What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze radości :)

bogusik2

Member
Hehehe w sumie wszystko naraz szło xD na przemian wszystko hyhy
No wiec moja radosc wielka :D wczoraj ide na zjarce w lesie... patrze a tam dzik ryje w ziemii... co sie okazało był tam dol, ktos niedawno kopał ^_^
Rekami odkopalem male zawiniatko.. hehe jak świnia truflę dzik znalazł mi mały prezencik :D ohh jaki miły pan dzik xD hyhy

12128a14.JPG


12128a14_1_.JPG


12128a14_2_.JPG


12128a14_3_.JPG


mmmm haaaassssssyyykkk :D hehehehe bubbleshit jeden z najelpszych jakie ever paliłem ;) pewnie byly robione reką boska xD bo spadły z nieba do cybucha hyhy

12128a14_4_.JPG


12128a14_5_.JPG


12128a14_6_.JPG




Na ostrzu noza :D i widac tam trichomek na samym czubku hyhy jak to sie stalo xD

12128a14_8_.JPG


12128a14_9_1.JPG


Torba ekologiczna z ekologiczna zawartościa mmm ;D pzdr

12128a15_3_.JPG


12128a15_4_.JPG
 
Last edited:
V

vod

Wzburzyłem się na samą myśl o takim scenariuszu heh.
pozdro
 
Last edited:

bogusik2

Member
Hahahahahaha zapomnialem ze nie mozecie zzobaczyc ze poszczalem oczko przy pisaniu tego LOL Vod chyba na tyle zej mnie znacie ze mozecie uwierzyc ze spadlo mi to z nieba nie? hyhy pzdr
 

kempamc

Member
Ja to sie dopiero ciesze!

Cos nie tak jest z moim brzuchem boli od tygodnia spac nie moge i wogole zeznia...

Nie ma co palic juz a zostaly kulki meskie z powerplanta po pylku..
Ciekawe jak smakuja xD haha

normalnie radosc mnie ogarnia jeszcze USB nie dziala zeby wrzucic foty..

piSSsss ;)
 
G

Guest

Siema
Moja radosc wynika z tego ze sie konkretnie zasrałem 1 lowryderem meskim nareszcie sie zajebałem :)
pzdr
 

bogusik2

Member
Hehehehe małe hash party z bandziorem i shamanem :D kolejne 2 ofiary bubbleshitu hehe :D no i male conieco zrobione na szybce :) pzdr

1212815.JPG


1212815_2_.JPG


1212815_1_.JPG
 
G

Guest

bania bogus, bania piekna po tym haszu :D
i jeszcze to ziolko hehe..

E.: shisha na przemian z gibonem i fifa hehe...
 
Last edited:
Boguś - toz to prawdziwy rog obfitości :D maxik... misiaki kochane jestesmy tak zaganiani ze nawet nie wiemy jaki dzien tygodnia... ja w tripie z koma nadaje to sie nie bede rozpisywal, a poziomka w domu harvest wczoraj robila weg. wkazowek.. niebawem wracam to powrzucam fotki.

buziaxy dla was, niebawem prezenty wyruszą ;P
 

Kolobrzeski

Member
Bogus co za znalezisko! :D

Ostatnio wyrwalem meskiego passiona, pare galazek z jajcami powkladalem do wazonu, a wazonik postawilem na lodowce. Nastepnego dnia przypadkiem znalazla sie u mnie w domu dalsza rodzina. Akurat pech chcial ze ciocia weszla do kuchni. Patrzy na lodowke, na wazon... (mi juz serducho przyspiesza) i mowi "ale ladny bukiecik wlozyles do wazonu, ty jednak lubisz nature i zielen" :D
 

GanjaDevil

Member
Nie wiem jak wy , ale strasznie mnie ucieszyła wiadomość dotycząca tego listu otwartego pod , którym mogą się podpisywać posłowie ... nie mam jakiś wielkich nadzieji mimo to fajnie , że się o tym mówi i wszystko idzie w dobrym kierunku ... no i jutro skocze na spota po 2tyg. nieobecnośći :jump:
 

loris

Member
a ja ciesze sie bo jak narazie tegoroczny out zaliczam do udanych. oprocz tego dobrze mi sie wiedzie w sprawach <3 jak i $$ oraz..... niedlugo harvest time :D
 
G

Guest

hej zielona załoga, Ostróda Reggae Festival uważam za udany, ciesze się ze spotkałem znajomych z forum, było dużo dobrego stafu, i powiem Wam że palili wszyscy, zapach ganji było czuć wszędzie, to znaczy że nie jesteśmy sami jest nas bardzo bardzo bardzo dużo, smak zapach i działanie ziela sprawia że coraz więcej ludzi pali, wytwarza sie pozytywna energia której tak mało w Polsze :), fajnie sie zieleni na forum heeheheeh superos pozdro top :)

