What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Nu te costa nimic.. si fiind mai multi pe faza poti sa primesti si mai multe sfaturi. Si de ce nu, sanse sunt pentru toata lumea sa castige.
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Da explo, arata ca win10 dar nu are toate functiile si cand bag tel pe usb imi arata doar neshte foi albe cu coltzu'-ndoit... Mi-a zis cineva ceva de codecuri, mi-e scarba si sa ma gandesc deocamdata, dar ii dau eu de cap. Plus ca tre' sa mai fac si treaba aia cu exifu'...
Mi-e sa nu-mi prind urechile in programe. :laughing:
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Sunt upgrade-uri speciale pentru asta!
Le instalezi și folosești prin interfața lor că sa le poți deschide acele foi albe cu colturi îndoite!!
Și le găsești sub numele mărcii telefonului!
Vezi că multe sunt demo!
Așa că trebuie să le găsești pe alea full!
Dar pentru unule din ele trebuie să le plătești!
Pe torrenturi le mai găseai, dar nici nu mai știu dacă mai funcționează torrentele!
Aici in Cehia nu funcționează sau poate sunt dar sub alte nume!!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Daca prin telefon te referi la un smartphone.. poti edita pozele pe el si instala un exif cleaner pe el si le poti si posta de acolo.
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
yeah, but the phone is smart, not the user :biggrin:
folosesc de doar trei ani un smartphone (sh) si n-am utilizat pan-acum internetul... o sa-nvat intr-un final...
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Sau instalează alt Windows!!
picture.php
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
foot in el windows, bag Unbuntu!
Fetili-s destul de fericite in sapt 3 de viata, au ajuns la 6 internoduri iar Cheese Berry la 7.
Doar putin fert burn le umbreste jovialitatea...


Ma plictisesc teribil fara iarba, iar de la alcool ma ia somnul. bag o cafea... la 3 plec in recon sa evaluez septelu' de capritze ca daca ginesc una care nu-i bortzoasa o salt. sau vreun mascul tanar nu conteaza, gratar sa iasa. si mititei... :biggrin:
 
Last edited:

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Is trei la numar si anume: Pure AK, Cheese Berry si Wedding Cake.
Dar daca ar trebui sa aleg doar unul, as alege WC :biggrin: sau CB pt ca deocamdata ne delecteaza cadavruslos cu PAK.
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Ce sa zic, am eu un fetis pt strain-urile de cheese.. Miroase ca dreaku' da' nu m-a dezamagit niciodata la efect.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Brnzlii!!!
Mie îmi place brânză de burduf!
De ce nu mi-ar placea și iarba de burduf!!
:muahaha:
Și mai am o slăbiciune (Blue berry si Bublé gum)
Și am și semințe in colecție!
Am sa fac un inventar la semințe și apoi am să mă hotărăsc ce voi băga în box !
Si am și acele semințe care le-am găsit într-o cutiuță cu weed care e acolo de cel puțin 20 de ani! Daca aș reuși să le germinez ar fii cool!
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Daca le-ai fi tinut in congelator era altceva..
Am avut si eu o intreaga colectie pe care am lasat-o mamei spre pastrare ca tine congelatoru-n priza non stop, da' a-ncurcat-o rau borcanelu' ala ca "statea degeaba" si l-a scos afara, l-a "pus bine"...

Am zis adio la o colectie de cel putin 10 strain-uri.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Acusi, nu se stie niciodata, eu am germinat cu succes seminte tinute 10-15 ani la temp camerei. Unele chiar cu 30-40% germ rate...
Asa ca trebuie probat in cazuri deastea.. nu presupus.
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Acusi, nu se stie niciodata, eu am germinat cu succes seminte tinute 10-15 ani la temp camerei. Unele chiar cu 30-40% germ rate...
Asa ca trebuie probat in cazuri deastea.. nu presupus.
Am probat ca eu nu merg pe presupuneri in cazuri d-astea si n-au germinat nici dupa 90 de zile tinute in dom-uri si gadilate zilnic.
Alea de le-am crescut '18-'19 scapasera ca erau camuflate in capsule albe si erau acoperite de gheata si bruma ca le scotea a batarna si p-alea.
Da' voi de ce presupuneti c-am presupus? :laughing: Eu-s Dl Testare nu coana presupunere.. :dance013:

Cel mai tare regret trei soiuri de polen pe care-l aveam la frig...
 
Top