What's new

NE konpopna GALERIE vasi zahrady a vypestku

Borat Sagadyiev

New member
moje zahrada

moje zahrada

takze k dnesnimu dni to vypada takhle:

tady je sklenik: v pravo papriky v levo okurky a par rajcat:

tady nejaky okurek:

tady nejaka paprika:)
 

Borat Sagadyiev

New member
Vseho moc skodi!!

Vseho moc skodi!!

tady mam par fotek toho co napacha Phytamin ve fazi kvetu:(

oschle okurky:

po postrikani listu okurku Phytaminem plody zareagovali usychanim:noway::noway::noway: phytamin jsem ihned vysadil a dalsi okurky jsou v poradku. ted uz okurky pres tyden dostavaji jen slabou guanovou zalivku.

rajce:

rajce zareagovalo na phytamin ve fazi kvetu obrovskym bloomem plody rostli tak rychlo ze praskyli. phytamin jsem uz take vysadil a dostava jen AH bloom AH Micro a GUANOVOU zalivku

GUANOVA ZALIVKA :yoinks::yoinks::yoinks:

ten smrad bych nikomu nepral:wallbash: ale vysledky vinikajici:) DOPORUCUJI!!!
 
M

Miris

čau tak já mám taky něco v galerce ze zahrady a asi bych se jim bál dát AH, phytamin nebo tak přecjen nevim kdycojak ještě pořádně jak u cannabisky a navíc jíst to je něco jinýho než kouřit...good luck
 

Borat Sagadyiev

New member
čau tak já mám taky něco v galerce ze zahrady a asi bych se jim bál dát AH, phytamin nebo tak přecjen nevim kdycojak ještě pořádně jak u cannabisky a navíc jíst to je něco jinýho než kouřit...good luck


zdaravim te, myslim ze to za par dni vyprcha kytka to stravi a nebo se to dostane s dalsi zalivkou ven, uz pres tyden nedostava zadne postriky ani AH uz jen guano a to jo osvecene z lonskeho roku:)

i kdyz cherry rajcatka byly ve veliskosti normalnich :joint: coz asi u odrudy malych rajcet neni moc vytano kdyz jsou 3x vetsi. v chuti jsem nepoznal rozdil oproti rajcat ktere nebyly hnojeny guanem.

jestli mas ejake zajimave fotografie sve zahradky tak by jsi je sem mohl pridat:) at se dari
 
M

Miris

za pár dní vyprchá , s další zálivkou odejde mno nevim ... tj jedno hlavně že chutná :) pozoroval si nějaký rozdíl nebo tak? zkus testnout příště ;)
já jako hnojim těma výluhama (viz outdoor) a tak jakože 1x, 2x za měsíc a jak co taky ne všechno třeba mrkev brambory a podzemní vůbec :O

máš vlastní kompost? zajímal by mě jestli de koupit kompostér o velikosti nějakých děr 400 mikronů, prý je to ideální size ale nevim co to má bejt :D

něco sem házim ;)
vlevo je medunka bylina na nervy jednoduše pojato plus nevim co (květák?) - to víš mám osazenou zahradu plodinama který zatim znám jen z regálu :D
picture.php

picture.php

pak rajčata a brambory klasika
picture.php

a vyrejplá máta z přírody
picture.php



sem zvědavej kolik lidí si takhle pokutí i na jinejch věcech než jen MJ :laughing:

taky hodlám vysadit léčivky různý. poslední dobou je tu víc a víc agrárních postřikovanejch polí :dueling:
 
G

Guest 6345

něco maličko tu přihodím :)

neb nejen trávou živ je člověk :joint:

chilli
picture.php


rajče
picture.php
 
G

Guest 6345

tlustice - pokus o bonsai epizoda #1

tlustice - pokus o bonsai epizoda #1

hehe, tohle sice není ani ze zahrady ani tak, ale je tůj výpěstek na který sem hrdý :D

dostal sem ho při svbém prvním stěhování a myslím že původní majiitel by ho nepoznal :joint:

ale již konec slov..

takto vypadala původně
picture.php


picture.php


po cca měsíci dostala první sadu v podobě přesazení do truhlíku a natažení

picture.php


picture.php

trošku sem ji prostřihnul a prostříhal některé větve necvhal více méně volně růst a mohutnět, takže
dnes vypadá takto.. po cca roce a půl

pořád jde o jednu a tu samou rostlinu, tudíž jen jednu :D

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


mno dneska sem ji trošku potrénoval tak snad to zvládne jak má :)
a nazvl sem ji "imugniovo dění v hlavě" :joint:

sice jsem se porušil hned několi zásad bonsaí, ale myslím že i tak budu klidně spát :) :kitty:
 

Latest posts

Latest posts

Top