What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Northern Lights - Sensi Seeds

JackSprw

Active member
8. Nap 12/12

Kedves érdeklődők!
Jelentem, a gyökérzet ismételten berohadt, amivel kapcsolatban először 7 napja merült fel a gyanúm, az emelkedő tendenciát mutató drain EC és a nem kifejezetten hófehér gyökérzet nyomán. Ennek megfelelően proplantos kezelésben részesítettem az ültetvényt, amit 8-10 naponta ismételni fogok. Fényt visszavettem ~60k lux-ra. Egy kevés új, egészséges gyökérzet már látható, azonban a tápanyagfelvétel szemmel láthatóan akadozik.
A trikologicos bohóckodást egyelőre berekesztem.
Kaptak hálót, néhány ágat már visszabújtattam.

IMG_0995.jpeg IMG_1004.jpeg
IMG_0998.jpeg IMG_1005.jpeg
IMG_0999.jpeg IMG_1006.jpeg IMG_1001.jpeg
 

JackSprw

Active member
22. Nap 12/12

Átültettem 11literbe hogy legyen hely új gyökeret növeszteni, valami nincs rendben a felszín alatt, az egyszer biztoss. Amennyire lehet szét lettek terítve, akulról meg leugrott a felesleg.
Szar tápanyagfelvétel az látszik a drénen és növényeken is, sok joura nem lehet számítani. Mostantól 2 hetente kapnak proplant+champion kombót.

IMG_1049.jpeg IMG_1050.jpeg IMG_1051.jpeg IMG_1056.jpeg

IMG_1031.jpeg IMG_1030.jpeg

Ezek meg itten megéledtek mán csak elfelejtettem szólni.
IMG_1048.jpeg
 
Last edited:

Uzsidoboz

Well-known member
Végül is lehet igazad van és már az elején berohasztom hogy a végére úgy nézzen ki , mint a tiéd az elején .
A 4hetet miből számolta ki? Kérem vezesse le!
 
Last edited:
Top