What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

DcSantos

Active member
ati fuma asta ? un mugure de bruce banner,unul din ultimele de altfel ca am fumat din el ca painea calda. o sa imi fie dor putin . nu prea le am eu cu gustul ca bag si tutun dar seamana cu o amestecatura de mere verzi,menta si rom. Curingul n.a fost perfect ca le-am uscat cam drastic, la borcane arata 55% umiditatea inauntru.
4522a.jpg
4522b.jpg
 

legalizeRO

Active member
Bruce Banner no.3
E ok ish. Aroma nu e deosebita, dar high-ul e -8. Perioada de floare 70 de zile.
E important pentru mine ca nu ma adoarme. Urasc asta.
 

DcSantos

Active member
Bruce Banner no.3
E ok ish. Aroma nu e deosebita, dar high-ul e -8. Perioada de floare 70 de zile.
E important pentru mine ca nu ma adoarme. Urasc asta.
da,high.ul e energic si relaxant dar nu te trimite la somn. BB asta e simplu fara numar ,pe eticheta scria doar bruce banner, nici nu scria breederul. erau seminte cadou de la comenzi ,cred ca e strainul site-ului de pe care luasem semintele.
 

DcSantos

Active member
aici niste rainbow glue inainte de ciopartire. Gustul la asta e fructat si piperat in acelasi timp ,un fenotip are putina aroma de capsuni (si nu imi plac capsunile dar la iarba merge aroma ). High-ul de canapea si bun inainte de somn sau de uitat la un film. Fumul e si foarte puternic,daca trag prea mult tusesc de imi iasa plamanii.
4522K.jpg
 

Latest posts

Latest posts

Top