What's new

Nasze radości :)

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Że niby do mnie pijesz bro?;) Bynajmniej nie stamtąd zaczerpnąłem ksywę, bardziej od jednego z przedstawicieli plemienia cyprichromini, od lat już się nie zajmuję hodowlą afrykańskich endemitów..

Moją radością jest przeprowadzka niebawem i nowy dom ze sporą piwnicą i znacznie większy niż miejsce gdzie teraz siedzę... będzie wesoło za jakiś czas...

peace
 
B

BajCus

czy¿by pyszczak z Tanganiki? Fajne rybki w tym jeziorku p³ywaj±, musia³e¶ mieæ naprawdê ³adne akwarium ;-)

A ja siem cieszem gdy¿ bo:

z odpadów z boxa kopie BHO

ju¿ na powa¿nie ruszy³em z moim PIERSZYM out'em, spoty na FEM znalezione jutro jadê na pierwsz± przekopkê. Nasiona w kubkach, klony pociête. :woohoo:

Zosta³o jescze poszukaæ spotów na REG i AF ale w sumie to te¿ mnie cieszy ;-)

Lecz najwiêksz± moj± rado¶ci± jest obecno¶æ na tym forum w¶ród braci.

Z góry dziêkujê za otrzymane geny, pomoc i dobr± radê :huggg:

Bez Was to bym pewnie gówno w swoim ¿yciu wysia³ co najwy¿ej, albo i mniej nawet :thank you:
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Lepto .....szybki jestes....ze jakiego plemienia powiadasz....

ale sam nie uwarzasz ze moze sie skojarzyc z Twoja ksywka plus ta druga czesc....heh anyway we all know that You are clever boy !!


BAJCUS !!! dawaj dawaj nie przestawaj !!!

Pozdro dla calej ekipy Zielonej Polski !!!




gd
 

Attachments

  • 003.jpg
    003.jpg
    89.3 KB · Views: 12
B

BajCus

desant w 100% udany ;-) Wszystko na spocie pod foli±, za tydzieñ rozsad i gitara ;-)
 

jerzu19

Active member
Veteran
Witam
Jak to będzie szło w takim tempie to za tydzień znajdę bursztynową komnatę hehehe
Kolejne znalezisko,tym razem tabliczka z datą,imieniem i nazwiskiem chyba polskiego malarza Wojciecha Weiss`a?

picture.php


pozdro
 

klint

Active member
Veteran
No wlasnie mialem pytac Jerzu. Znalazles to kopiac dolki pod outa czy masz wykrywacz metali? Bo jesli natrafiles na to szpadlem to moze warto zainwestowac w wykrywacz ? :D pozdro Bracie! :wave:
 
T

Toxsik 8

... jakbym uslyszal blache pod szpadlem to bym spier... gdzie pomidory rosna.. :Bolt:
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Hej moja radoscia jest 1 czerwiec... oficjalny koniec sezonu indorowego.......I poczatek sezonu OUT <Automaty w wiekszosci>



a Tu maly podarunek z okazji dnia dziecka oczywiscie...hehee:


gd
 

Attachments

  • 002.jpg
    002.jpg
    109.5 KB · Views: 19
  • 001.jpg
    001.jpg
    121.3 KB · Views: 16
B

BajCus

GD ³adny sobie prezencik sprawi³e¶ ;-)

ja mam jednodniowe opó¼nienie, dopiero dzi¶ no¿yczki pójd± w ruch
 

Amnnesia

Member
Moja dzisiejsza radosc to dotarcie paczuchy z HPSem oraz to ze wreszcie sie spielam i zamontowalam w boxie wszystkie 4 panele led a jutro w miare mozliwosci zabieram sie za montaz Sody :)
 

Amnnesia

Member
Kolejna radosc moze dziwna troche, ale na ta chwile rezygnuje z indoora, dzis automaty z boxa dostana nakaz eksmisji na spota:dance013:a ja z suportem z ic zabieram sie do akcji pod tytulem Pimp my box :) juz niebawem nowa odslona :)

-=PoZdRoWiOnKa=-:huggg:
 
B

BajCus

hehe aż mi siła wzrosła po ogarnianiu tego outdoora :) nie powiem roboty jest ale w sumie mnie co cieszy

po weekendzie może cykne jakieś fotki bo ide pryskać ekolistem. Tanie to a dobre. Ogólnie to tam pewnie już ponad 1m wszystko ma.

Byle więcej nie odpadło a bedzie spoko.

Aaaaa

i jak ktoś się wybiera na woodstocka albo ostródę to proszę informować

na woodzie w tym roku spoko granie bedzie

pozdrawiam wariatów i wariatki
 

Amnnesia

Member
Hejka wszystkim :)

Wczoraj smutki wylalam za to dzis na wesolo i motywacja zeby ruszac tyleczek i dzialac, gorace podziekowania Lepto bede miala z tymi genami kupe radosci:)
picture.php
 
Top