What's new

nieznany klon :)

slowflow

Member
jeśli masz możliwość to ciśnij dalej z nowymi roślinami bo widać że masz do nich ręke, a wiem że zapasy się szybko kończą, więc lepiej odrazu działać w tym kierunku. Na zbitą ziemie pomoże perlit, no i pochwal się jakie to palonko ci wyszło? pozdr.
 

topic

Member
hehehe Dzieki za zainteresowwnado :)

Mam niskiego boxa... jedna roslina w takiej plaskiej doniczce wypelni ja korzeniami max w polowie...
zastanawiam sie wlasnie co by tu posiac... jak z sionek to urosnie porozciagana... zastanawiam sie czy nie posadzic z nasionka czegos na klony... powiedzmy zeby z 6 wyszlo i z nich porobic "lizaki" bez rozgalezien... wtedy ta sama obietosc co bierzaca doniczka bedzie lepiej obkorzeniona i 6 malych lizakow da wiecej niz 1 SCroG...

Co o tym myslicie??
a tak BTW: ghe,hesi,canna?? mam 100 do wydania i nie wiem czy isc na jakosc kupujac okrojony zestaw canna, czy raczej pelny zestaw ale ghe?
 

lob19

Member
Veteran
Ja z powodzeniem stosuję GHE, ale słyszałem, że canna lepsza.

Pomysł z sześcioma roślinkami jest dobry, ja chyba największy zbiór miałem z czterech automatów (sadziłem 8, 4 były samcami albo jakieś mutanty).

Myślę, że na klony nie ma sensu trzymać, za długo to zajmie, a plon nie będzie wiele lepszy.

pozdrawiam i życzę smacznego.

P.S
Pokażesz jak to na sucho wyszło?
 

topic

Member
ściałem przy ziemi całość i odwróciłem z siatką...

dziś 2gi dzień się suszy... poobcinałem topki... baardzo sie rozeszły i nie ma dużych topów tylko bardziej popcorn...

na mokro 80g....
 

topic

Member
lob19, czego konkretnie uzywasz z GHE??
floraduo?? floranova??

czy moze samemu cos podobierales? uzywasz ripena??

myslalem o czyms takim: allegro.pl/zestaw-nawozow-ghe-floraduo-ripen-gratisy-i1899188125.html
 

lob19

Member
Veteran
Ja mam 3 częsciowy zestaw GHE: FLORA GROW, FLO i MICRO do tego 3 boostery (BIO ROOTS, BLOOM i PROTECT) i Rippen, ale rzadko go używam, przydaje się raczej na outdoorze jak dla mnie.

Nie popleśniały ci te topy? Takie brązowe są...
 

topic

Member
topki były poprzypalane od "słoneczka" i jak obierałem kulki z gałązek to nie chciałem już ruszać tak dogłębnie tych pozsychanych i zostawiłem... stąd tyle brązu ;]

Ile taki zestawik GHE może kosztować ? Gdzie to najtaniej i najlepiej nabyć ?
 

lob19

Member
Veteran
Ja odziedziczyłem część po koledze, część dokupiłem na jednym z popularnych portali aukcyjnych;) Można kupować suple rozlewane do mniejszych butelek i wychodzi stosunkowo tanio. Ja do PC nie potrzebuje litrów boosterów, 5ml spokojnie starcza na 2-3 rundy. Same nawozy mam w pół litrowych butelkach o ile dobrze pamiętam.

pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Top