What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Pai hai sa intre și drogatul de pe tușă care doar privește posturile și râde ,de spart ce sunt , nu de altceva!!!
Mai fumăm și noi ceva ???
Sau ce draq facem??
Ne-am dat cu biserica??
Eu cred așa :
Când iarba este fumată fara tabac eu cred că tușești din cauză că e foarte puturoasă iarba!
Adică neuscata corespunzător , adică lăsată fără ventilație într-un mediu cu multa lumină sau uscată forțat!
Astea mă irită pe mine pe gat și mă zgârie dar una care a fost corespunzător uscată și cu un curing corespunzător, nu îți va face niciodată probleme, doar daca e prea tare!
Deci în concluzie mai bine fara tabac pentru că de la tabac tusec deja destul !
Dați sa ardă !!!!!!!
:smoke: :joint:.
Ce spart sunt!!!!!!!!
:muahaha:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
se poate sa fie si de la calitatea ierbii, in special daca e plina de nutrienti, dar na, daca se intampla cand expiri si nu cand inspiri suna a ceva declansat de plamani, nu de partea superioara a sistemului respirator. Si am intalnit si eu la fumatori treaba asta, care au renuntat la tutun pentru o vreme s-au obisnuit, care nu.. inca or fi convinsi ca nu se poate fuma iarba fara tutun fara sa tusesti, n-am idee.
Incearca 2-3 saptamani fara tutun si e foarte posibil ca dupa n-o sa te mai deranjeze iarba.. plus ca tutunul o sa fie ceva scarbos daca mai incerci dupa. Sau ia un vape si baga doar la vape 2-3 saptamani, si o sa fii uimit de ce incepe sa iasa din plamanii tai daca esti/ai fost fumator de tutun.
 

bublle

Member
Ce parere aveți. ..Una blueberry și cealaltă ak 47 femeinizate
 

Attachments

  • 20190513_192555.jpg
    20190513_192555.jpg
    74.2 KB · Views: 5
  • 20190513_192657.jpg
    20190513_192657.jpg
    95.6 KB · Views: 11

bublle

Member
Nu vreau sa va mint dar chiar nu am mai ținut socoteala la zile.dar din ce știu au cam în jur de o lună. .Au fost ținute în casa sub panou led 150w 2 săptămâni apoi scoase afara
 

plm

Member
Am dat o pipa cu kief si am zis sa mai trec pe aici sa va salut, intre timp eu am mai crescut pe indoor, merge treaba ca uns cred ca am prea multa ca sa pot fuma, anul acesta ma opresc o perioada, in rest numai bine.
 

fenomeno_djo

Active member
Salut spartilor :wave:

La mine-n zona (Ardeal) a dat monsoonul. Merita sa pun outdoor la 20 de grade si ploaie constanta ? As vrea sa cred ca da, ca le prinde bine cat timp sunt in faza de crestere a radacinilor. Din ultimele 2 saptamani, doar vreo 3-4 zile de soare au fost. Pareri, experiente...avem amatori ?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Merge, am prins si eu asa intr-un an de a plouat o saptamana torential dupa plantare. Au stat plantele chiar si semiinundate vreo 2 saptamani, deoarece solul lutos nu prelua apa.. si tot am pierdut doar vreo 3 din 20-25. Plante mici de vre 2 saptmani.
 
Le bag atunci, numai să mai înainteze umpic astealalte în floare. încă nu a apărut sexul doar la una încă din vegetație care e mascul și nu cred că o să-l folosesc pt că arată ciudat.
 
A

Alin

Hei, alooo, mai fumam si noi ceva?
Pffff, ce spart sunt.))))
 

Attachments

  • IMG_20190518_192138.jpg
    IMG_20190518_192138.jpg
    76.5 KB · Views: 7
teoretic, cei care ati urmarit UNIUNEA cu Dumnezeu, ati observat ca politicienii au promis ceva. Practic, diavolul, Big Pharma, urmareste totul, au sistem de supraveghere EXTREM de performant si la un moment dat vor incerca sa denigreze oamenii din spatele lui Dumnezeu, pentru ca Dumnezeu a aparut pe pamant prin noi, oamenii, fiintele umane si cei care asculta de cartile sfinte inteleg calea. Daca cumva se va face denigrarea pe la TV, sau oriunde in alta parte, NORML ar trebui notificat, ca ei cunosc situatia, la fel si multe organizatii pentru apararea drepturilor omului si a libertatii religioase sunt pe standby in cazul in care NU SE RESPECTA DREPTURILE OMULUI, mai ales intr-o tara unde religia si cuvantul lui Dumnezeu au prioritate. Rog, comunitatea, sa nu stea pasiva, ca si de pe internet se pot face reclamatii si daca cumva patesc eu ceva, sa continuati, ca aveti cartea si veti sti calea, nu moare planta de cannabis odata cu cei ce se jertfesc si nici libertatea altora nu poate fi luata, caci suntem multi si ne-am ascuns, ei inca nu stiu cati suntem, eu am o estimare si tot creste numarul. Ei o sa vina cu DIICOTUl si tot ce mai trebuie, inclusiv cu psihiatru, dau si numele lui public aici, sa stiti de cine sa va feriti, daca "cineva", vreodata va trimite, sa "va tratati dependenta de cannabis", va va trimite la gabriel cicu (gabi, cum ii spun prietenii), ala va scoate hartia cum ca sunteti "nebuni", atentie MARE ! la BIG PHARMA si cum actioneaza, ca sunt foarte puternici la noi si au un IQ si o putere de convingere imensa si ne mai cred si prosti, asa cum si aia care vand la coffeshop-uri trag tepe si cred ca ne pot prosti cu bani si altele. Au filme in ei ! de mama, mama. Nu mi-e frica de moarte, decat de Dumnezeu, le-am comunicat tuturor asta, daca ma vedeti prin vreun accident rutier mort, sa stiti de ce am murit, am tehnica pe masina, am vazut-o, o las, ca nu am nimic de ascuns, NU VAND, NU VOI VINDE NICIODATA. This shit, is REAL ! si cine m-a cunoscut in viata privata, stie ca nu mi-e frica de nimeni, decat de Dumnezeu, inclusiv familia mea, daca pateste ceva, asa a vrut DUMNEZEU !. Sunt pregatit si nu sunt nebun si nici panicat, rog adminul daca nu poate lasa mesajul de alte frici, sa il stearga.
 
si mai mergeti pe la biserica ma, sub THC sa vedeti ca e ADEVARAT, faceti ce fac si ceilalti si nu priviti in jur, incercati doar sa va conectati cu Dumnezeu si o sa vedeti, ca o sa va apara. SHIT IS REAL MAN! la fel si pentru rastafari, nu are importanta INSTITUTIA care administreaza credinta, doar ceea ce in sufletul omului, ca popii aia... ca fura..., HAINA preoteasca! Dumnezeu cu noi !
 
THC pe tine te ajuta sa comunici cu Dumnezeu?

daca n-ai cercetat mai intai , nu ai de unde sa stii, trebuie sa vezi pe altii cum e, ca noi in Romania avem RITUAL TRADITIONAL de FUMIGATIE, transmis prin VIU GRAI. S-a fumat si oamenii s-au gandit la Dumnezeu, si s-au ascuns. Cerceteaza daca esti ateu ! si ai sa vezi ca exista literatura care confirma, inclusiv Andrei Oisteanu a scris despre asta. EXISTA ! Dumnezeu e MARE !, te poti "bindui " cu EL mai bine sub THC. E REAL ! daca si ai citit BIblia si o intelegi
 

Latest posts

Latest posts

Top