystkim chce zaczac robic nasiona feminizowane.

wiec bedzie:

Durgan Chitral x Sweet Pink Grapefruit Reg
Ten SPG jest jedna z najlepszych ziol z jakim mialem zaszczyt. Mocna Indica, smierdzi benzyna/gerjpfrutem, ale nie znosi Weg'u. Nie da sie trzymac matki. Jest to wlasny projekt by zdobyc cos zblizonego.

East coast Sour Diesel(z->m) x Amnesia (z) fem.
To jest poprostu pewniak.

oraz
La Limonata S1- moze

Poprostu wstawie przerobiona srzynke od peceta do namiotu, i albo jeszcze z 35w cdm-r do srodka albo przeszklony dach, albo wogole mala szklarnia w namiocie, zeby oddzielic m od z. Zobaczymy.
 

breker

Member
Sądzę, że ten trzeci żarnik wyjdzie Ci in plus. ;)

A nazwy świetne - ja póki co pracuję nad swoją jedną odmianą, którą ostatecznie chcę nazwać jakoś swojsko. Na pewno po polsku, bo język mamy bardzo bogaty i jakaś ciekawa gra słów by mogła wyjść.

Zaglądam do Ciebie regularnie, ale rzadko piszę.
Powodzenia! :tiphat:
 

Nucky_Johnson

Active member
Nie wiem za bardzo jak do tego sie zabrac, ale chce zaczac podsumowanie porownania HPS i CDM.

Te same podloze- keramzyt. Te same nawozy- Hy pro. Te same Klony.

Zapraszam:

KoCane

Pod HPS nigdy nie chcial tak rosnac jak za pierwszym razem przy selekcji. Z klonow jakos inaczej wychodzil, bardzo wrazliwy na wysokie temperatury.
Przy selekcji 400W

Ponizej z klonow
HPS<------------------>CDM
dzien ok 49
<---->


 
Last edited:

Nucky_Johnson

Active member
cd.

cd.

<------>
<------->
Choc nie wszystkie odmiany wykazuja az takie roznice. KOCane dopiero pod CDM udalo sie pokazac sie jak za pierwszym razem, a nawet lepiej bo przy selekcji za ostro pojechalem z nawozem.
 

Nucky_Johnson

Active member
Ripped Bubba

HPS<------>CDM
<------->
Tez delikatna roznica, szczegolnie na szczycie, ktory pod CDM wypada troche grubszy. Nizej juz sa identyczne.

To sa najwieksze roznice optyczne. Plukanie 5 Dni i oba przebiegi koncza sie przy 55 Dniach od przestawienia na 12/12.

 

Nucky_Johnson

Active member
Noszk#*#*#*#jego*'+'+#*twoja#+'*'+#####, ty#*'*##+#*!!!

Zrobilem porzadek w albumach i mi popostowane fotki zniknely!

Sory, ale nie chce mi sie poprawiac.
 

Nucky_Johnson

Active member
Ciezko sie powstrzymac,hehe!
Przez przypadek mi wyszla calkiem ciekawa focia:
picture.php

Victory- obie
picture.php

Power Plant
picture.php

Ripped Bubba
picture.php

Purple Cheddar
picture.php
 

Nucky_Johnson

Active member
@Bob. Nice to see you. I guess 'even a blind chicken sometimes has luck'-old polish saying

Dzieki. Pozdrawiam wszystkich i szczegolnie tych co nic nie pisza:moon:
Sprobuje ogarnac moze troche lepsze zdjecia.

Nowosci w piekarniku:
Wlasnie 2,5 tygodnia od przestawienia
New Zealand x Sour OG #9,12&33. Dover's Jack #3 (Sanis Jack x Lemon Skunk- prwadopodobnie). SSSDH OJD's Cut.
Te juz sa przetestowane i sprawdzam jak sie robia na moim Hydro jako ostateczny test.

Oprocz tego wczoraj wstawilem pierwszego klona z mojej pierwszej krzyzowki La Limonata, czyli Amnesia X Tange. Ciekawe co wyjdzie!
 

Nucky_Johnson

Active member
Jest ostateczy wynik i wynosi stopietnascie gie.
Jest to wiecej niz moj nalepszy przebieg pod HPS, choc tylko troche.

Niestety te trzy w doniczkach obok nie zrzucily za duzo. Moim zdaniem dam rade jeszcze wiecej wykrecic.

Wymienilem najlzejsze odmiany. NYCD byl gruby ale bardzo lekki i wylecial. Za to NZxSOG wszystkie sa bardzo ciezkie i mocne, wiec atakujemy stopiedziesiad tym razem.

Purple Cheddar wyszedl zajebiscie, czysta porzeczka z lekkim skunem. Nie za mocna ale napewno troche wciska w kanape;D
 

Nucky_Johnson

Active member
Wiec, w platikowych kubeczkach moge sobie podciagnac je, gdy jeszcze inne kwitna, praktycznie bez ograniczen. Dodatkowy weg oraz odpowiednie odmiany i powoli dochodze do zamierzonych wynikow. Oby te w doniczkach tylko jaj nie pokazaly to bedzie git. Bo nowosci zawsze musza byc, ale i zastepstwo tez od razu gotowe, takze bez stresu

Swiezo wsadzone:

Nawet podstawki do doniczek porzadne sie znalazly, bo mnie tam bokiem lecialo z folii, a teraz elegacko co drugi, trzeci dzien od dolu beda podlewane.
Siatka tez jest bo moze bede jechac 60+, a ostatnio juz po 50 dniach sie uginaly.
Jak nic sie nie spiep#*#*, to moze sie kroi gruby przepieg.
Pozdro
 
Last edited:
Top