16265IMG_0042.jpg


16265IMG_0034.jpg


16265IMG_0014.jpg


16265IMG_0015.jpg
 

bogusik2

Member
Moze ta radośc sie niektorym nie spodoba, ale coż gdybym był dziewczynka to na 2 imie miałbym kontrowersja xD haha
Na wstępie.. Shamanik ziomeczku moj drogi hehehe niedlugo powtorka :D
tyle ze jebac powrotną droge sie przekimasz :) moze ktos jeszcze wpadnie :D hmm?
Kołobrzeski "znalezisko" było zaprawde darem od niebios.. dlugo curring, siwtna jakosc, t5ygodnie lezenia w zamrazalniku.. niesamowita sativkowa MOC :D obiłan niech sie3 schowa hehe
TopTopie moj drogi :) żaluje ze Cie nie poznalem bo wydajesz mi sie jedna z najciekawszych postaci tego forum :) czlowiek palacy z głęboką tego kulturą i zapałem ktory nie gasnie przez lata a moze (napewno!!) przez pokolenia :)
Jak bylbys w okolicach stolicy zadzwoń konimecznie! :)
Co do radosci to wlasnie jestem po 7 krazkach extazy, dokańczam pol litra metaxy, WR kraszony haszem i fajki w hurtowych ilosciach :D
To tak na piękne pożegnanie lata hehehehe niebieskie panienki nadają zyciu kopa :D kilka godzin orgazmu duszy przedemna :D Kocham was rodzinko forumowa ;* pzdr
 
G

Guest

Bogusik miłej banki ci zycze kołka są zajebiste :) pzdr niech cie niebieskie laski prowadzą w szczesciu i miłosci do wszystkiego :)
 

bogusik2

Member
Dzieki Panowie :) hehe milo ze akceptujecie mnie tak niedoskonałym jak mnie bóg storzył hehe.. podatny na pokusy i z krucha wola do pokonywania barier :D
ale coz jestem tu z wami... wakacje sie koncza, niedługo podsumowanie zysków i strat po oucie 2008...
Polska stała sie niesqamowicie zielona tego roku nie uwazacie?
To chyba najwspanialsza rzec godna tego zyby ją dostrzec...
Pochwalic nowych za piękne planty, pochwalic starych za dzielenie sie wiedzą i genami.. pochwalic po trochu samych siebie.. a w razie niepowodzeń trzymac glowe wysoko i próbowac od nowa :)
To cenne lekcje ktory kazdy musi przezyc samemu.. nie ma zadnego znaczenia czy ktos cos powiedzial czy podsuwał sugestie NIE :D
Kazdy jest odpowierdzialny za swoj los i za swoje roslinki :) po wywrotce trzeba sie podniesc i kiełkowac nasionka na przyszly sezonik :)


E: jak juz mam wene to chce podziekowac kilku osobom, dzieki ktorym moje zycie stalo sie na wiele pięknych chwil szczesliwe :)
Doktorzeg,,, Sellasie.. Top.. HC... Tonny... Grunwald.. Akap!!... PLANTATORZE (+młody hehe), Bandziorze (+ młody haha), Divinorum, Cadrielu, malinowy Leo, Klev, Urban, Gelo, i jeszcze raz Plantator!! :D bracia :) nasz duch uprawy udziela sie młodym.. chociaz sami nie mamy za wiele na karku :)
Ktos powie ze to patetyczne cieszyc sie z takich sukcesów.. bo to tylko siec, bo internet to pixele i skrypty..
My tu odowadniamy ze internet to ludzie a cała jego wiedza to ludzki wkład w jego budowanie..
Mysle ze w ten spoób zbudowalismy juz podwaliny dla zielonej polski :)
Seedbaki, growshopy... ciagle nowe ciagle wieksze, coraz to nowy wyszukany asortyment...
C.fr.pl nie nadaza w sezonie z wysylaniem pesteczek.. akcje HempLobby tez sa nie do przeoczenia.. Artur Radosz sie pościewił głodówka zeby cos powiedziec.. teraz liczy na spotkanie oficjalne z ministrem zdrowia...
Panowie trzymajmu wspolnie kciuki za tego odwaznego patriote..
Bo występuje w obronie naszych praw.. i czy komus to sie podoba czy nie oderwuje swoj własny wizerunek, nieobawiając sie przesladowań, oferuje swoj czas i ogromny wkład prawy zeby zyło nam sie lepiej...
Mam taki pomysł ktory musze z wami przedyskutowac na powaznie... wyobry zielonego człowieka roku!!
Kazdego roku bysmy zgłaszali kandydatów w jednym teamcie a pod koniec ankieta i wybór najlepszego... co wy ma to?
Ja bym proponował od razy własnie Artura Radosza...
albo Urbana bo hahar jeden zna sie na rzeczy jak nikt z tu obecnych hehehe
ale tak serio.. bylby tio mily geast woibec tej osoby..
byz moze jakas delegacja z IC z suszonymi kwiatkami by do niego poszła pogratulowac... piszcie co sądzicie!! pzdr
 
Last edited:

pakonopny

Member
Zielony Czlowiek Roku 2008.
Ciekawa inicjatywa, moze w koncu zielony underground stanie sie realna opozycja.
Jestem za Arturem i mysle, ze wystarczajaco zostal zgnebiony przez prawo polskie.
Mysle, ze wspolnie mozemy w ten wlasnie sposob wesprzec emocjonalnie A.Radosza.
Pozdro.
 
Top