What's new

Nazdar vsetcia pestovatelia

Nazdar, som tu novy tak sa predstavim, volam sa Niko. Pestoval som hodne davno (hydro) ale teraz fandim organike Takze mam pivnicu a room v nom 1 x 3 x 2,3 (sirka x dlzka x vyska). Chcem dalsi room na matky neskor. Mam 600 a 400 a obe mam MH aj HPS. Pestujem v zmesi Canna terra plus, Plagron, BioBizz a perlite. Mam 12 11-litrovych kochlikov a v nich mam zo semien nasledovne
4 x sensi star (paradise seeds) fem
4 x Jorges Diamonds (Dutch passion) fem
2 x Arjans Haze #2 (GHS) fem
1 x Trianwreck (GHS) fem
2 x AK 48 (Nirvana) reg
2 x White Rhino (Nirvana) reg
Na ventilaciu mam 175 UFO napojeny na pach. filter a na privod vzduchu mam 2 tie male ventilatory a este 2 cirkulacky
Mam aj CO2 (6kg flase x 2)
Teplotu mam 24-28 ale to je iba so 600w zapnute, ked pustim aj 400 tak teplota ide az 31!!! Co ma velmi sere lebo uz nemam na klimu ALE uz za par dni prepinam na 12/12 a svetla budu v noci svietit tak snad to zvladnem. Asi pouzijem tu fintu ze dam flase ladu pred cirkulackami.
Takze som 1.5 (prvniho maja je a vsechny dobre vime, co si zasadime)
dal rastlinky pod 600. Naklicit som dal 24.5 pod dennim svetom a 150W. Rastu opravdu pekne, krmim ich s produktmi od BioBizzu a BioCanna a este so zalievkou robene z holubiho trusu. Uz su 12cm vysoke a ide 6 poschodie fan leaves. Neviem kedy mam prepnut na 12/12?!? Nechcem aby boli moc velke ani moc male asi tak 1m a vynos tak aspon 80g/rastlina. Aby som nemal hermace/samce necham ich zatial iba so 600 a este s MH vybojkou asi tyzden po prepnuti na 12/12.
Mam postupne znizovat na 12/12 alebo naraz?
Mam nechat 24 hod. tmu?
Vie mi niekto vypocitat kolko by mi mala vydrzat 6kg flasa CO2 pri 6m3 ked pustam CO2 na 15min 10 krat za den???
Este jednu otazku-neviem ako sa tu davaju fotky?!? pred par dnami (pozrite thread na Indoor soil forum pod Niko's 600 + 400 grow room) sa mi to podarilo ale dnes som to skusal a mi to nejde. A viem ze bez obrazkov je to o nicom tak prosim o nijake rady (mam macbook)
:wallbash:
 

aero1

Member
ahoj na květ přepni 33den pokud jedes indor. outdor nech na matce přirodě.
a zkus se podivat do polske sekce. i když vim že my češi jsme nejlepší :)(muhhahaa)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
čau pidgensheite

taky se přiklánim k tomu pozdějšímu přepnutí,30cm u indik,20cm u sativ,2X zaštíplý dyštak a bude to OK.
12 centimetrů je přecejen málo :)...
Zkoušet je dopěstovat bez zaštínutí je,podle mě,taky možný...zase bych si ale nebyl jistej finální výškou všech...arjan haze bude velká,ak-48 taky,jorges diamonts neznám,sensi star je indika(55dní,malá),Trainwreck je sativa(75-90-X dní,-nevim jak u tebe),
Ta Mh výbojka je velká zbraň na ty táhnoucí se,takže můžeš bejt celkem v klidu a možná ani nezaštipovat,prostě nechat růst...pochopil jsem dobře že to 600w je Mh?
jestli ty modeli znáš,tak to je jiná věc..)
fandim ti a těšim se na update!,nějaký to photo,reakci..

no s co2 neporadim,nemám zkušenost
 
Diky hosi, no jo jedna vec ktera ta pestovani nauci je trpezlivosti. Tak ich este necham rast asi tak do 20.5 Ano mam 600 MH aj HPS aj 400 MH aj HPS. Ten AH #2 som sadil iba pred par dnami takze to bude akurad vychadzat s ostatnimi, lebo ten je obrovsky a podle mne by se mohol dat rovno na 12/12 a vyjde aj tak velika rastlina. Jeste uvidim ci zastipnem, asi iba niektere, ze vraj sensi star to nema nijak moc rad...
Jako jsem hovoril fotky mi nejdou, nevim proc, jsou asi moc velike ale nevim ich zmensit. Driv se mi to povedlo vid thread v Indoor grows-soil, New room Nikos 600+400, ale odvtedy se mi to uz nepovedlo:wallbash: verim ze cim skor sa mi to zas povede, lebo pictures say a 1000 words...
Tak zatim se mejte, peace:joint:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Ano mam 600 MH aj HPS aj 400 MH aj HPS.

Taak to máš pohodu,můžeš bejt v kliidu...nevytáhnou se moc,libový křoví z toho bude
K těm fotkám...dej je do alba(User Menu-)My albums-)Upload)
tam ti je to automaticky zmenší na 1024X968,tušim
měj se,a a't ti to roste!
 

Attachments

  • Photo 49.jpg
    Photo 49.jpg
    46.1 KB · Views: 14
  • Photo 46.jpg
    Photo 46.jpg
    48.7 KB · Views: 18
  • Photo 47.jpg
    Photo 47.jpg
    48.3 KB · Views: 12
  • Photo 48.jpg
    Photo 48.jpg
    51.9 KB · Views: 16
Ahojte! mame tu update s fotkama. Takze rastlinky sa maju asi opravdu dobre, rastu neskutocne rychlo. 24.4 som daval semienka do zeme a za mesiac maju vsetky 35-45cm s velice hrubimi stonkami cca 10-15mm:woohoo:. To CO2 robi divy. 15.5 som prepol na 12/12, dnes som vytrhol 2 samce a jeden hermac:yoinks::moon::noway::nanana:
Vsetko ide v pohode az na teplotu ktoru mam 29 ale vdaka CO2 sa mi zda ze to znasaju ok.
attachmentid=10735&stc=1&d=1243109328http://www.icmag.com/ic/attachment.php?attachmentid=10734&stc=1&d=1243109328[/url]
dalsi update za par tyzdnov, zatim at se vsem dari:joint:
 

Attachments

  • Photo 51.jpg
    Photo 51.jpg
    37 KB · Views: 18
  • Photo 53.jpg
    Photo 53.jpg
    33 KB · Views: 17

Latest posts

Latest posts

Top