What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Depinde de soi ca si alea de la barney mai uita sa germineze. Eu am avut dificultati cu strawberry lemonade.. foarte greu de germinat cu o rata mai mica decat la semintele de rosii. Fata de anii precedenti cand erau numai grase umflate batrane si trase de ele acum au aparut tinerele tip barbie.
Lunile precedente aparuse un articol despre 3 romance cu varsta parca intre 19-22 de ani de se umflau cu vreo 24 de olandezi/belgieni pe ex si ce mai era pe acolo si a intrat militia peste ei ca faceau sex neprotejat :)) (sifilitici) si au incasat undeva la 50-100€ de persoana x 24 / 3 = un salar mai bun de acasa...
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Depinde de soi ca si alea de la barney mai uita sa germineze...
Musca-te de limba! :LOL:
Eu am avut dificultati cu strawberry lemonade.. foarte greu de germinat cu o rata mai mica decat la semintele de rosii. Fata de anii precedenti cand erau numai grase umflate batrane si trase de ele acum au aparut tinerele tip barbie.
Banuiesti c-au schimbat (reinoit) stocul genetic sau crezi ca-i o chestiune de fenotip?
Lunile precedente aparuse un articol despre 3 romance cu varsta parca intre 19-22 de ani de se umflau cu vreo 24 de olandezi/belgieni pe ex si ce mai era pe acolo si a intrat militia peste ei ca faceau sex neprotejat :)) (sifilitici) si au incasat undeva la 50-100€ de persoana x 24 / 3 = un salar mai bun de acasa...
Asa le trebuie daca se-ncurca cu bastinasi, astia mereu dau in primire!
Frecventez bordelurile romanesti din Europa din anii '90, m-am gasit c-o madama din Bruxelles din '96 in Londra 2015-'18 si-mi spunea ca succesul ei vine din adresarea exclusiva romanilor. A lucrat in toate capitalele europene.
Care se lacomeste si-ncalca regula, face cunostinta cu garcea local.
Romanu' care da cu sapa p-afara se bucura la pasarica romaneasca accesibila fara fitze de feminism extremist, mai schimba o vb, sta cu fetele la o cafea/bere si cheltuie mult mai mult decat si-a propus fara sa-i para rau dupa bani.
Contrar opiniei generale, strainii-s mai ghertzoi decat romanii cand vine vb de pasarica inchiriata. Stiu din sursa. :good:
Chestia cu sexu' neprotejat e subiectiva si se refera in general la stimularea orala neprotejata... plm, stiu... :biggrin:
In prezent prostitutia e virtuala iar oamenii-s din ce in ce mai frustrati ca nu se pot descarca corespunzator.
Tot ce trebuie sa faci e sa cauti biletele pe stalpi sau carti de vizita pe care scrie: "Fete noi!" si-un nr de tel...
l.e.
Treaba aia cu salaru' e doar nr de clienti pe care i-a gasit garcea in momentu' ala, vb de 1-2 ore de lucru iar ziua e mult mai lunga de-atat...
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Le-a luat trei zile da' au iesit: doua Double Gum si feminista de Purple Bud, le bag repede-n sol sa nu se razgandeasca... :LOL:
Au mai ramas doua ciungi de iesit, dupa cum arata pana diseara ies si alea... Pfui!
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Eu zic ca mai pierd din stocul genetic, la dr greenspoon, cica nu ar fi originalul..
Am mai observat ca semintele mici care par necoapte se desfac cel mai repede si alea rotunde carnoase putin mai greu. Depinde cat de proaspete sunt si de carcasa, mai ales la soiurile noi
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Eu zic ca mai pierd din stocul genetic, la dr greenspoon, cica nu ar fi originalul..
Bine ca n-aveau pe stoc cand am vrut sa comand... eu voiam dr Grinspoon.. :biggrin:
Am pus okiu' p-asta si Laughing Buddha, o fi si ala lachit?
Am mai observat ca semintele mici care par necoapte se desfac cel mai repede si alea rotunde carnoase putin mai greu. Depinde cat de proaspete sunt si de carcasa, mai ales la soiurile noi
Asa-i.
 
