What's new

Nasze radości :)

a moja radoscia (wsrod wszystkich smutkow) jest premiera zeitgeist addendum
POLECAM... Chyba najmilej by bylo obleciec obie czesci ale to juz mocny trip.
powiem krutko.. film generalnie mnie uwiodl. po obejrzeniu pierwszej cze3sci, przez jakies trzy miesiace siedzialem w sieci i glownie pochlanialem ustawodastwo US i archiwa prasowe.. zebyb wyrobic sobie w miare mozliwosci wlasna ocene, ale gosc od zeitgeist odwalil robote :) slowa klamstwa czy nadinterpretacji, ameryka jest swoistym mutantem absurdu.

bez wzgledu na wasze przekonania, film naprawde wrty obejrzenia.. otwiera umysl.. posune sie do stwierdzenia ze nawet zmienia ;) ja po zrzuceniu munduru.. to trudna decyzja.. udaje sie z poziomka na prowincje... ulepie chatke z gowna, zamontuje panele sloneczne i pierdolniemy taka uprawe na zielonej energii i panelach led.. ze zielono bedzie w calej okolicy .. taki mam pomysl na swoj wklad w swiatowa przemiane :D

pozdr 4all

aa.. kozystrajac z okazji Hotku Nasz Kochany :) gdyby nie twa pomoc i geny to pewnie by tak nigdy nie hulalo w szafie jak hula (a moze "ch"?).. a tak pierwsze mixy z szafy poszly w swiat :)zieleni sie polska.. a serce cieszy

/chilijskie sonata 2006 + angolkaVerde x bangii by Urban oj upojny wieczor, szkoda ze samotny
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Nooo :D a u mnie poszedł przed chwilką mix angola x perun. ciekawa ta angola hehe...
No a co do filmu i treści o której mowisz... się nie wypowiem... bo nie wiem o czym mówisz :D
Jak będziesz myślał o tej zielonej energii serio to odezij się... może w czymś pomogę hehe
 

Mandos

New member
tez ogladalem Addoneum dzis rano i faktycznie warto :). o ile pierwsza czesc to glownie biadolenie jaki to swiat nie jest okrutny to w drugim przedstawia sie juz konkretne rozwiazania. dosc odlegle, ale zawsze trzeba zaczac od jakiegos pomyslu :). Film mozna obejrzec tutaj: http://video.google.com/videoplay?docid=7065205277695921912
Do pierwszej czesci sa napisy po polsku, do addoneum jeszcze chyba nie ma, bo premiera byla 2giego pazdziernika.

A wracajac do tematu, to oprocz oczywistych radosci w zyciu moja najnowsza jest sony e-reader http://www.sony.co.uk/hub/reader-ebook

tak tak, materialnymi rzeczami tez trzeba sie nacieszyc :).
dla wszystkich lubiacych czytac ksiazki to malutkie urzadzenie to po prostu niezbednik. w sieci mozna znalezc juz praktycznie kazda ksiazke, a reader moze je wszystkie odtworzyc i to nie na monitorze LCD, tylko na elektronicznym papierze, ktory meczy wzrok w tym samym stopniu co zwykly papier.
 
Last edited:
T

thcfanatic

witam moja radosc:) nowy laptop heheh ostatnio kompa wymieinialem 8 lat temu bedzie radosc bedzie

breal co ty gadasz jeszcze nie slyszalem zeby ktos mial rano kaca po paleniu co ty palisz chyba ci nie sluzy
 

BReal

Active member
thcfanatic said:
witam moja radosc:) nowy laptop heheh ostatnio kompa wymieinialem 8 lat temu bedzie radosc bedzie

breal co ty gadasz jeszcze nie slyszalem zeby ktos mial rano kaca po paleniu co ty palisz chyba ci nie sluzy

ojojoj.. ty musisz tak mnie brac za jezyk? mialem na mysli to specyficzne uczucie kiedy wstajesz rano i po prostu czujesz ze poprzedniego wieczoru wyinhalowales potezna dawke thc :D

pzdr!
 

PioK

Member
imgp4932hi0.jpg


tym ktorzy nie czytali nic Terrego to polecam ksiazke "Kosiarz"...

gosciu pisze bardzo smiechowa fantazje...
 
Last edited:
T

thcfanatic

BReal said:
ojojoj.. ty musisz tak mnie brac za jezyk? mialem na mysli to specyficzne uczucie kiedy wstajesz rano i po prostu czujesz ze poprzedniego wieczoru wyinhalowales potezna dawke thc :D

pzdr!


hehe aha juz wiem o co ci chodzi no to
pozdro :joint:
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Ciesze sie z biletu lotniczego do holandii. Z zabookowanego hotelu. I z biletu 'judge pass' na 'cannabis cup'. Widzimy sie 23-27 listopada pozdro :muahaha: :rasta: :joint: :bashhead:
 
Last edited:
G

Guest

NiceGirl said:
Ciesze sie z biletu lotniczego do holandii. Z zabookowanego hotelu. I z biletu 'judge pass' na 'cannabis cup'. Widzimy sie 23-27 listopada pozdro :muahaha: :rasta: :joint: :bashhead:
No to konkret! Ja bym wpadł, lecz brak funduszy na takie drogie imprezy.
Nie zawahaj się zdać relacji "po" :)

Cieszę się, że NiceGirl się cieszy :D
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:
Miodowe topki cinnamona w sam raz na sobotnie popoludnie!:D :jump:
58451cinn-sample.jpg


pozdrawiam sedecznie!:smile: :respect: ;*
 

cardiel

Member
A mnie raduje to, ze mam zaszczyt napisac 35 cio tysieczny post na Polskim forum hehe :smile:




jes impresssska :joint:


kurde.... jednak nie hehe... nastepna osoba bedzie miala ten zaszczyt :wink:

juz teraz gratuluje

pozdro :smile:
 
Last edited:
M

Mr.TopTop

top wita serdecznie wszystkich palaczy ziela,

bo w krainie przyjemności gość gości gości - pozdro toptopganja
 
Last edited:

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Cieszę się że sezon outdoor 2008 właśnie się zakończył, że zakończył się bezprzypałoo i prawie bezstratowo. Zebrałem dziś resztę roślin. Skubania znowu na pół nocy :D I love this game!
Cieszę się tym bardziej, że 2008 okazał się dla mnie najbardziej owocnym rokiem do tej pory.

Guerilla rulez :jump:
 

hodowca

Active member
Veteran
zielonylasss said:
...2008 okazał się dla mnie najbardziej owocnym rokiem do tej pory.

Guerilla rulez :jump:

hehe ,no to kiedy te lokalne harvset party? ;)

U mnie w tym roku równiez wszystko poszło zgodnie z planem ,az sam jestem pod wrazeniem ,ze wszystko sie udało-nie będąc prawie wogóle na spocie i w Polsce... :) ,a jeszcze mam do ścięcia Early Doga w Danii- z niego będzie prawdziwy kosiarz umysłów... dojdzie mi gdzies na początku listopada bo pogoda mu na to pozwala ... podro !
 
Top