What's new

Nowy poczontek

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
no i ja wzielem sie do roboty bo niema naco czekac. zima jusz jusz , ale umnie w tym roku bendzie wiele zapachow i smakow,hehe
mialem troche problemow z temperaturo to kwiatki dostaly troche w dupe. ale jusz wszystko jest na dobrej drodze, zaczynajo jusz dochodzic dosiebie
dostalem troche prezentow ,to teras musze to wszystko wychowac.
moja lista, pierwsze z nasiona

cinammon,
grapefruit,
shcrom x buddha sister, home made seeds
life saver x buddha sister, home made seeds

clony

petrol,
dsd,
strawberry cough
c99
black indiglow
ssh
skunk special
white widow
big money
willy nelson

hehe , hyba wszystko, mysle ze ze 10 dni dam je na flower, mysle ze do nowego roku akurat bendzie gotowe,

664PDRM0038.jpg


664PDRM0034.jpg


664PDRM0032.jpg


664PDRM0025.jpg


peace
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
No to ja siadam i wymiekam kiedy na to patrze. Normalnie Bonanaza - pamietasz ten serial w TV?:biglaugh:

Po prostu odlot!

Fajnie bedzie popatrzec!

pozdr, kov
 
G

Guest

Super ogrodek HC :D
Juz sie nie moge doczekac nastepnych fot jak juz beda kwitnac Prawdziwy busz heh.

Pozdrawiam :respect:
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
dzienki wszystkim

jak widac selekcja bendzie dosyc fajna, myslalem o robieniu nasion , ale doszlem do wniosku ze dopiero po tym grow, bendzie tszy charwesty pszez zime, i ostatnii tego mysle zapylic.
mam nasiona GONZO #1. mysle zapylic tym rodzajem. no chyba ze niebendzie menskich,hehe

peace
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Duzo sie naczytalem o tych Gonzo od Reza, moze byc super.

Jezeli scrossujesz tak ladnie jak mixy shroma, to naprawde bedzie dobrze.

BTW: jutro scinam pierwszego shroma x trc sb, za 2-3 dni drugiego. Wypatruj niedlugo fotek. Jestem bardzo zadowolony.

pozdr, kov
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

dzienki

musze powiedziec ze niedlugo niebendzie mnie pszez moze miesionc.
nic zlego sie niestalo, poprostu niebende mial internetu .
niewiem jak dlugo jeszcze ten co mam bendzie chodzil, ale niedlugo wszystko wraca do normy,hehe

peace
 
G

Guest

hot strasznie piekne te rosliny, ile one czasu sa na wegu? ilo litrowe sa te donice?
 
G

Guest

siema HOT CARGO!!!
jak zwykle masz wspaniale rosliny,mozesz napisac cos wiecej nawozach jakie stosujesz,bede wdzieczny(chyba nie tylko ja)
peace
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
uzywam mieszanka bezziemna z perlitem, i naturalne dodawki jak bat guano,earth juice...nic wiencej nietszeba

664PDRM0803-med.jpg


peace
 
T

technoMAXgrower

Hot tam w Stanach to macie fajny dostep do nawozów. Bat guano to rewelacyjny organiczny nawóz wydaje mi sie ze najlepszy dostepny na rynku szkoda tylko ze do Polski on jeszcze nie dotarl.
Masz racje bat guano i earthworm casting(biohumus) to podstawa - Earth Juice jest chyba na bazie tych 2 super skladników. Roslinki na tym same rosna sa silne i zdrowe, a przede wszystkim co ja sobie bardzo cenie sa 100%"natural".

Edit: Raniec ja najbardziej oczekuje w hemp.pl pojawienie sie tego shitu http://www.guanokalong.nl Taki sam uzywa uznany hodowca jakim jest SOMA :smoke:
 
Last edited:
G

Guest

no no u nas niema kupy nietoperza na rynku trzeba skrobnac maila do typa z hemp.pl i mu podpowiedziec zeby sprowadzil
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
tszeba szukac, napewno ktos ma, niepowinno byc drogie

no umnie dzien 5 na flower leci

664PDRM0125.jpg


664PDRM0123.jpg


664PDRM01181.jpg


664PDRM01061.jpg


664PDRM0105.jpg


664PDRM01041.jpg


peace
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top