What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Arata totusi destul de dubios, si nu pare sa fie de la poza..
Scrie cumva ceva la incrediente? Din poza par ca ar fi facuti prin lipire din diverse macinaturi vegetale.
Cat mai e micul la kaufland? :D
 

babygrower1

Well-known member
Arata totusi destul de dubios, si nu pare sa fie de la poza..
Scrie cumva ceva la incrediente? Din poza par ca ar fi facuti prin lipire din diverse macinaturi vegetale.
Cat mai e micul la kaufland? :D
nu știu ca mama i a luat(micii nu mugurii 🤣🤣)

muguri de pe planta stropiti cu hhc restu nu mai știu
mugurii sunt ok nu sunt frunze de rosii lipite se vede ceva lichid pe ei cred ca ala e hhc
prăjește memoria mai tare ca thc u
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Singurul mod in care te poti deplasa fara sa lasi urme e mersul pe jos. Si-i cel mai discret. :good:

Mugurii aia cu cristal meth... zici ca i-a regurgitat o bufnitza davista... :biggrin:
 

vasile

Well-known member
Veteran
nu mai costa asa mult, cine cumpara cu 60 gramu e fraier, la 10g ar trebui 40 lei

e plin de dealeri, se livreaza si acasa la usa in bucuresti sunt o gramada de canale de telegram! :sneaky:

calitate slaba, numa mizerii uneori si tepe, prefer sa nu bag cacaturi in mine, la o adunare, petrecere ceva, eu zic pas la iarba, insa acasa bag ca locomotiva din stashu meu
 

DcSantos

Active member
cel mai bine sa fii dilarul tau personal zic eu . asa imi place sa imi mai vand mie marfa ,vai vai ! :))Babygrower arunca totusi o samanta in ghiveciul ala bro,il aud eu de aici cum striga ! :))) :joint:
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Mie unu nu mi sa părut să spargă mai tare ca THC ul plus că mia dat o stare nașpa, deci pentru mine nu are nici o șansă! Trăiască THC ul!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Mai e si varianta sa te abtii sa strangi bani de un grow mai calumea. Ajuta si la buget, si la sanatate. Ca nu stii ce baga aia, nici in petardele alea cu hhc, nici in macinatura aia de o iei de la smecherasi. Desi, la 15 euro gramu ar trebui sa fie muguri mai buni ca in amsterdam, si gramu gram..
Ca sa zic asa, micii de la kaufland sunt cei mai safe! :muahaha:
 
Top