What's new

Nirvana`s Short Rider/ak48/whiterhino/jockhorrorAF/freebies

aridbud

automeister
ICMag Donor
Veteran
I've used Short Ryder for one of my first hybrid strains (afterthought autos)....nice plant. Together with Mini Gun and Blue Himalaya, all three help with pain relief, Up-lifting smoke!

Great choice! Enjoy!

dr.shoko

Member
I've used Short Ryder for one of my first hybrid strains (afterthought autos)....nice plant. Together with Mini Gun and Blue Himalaya, all three help with pain relief, Up-lifting smoke!

Great choice! Enjoy!

HEY GREETINGS MATE!
how much did you yield?

dr.shoko

Member
day 54#
just grew it for a treat and it smells super sweet!!

יש לה עוד קצת זמן..

Attachments

• 20140823_180554.jpg
    20140823_180554.jpg
    87.4 KB · Views: 11
Last edited:
איזה יופי של תמונה!!

מה הלחות כרגע בחדר?
האם אתה עושה מאמץ מודע להוריד את הלחות לקראת סוף הפריחה?

dr.shoko

Member
איזה יופי של תמונה!!

מה הלחות כרגע בחדר?
האם אתה עושה מאמץ מודע להוריד את הלחות לקראת סוף הפריחה?

השורט פורח תחת סטאפ צמיחה בכדי למקסם את שעות האור אז הוא עם עוד חבר'ה אחרים לגמרה אז הלחות 50-60 השתדלתי למקם אותה הכי בפינה תאמת.. השקייה אחרונה עם דישון.. נראלי אני יתחיל לתת לה רק מים עד הסוף כי עד עכשיו דישנתי כל השקייה כי הדשנים של ביו ביז כמו וודקה בלי אלכוהול:moon:

מאמין אני יוריד אותה ביום 70-65​

אני חושב שעדיף לבדוק את הטריכומים ולהחליט איזה סוג סטלה אתה רוצה
בכל מקרה, הייתי מתחיל שטיפה- העלים ירוקים ובריאים וזה אומר שיש עוד המון דשן במצע

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אם הוא לא הולך לדשן שבועיים אין סיבה לשטוף. בשבועיים הצמח גמור מת מרעב וכל שארית שהייתה במצע מזמן איננה
אני חושב שעדיף לשטוף, לדשן עוד שבוע ואז לשטוף ולתת רק מים למשך שבוע.

dr.shoko

Member
השקייה אחרונה נתתי מים עם בלומבסטיק וטופ מקס בלבד היום נתתי ליטר וחצי רק מים.. ראיתי הצבע של המים שמחלחלים טיפה צהבהב חשבתי בהשקייה הבאה פשוט לתת קצת יותר מים בחצי ליטר ליטר וזהו.. בתכלס ה אירפוט של 8 ליטר לוקח לו 4-5 ימים להתייבש לגמרה אחרי ליטר וחצי השקייה..

אז אם נשאר אפילו שבועיים נשאר לי רק עוד פעמיים להשקות אם אני ישטוף מכה אחת לא יתייבש לי עוד שבוע גם

kushryder

Member
מה שהם מתכוונים זה שבוע לפני הקציר לשטוף בפי 3 מגודל הכלי ואז לתת לזה להתייבש ככה אתה מוודא שלא ישארו דשנים. שיהיה בהצלחה ואחלה קציר

L

LarryOGkush

גם אני הייתי מבצע שטיפה זה גורם לפרחים להריח טוב יותר.

בכללי נראה זן נחמד מאוד, הייתי מציע לך לקצור כמה שיותר מוגדם אם אתה לא רוצה להרגיש דבוק לספה.

עשיתי את טעות חיי עם האפגן קוש שחיכיתי איתו דיי הרבה זמן כי הוא פשוט מפיל, ברגע שאני מעשן ממנו אני מרגיש שכל השרירים שלי רפויים, אשכרה כאילו כיבו לי את כל השרירים בגוף.

L

LarryOGkush

אוקיי, חח אני פשוט לא מכיר את הזן.

האפגן קוש נותן לך שעה וחצי להיות על הרגליים, ואז פשוט מפיל לך את החיים! אני מרגיש שמרוב גלים בראש ובגוף אני טובע בתוך הספה חחח.

מה שגם היה לי איתו סרט אחד המפחידים, אני שותה כוס מים ותוך כדיי הסטלה אני ממש יכול לחוש במים עוברים לי דרך הוורידים משהוא מלחיץ ברמות.

וואלה כנראה אני לא כזה טיפוס של אינדיקות דומיננטיות זה הכול.