Last edited:

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Am bagat incoltzitele-n ghivece (500ml) sub 2 becuri sil 4000K 8,5w, vedem noi de-aici...
Pan-la urma cred c-o sa fac un jurnal da' de luni cand o sa-mi vina cablu' de date pt tel, sa pot muta pozele..
Au incoltit toate, dar numai doua Double Gum si Purple Bud au scos cotiledoane, celelalte doua DG mai au de munca pana scot capu' din turba. Raman sceptic pana vad frunzele, tot patitu-i priceput. :biggrin:
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
marcelica, din cate stiu n-avem fartati cu afectiunea asta dar nu strica sa citesti pe forumul international ca-s o groaza de articole si sfaturi plus pacienti cu aceeasi problema si poti beneficia de sfaturi barosane.
Aveam o prietena epileptica la un moment dat si incepusem sa ma interesez discret de soiuri folositoare pt asta, Charlotte's Web imi vine-n minte.. dar cel mai bine fa singur documentarea pt ca altu' nu-ti intelege problema, doar tu stii ce-i mai bine pt tine. :dunno:
In primul rand fii sigur 100% de diagnostic si mai apoi ai grija de tine asa cum nimeni altul n-o va face. Nici parintii.
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Out-istele mele-s gata de aventura:
 

Attachments

  • outiste2022.jpg
    outiste2022.jpg
    1.8 MB · Views: 44
  • 2gum&purplebud.jpg
    2gum&purplebud.jpg
    2.3 MB · Views: 48

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Saptamana selectiei naturale:
- Romani cazuti in ghetzar, se pare ca-i excita rau riscu', acum au descoperit climaxu'...
- Romanca halita de rekin, salvamarii au confiscat telefoane si-au sters date de pe ele. Ma-ntreb ce-ti face garcea egiptean... Can' te duci in lumea a 7-a sa faci poze de laudat pe feisbuc... Lucra la Fisc, un fel de garcea fiscal putoarea.:biggrin:
- Alti romani prinsi in incendiile din Grecia, cre' k le-o fi zis agentu' travel: "gratar inclus"

Nationalistu' (moderat) din mine nu se poate abtine sa nu rada-n hohote. :laughing:
Nush'ce cautau aia p-acolo da' se pare c-au gasit mai mult decat au negociat.
Urmeaza excursii de-o zi in Donetsk, camping in Republica Centrafricana si cules de micsunele la Fukushima. :LOL:

Morala: munca (bruta) nu te face mai bun, nici mai destept, nici frumos, nici tolerant si nici atat nu te-mbogateste.
Spun asta dupa 1,5mc de sol excavat manual. :biglaugh:
 
Last edited:

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Stau in intuneric si ma cuprinde frica... :biggrin:
Am mai bagat la incoltit cate una din fiecare: Pinapple Chunk, Peyote Critical si Wappa.
Toate-s feminizate, primele doua vor intra-n dulap de la cap la coada iar wappa e un supliment pt out, un back up...

Asa cum am mai pomenit, Barney's Farm si Paradise Seeds bat Sensi la viteza de germinare. :good:
 
Last edited:

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Noi romanii suntem obisnuiti cu foamea, frigul, saracia, lipsurile, coruptia si preturile de pe Cote d'Azur, cu bogatia nu ne prea descurcam. Asta se invata cel mai greu, e o materie dificila si nu gasim profesori calificati. :biggrin:

Cik-au gasit astia o mare gaura in stratu' de ozon pe la ecuator, care nu se-nchide ca alea de la poli. Las' ca-s cam multi...
"Mai taie din ele da-le dreaku!"
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Exact la asta ma gandeam si eu, ai dat un ochi la Narcos ha?

@DcSantos Spor cu grow-ul!
Asa-i, uitasem... voi invatati istorie si geografie din filme... :LOL:
Pan'la urma o sa-mi iau inima-n dinti sa ma uit si la filmu' ala, desi nu cred c-are vreo legatura cu realitatea.
:dunno:
l.e.
Am rasfoit serialul si tre' sa recunosc c-au facut o treaba destul de buna...
Personajele is compuse destul de realist, desi au omis cateva detalii pt a nu strica chefu' telespectatorului, pan'la urma e showbiz nu freakshow. :LOL:
Fiind insa o poveste americanizata, nu se spune adevarul despre kiki camarena... eroul... victima... propriei lacomii. :biggrin:
In mehico si copiii stiu adevarul dar nu indrazneste nimeni sa provoace fabrica de propaganda gringo... 🤮
D-aia n-o s-auzi niciodata prin istorie lucruri bune, oricat de adevarate, despre personaje ca Gingis Han, Hitler ori Stalin, ci dai numai de elogii ale unor inadaptati sau psihopati care explica ce baieti buni si corecti erau ei...
Vizionare placuta! :tiphat:
 
Last edited:
Top