What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nirvana bubblelicious + papaya growlog, 600w, dwc

O

orfeas

Α, ρε Κόρακα! Αυτή η ρουσπού η μούχλα! Τελικά το υπερβολικό φύλλωμα και η υγρασία που πιθανόν να σου ξέφυγε. Φαίνεται ότι γνωρίστηκες καλά με το Βοτρύτη...
Απολύμανε πολύ καλά τον χώρο σου, και την επόμενη φορά, ξέρεις τώρα, θα πρέπει να ελέγχεις τα "καρύδια" από μέσα. Επίσης ενδελεχή έλεγχο χρειάζεται κι ο κορμός, ιδιαίτερα χαμηλά. Μια 5άρα λούπα είναι αρκετή.
Συμπάσχω μαζί σου, μιας κι έχω πετάξει κατά καιρούς πολύ περισσότερο:comfort:
 
A

ariston

i thei theloun na mas timorisoun. mipos espase kanenas kathreftes?

akribos auto pou eipe o hasi tha elega, BHO, i mouxla den meni mazi me to butane! psakse sta skoupidia sou crow, kai na einai bromika den pirazi i bromia den akoulouthi to boutanio! :)
 

Crowmax

Well-known member
Veteran
Smoke report

gia na kleisei to thread swsta eipa na anevaso tis teleutaies photo pou katefera na vgalo prin anakalipso to mold kai petaxtei to perisotero.
Eixan zygistei kai eimai arketa ikanopoihmenos apo to varos twn 2 papaya. Distixos itan i teleutaia fora pou eixa tin dinatotita na zygiso to xorto, h zygaria petaxtike gia logous asfaleias mias k den einai ergaleio 'douleias' para mono na zygizo to harvest.. opote tsampa risko apla k mono gia na 3ero poso vgazo kathe fora..

telospanton, as perasoume sta strain

Bubblelicious #1
- To ligotero yield apo ola, 51g
- Asximi myrodia, kamia sxesi oute kan konta me to gnosto bubblegum
- Psilo xalia geusi kiolas
- Den exo kati kalo na anafero, sovara, isos oti exei arketous krystallous k sto mati skaei oraia
- An kai exei krystalous apo dinami poli elafri

Bubblelicious #2
- poli ligo yield k auto, 71g
- Oraia myrodia, glykia alla kamia sxesi me bubblegum smell
- Oraia glykia skunky geusi, glykopioto
- Xamilo/metrio se dynami mastouras, gia prwines ores einai oraio den se vgazei ntagla na 8es na min kaneis tipota. Fisika arkei na min to parakaneis

Papaya #1
- to perisotero yield, 189g tha me vgalei poli kairo
- Oraia myrodia, den mporo na pw oti eixei kapoio 'tropical' arwma opos perigrafoun stin nirvana alla arketa endiaferon
- Apo geusi metria, isos ftaei kai to mold vgazei mia periergi geusi otan to kapnizeis
- Dinatoutsiko alla oxi tipota fovero, indica high pou se psilo ntaglarei kai se koimizei meta apo arketa tsigara

Papaya #2
- akretoutsiko yield 138g
- poli oraia myrodia, to kalitero apo ola ta fyta
- geusi poli swsti, arketa stin perigrafi tis nirvana, glykia froutodes skunky
- Oraia dinami, mou ta 'skaei' psilo kateu8eian, arketa indica high , glykopioto


'nikiths' apo ta fyta einai sigoura gia mena to Papaya #2 alla den einai kai toso kalo na peis to 3ana fyteueis.
To papaya #1 arketa 'timio' gia tin timi twn sporwn
ta bubblelicious psilo mapa, den exo na po kati parapano




 
Last edited:

Crowmax

Well-known member
Veteran
459g synolo agie,
prepei na petaxtyke kana 300ari den eimai sigouros
to kalo einai me tous ry8mous pou pino, syni8os monofylla tha me vgalei mexri to epomeno harvest hehe
 

tjo

life gardener
Veteran
kalimera:)

ap to olotela crow kala einai ki auta..em nirvana mou theles..
to bubblecicious to perigrafeis san skoupidi entelos...
aporo giati ta bales,afou ikseres re gmt.
 
Top