What's new

Neco do fajky 2009

Borat Sagadyiev

New member
Zdravim,

tímto threadem bych vam chtel prezentovat svuj outdoor 2009.:joint:

pestebni medium:
je to vlastnorucne namychana hlina se slozenim: [FONT=verdana, arial, helvetica]75litrovy pytel zahradnickeho substratu
20litrovy pytel substratu pro palmy
20litrovy pytel pro vysev a mnozeni
cca 100gramu masokostni moucky
3baleni krmiva pro rybicky
pul igelitky guana
6lopat pisku
2lopaty vapna
4lopaty popelu
a perlit tak akorat aby to bylo pekne vzdusny

hnojiva: ja pouzivam po cely rok zalivku z guana(netopyri trusk od nas z kostela) delam zalivku cca 250-300 gramu guana do 2litrove petky a zalit vodou a nechat odstat pekne na slunicku a se petka nafoukne k prasknuti( asi 14dni) pote liju asi 2dcl do konve.

jinak na postrik phytamin a dal koupim bud sadu AH nebo Bio Bizz

do konve s guanem pridavam asi odmerku kristalonu start

rostlinky: 3x ICE
2x Northern Light
1x G13xBW
1x Interpol
jeste pribude: 1xEuforia
2x Northern Light
mozna jeste neco prikopim:)

misto sadby: Takze 1xG13XBW, ICE a NL jsou v kbelicich od barvy 40litru zbytek je pekne v zemi. vykopal jsem diry a do nich nasypal namychanou hlinu. takovy prirodni kvetinac bez omezeni prostoru.
[/FONT]
 

Borat Sagadyiev

New member
tady jsou nejake fotecky

nejdrive bylo poreba vythat plevel:


od nas : NL,ICE, Interop

Northern Light ve kbeliku:

ice v zemi:

v levo ICE v pravo G13xBW:

Interpol:

Northern Light:
 

CrTecekk

Member
zdravim...jen malou pripominku kdyz uz tak krasny organicky substrat a ta zalivka tak bych se vyvaroval krystalonu a hlavne ahacek zkus schvalne nejakou kytku hnojit jen tim guanem pac myslim ze pomala premena masokostni moucky s tim krmivem mikrorganismy na mineraly bohate staci jako zaklad...mej se
 

Borat Sagadyiev

New member
Zdravim te CrTecekku, ja vim je to skoda hnojit krystalonem ale jen prvnich par tydnu kdyz ono to potom tak krasne roste:) dneska pujdu splichat phytaminem tak udelam aktualnejsi foto tyhle jsou stara asi tyden....
 

Borat Sagadyiev

New member
tak kristalon jsem zcela vyradil z planu.. neni vubec potreba kyticky rostou krasne dnes u nas konecne prestalo prse tak se vydam do zahrady. 6 dni jsem je nevidel alespon pujde krasne poznat rozdil:) vecer foto
 

newhousegreen

-.-
Veteran
čus
jestli se nebojíš megasmradu tak mohu doporučit kopřivový výluh
1měsíc starý
50:50 s vodou-EC-2,5:D
very good nitrogen
 

Borat Sagadyiev

New member
tak tady jsou nejake fotky kyticky jsou foceny vcera 20. den od vysazeni ven.

INTERPOL

ICE :

v levo ICE v pravo G13xBW :

G13xBW :

od nas: Northern Light, ICE, Interpol :

Northern Light :

A tady je jedno rajce:
 
M

Miris

čau
s těma výluhama hele si přečti v podpisu feer organic out mám .) je toho hodně co se dá vyluhovat a stačí s tim zahnojit jen párkrát ani to nepřehánět když máš namíchlej substrát

jen bych dodal že mnoho fosforu škodí bakteriím a o udržení dobrejch bakterií organický pěstování je (doporučuju při přesazování symbivit)

ps - u rajčat musíš otrhávat takový ty větve co se rodí uprostřed porad se s někym oni to ukážou přesněji .) připadá mi že dole to otrhaný neni
good luck
 

Borat Sagadyiev

New member
zdravim mirisi.

tak ja jediny vyluh co delam tak guanovy. hnojil jsem ti loni po celou dobu rustu i kvetu a musim rict ze na rust je to take bomba. mohu pridat fotku byla to siminkovka od presazeni az po sklizen nejakych 3,5 mesice ale 3,5 metru vysoka najdu ji a postnu ji sem.

jinak k rajceti:

rajce roste ve stejnem substratu jako travicka hnojiva dostava AH bloom a micro to bylo na povzbuzeni ted uz bude dostavat jen guano. jinak vyska je asi 1,7-1,8 m ale musi se odpocitat asi 40 cm kbelik.

o tom fosforu dekuji za radu.

jinak ale mam spousty zkusenosti ze nejlepsi trava je ta ktera vyroste volne bez zasahu cloveka a hnojiv staci jen trosku lepsi hlina a hlave kvalitni genetika.
 

Borat Sagadyiev

New member
zdravim

tak tu mam dalsi fotky z 27.6.09 27 dni rustu:

Northern Light:

Northern light a v pozadi ICE:

NL,ICE, INTERPOL:

maly NL ten pujde do substratu od BioBizz abych porovnal substraty:

Interpol:

uprostred ICE na levo Interpol na pravo NL:

V pravo G13xBW v levo ICE:

Ice co vravora:
 
M

Miris

myslel sem tyhle větve u rajčete : )
picture.php


jinak dobrý zatim pohodka :yeahthats
 

Borat Sagadyiev

New member
zdravim mirisi

ano tyhle bocni vyhonky otrhavam peclive:) ono to rajce je celkem mutant:( ale ty mutace budou asi zapricinene Phytaminem!!! rajce je ve stejnem substratu jako kyticky ze zacatku dostavalo jen AH Bloom a AH micro co mi zbylo od lonska ted uz jen guano. ty prvni plody jasou mutantni ale jakmile jsem vysadil Phytamin uz se to zacina zpravovat...

jinak jeste mala rady phytamin a okurky nejdou dohromady!!! udelam fota a postnu vam je sem:)
 

Borat Sagadyiev

New member
zdaravím mam tu maly velky up

kytky jsou stare 7 tydnu

NL BioBizz

Northern light

Interpol:

ICE u skleniku:

ICEKbelik:

ICE u skleniku:

NL, ICE , interpol

G13xBW

G13xBW

G13xBW

Northern Light Kbelik

Northern Light kbelik:
 
Top