What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nemesítés

what_can_there

Well-known member
Csinalj leirast a fajtakrol rakjal fel minel tobb kepet es biztos lesz erdeklodo a dolgaidra. Ha csak annyit tud a novenyed, hogy a pollenfelhoben sem magosodik, mar amiatt erdekes lesz sok embernek. Most irtam az ausztral topicba rolad, mert ott is van valaki, aki ugyanezekkel a fajtakkal jatszik (Liltree nevu tag), biztos lenne kozos tematok.

 

f2obsession

Active member
Bár nem csináltam, de bizonyára termőképesek lesznek, különben nem burjánzana úgy a vadkender sem. Úgy rémlik, hogy fotóssal keresztezve domináns-recesszív öröklésmenet szerint öröklődik a fotós/auto tulajdonság, amiből tököm tudja melyik a domináns (szóval az F1 generáció vagy csupa auto, vagy csupa fotós lesz). Illetve ha az adott magcég ezt kiaknázva állítja elő az auto magokat (nem stabilizálja az autoflower tulajdonságot), akkor auto x auto pancsolásból is adódhatnak fotós utódok.
 

Giovannie

New member
Bár nem csináltam, de bizonyára termőképesek lesznek, különben nem burjánzana úgy a vadkender sem. Úgy rémlik, hogy fotóssal keresztezve domináns-recesszív öröklésmenet szerint öröklődik a fotós/auto tulajdonság, amiből tököm tudja, melyik a domináns (szóval az F1 generáció vagy csupa auto, vagy csupa fotós lesz). Illetve ha az adott magcég ezt kiaknázva állítja elő az auto magokat (nem stabilizálja az autoflower tulajdonságot), akkor auto x auto pancsolásból is adódhatnak fotós utódok.
Kösziköszi. Akkor majd az idő dönti el mi lesz belőle.. 😅
 

f2obsession

Active member
Esetleg valaki csinált már auto x auto magokat? Vagy akármi ami ezzel kapcsolatos érdekel! 😁
Szerintem a témának EZ lenne a legmegfelelőbb hely. Jó is volna feléleszteni a topikot, itt néhányan olyan tudás birtokában vannak, amit üdvös lenne közzé tenni. Bár a nemzetközin angolul elég sok hasznos infót össze lehet így is szedni, de azért na.. Nem mindenki tud (annyira) angolul.
 

what_can_there

Well-known member
Esetleg valaki csinált már auto x auto magokat? Vagy akármi ami ezzel kapcsolatos érdekel! 😁

Igen csinaltam mar rengeteg auto x auto magot es sose lett fotos utodom, mindig szepen leviragoztak 24 ora feny alatt. A fotos x auto hibridekbol lesznek vegyes utodok, de ott sem az elso generacioban (az F1 az mind fotos), hanem az F2, F3... generaciokban jelennek meg a recessziv auto novenyek.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ha jó magot akarsz, hagyod talpon a növényt, amíg magátol meg nem döglik.
másik meg hogy normálisan leválogatod letisztítod hagyod szikkadni és bebaszod hűtőbe pár hétre minimum.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Letezik, de nehezen fogsz tudni szerezni mar.
Mindenki rajott, hogy nem buli azt kiadni es csak femeket adnak el
 

Giovannie

New member
Ne haragudjatok hogy ilyen tudatlan vagyok, de miért van arra szügség ha lehet hermásítani is a csajszikat?
 

Giovannie

New member
Az auto regular magra gondoltam. Minek a regular mag ha tudod hermásítani a női egyedeket? Végeredmémyben ugyan olyan pollebed lesz avagy mégsem?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Oo nagyon nem. Az egy xy a masik xx mag lesz, plusz a termeszetesen hermulokat eleve rossz dontes hasznalni, es az sts vagy kolloid pollen nem mindig nemzokepes.. sok a faktor amiert nem olyan konnyu ez de majd ha csinalod megerted, hogy megy ez
 

Giovannie

New member
Ha valami magyar szakirodalmat tudsz magyon szívesen fogadom! Most sikerült beporoznom Jack 47xl autot saját magával és kíváncsiság képpen Jack47xl auto x Finola az is magosodik de fogalmam sincs mi lesz belőlük amíg vissza nem kerül a földne..
 

Latest posts

Latest posts

Top