What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze radości :)

cieszę się bo zdałem te głupie testy na prawko:D Mam nadzieję ,że nie będe musiał psiać w niepokojach,gdy obleje praktyke :spank:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
hehe:woohoo::jump: sniegu po kostki !!! i sypie nadal :yoinks: prognozy zapawiadaja ze sypac bendzie cala noc :woohoo: hehehe

pozdo:jump: z bialej wyspy hehe

p.s. metro nieczynne , samoloty wstrzymane to smutne , ale jak mowielem zawsze cel uswieca srodki , mamy SNIEG ! i taka zabawe jak malo kiedy hehe
 
C

czaczo

ja sie bardzo ciesze bo wreszcie dostalem bilety na ac/dc,miesiac czasu poszukiwan ,wystawania w kolejce ,i mam.wow,ale sie podjaralem.
 

frether

Member
Veteran
Dwa dni temu wszystko mogło się skończyć przez jedno głupotę jako popełniłem... gdybym nie miał dokumentów to by skończyło się tragicznie dla mię...
A tak dostałem tylko głupi mandat który na pewno zapłacę, teraz ciesze się że jestem tam gdzie miałem być
Pozdrawiam John
 

.LukAs.

Member
A ja strasznie cieszę się z tego, że dzisiaj jak wstałem to okazało się, że przez noc z ziemi wyszły wszystkie roślinki.. :D Więc pierwszy dzień czas zacząć :D :joint:
 
moją radością jest to że idzie wiosna.. powoli ale już niedługo! :)

Rudzica_-_zdjecia_Rudzicy_-_Wiosna_2006_1991.jpg
 

PioK

Member
hela w opalach, a no mi to tez sie ostatnio udziela ;]...

temp jaka zanotowalem w czwartek ;]
imgp5794cj6.jpg


ale cierpliwie jeszcze poczekam z out`em do marca... jeszcze z miesiac... ze dni pare... tralila lila la

Finger: w marcu na parapecie juz moga vegetowac ;]
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Eee ja myślę ze niestety zima nas jeszcze zaskoczy, ja tam sie wstrzymuje z kielkowaniem do kwietnia.
 

gucio

Member
Mnie również bardzo to cieszy. Siędzę tutaj na forum po długiej przerwie i z dnia na dzień coraz bardziej mam w głowie ten klimat wiosny :D. Niedługo zaczynam szukać miejscówek, nie chce tego robić tak jak rok temu na ostatnią chwilę. I to mnie najbardziej cieszy. Po za tym paliłem właśnie jakiś mix z OP i czuje się naprawde dobrze od ponad 2 godzin :D:D Wogóle ten mix to pamietam nie chciały nasionka kiełkować więc je odkopałem, uszkodziłem jeden kiełek właśnie tego mixa, przez półtora miesiąca bodajrze w kubeczku urósł na 5 cm i się zatrzymał. Ale pomyślałem sobie że jeszcze się odwdzięczy. Gdy wsadziłem go do ziemi odrazu ruszył w górę i wyrósł bardzo ciekawy jak po niezlym fimie i lst. I ciekawy kształt topów miał :D

Owy MIX
picture.php


Hehe lustrzaneczke dostałem własnie NIKONA :D Trzeba będzie zacząć uczyć się fotografi. Makro i plenerek :D Już myśle o tych topach na jesień :D
 
M

Mr.TopTop

A ja się cieszę że moja AMNESIA HAZE zapyliła - AMNESIA HAZE, Vortex, Vortex X RS - szybkie zajebiście pachnące i szybko kwitnące rośliny, smaku - zapachu - mocy jeszcze nie próbowałem - rosną miłe moje kobietki, pozdrawiam ze słonecznej kalifornii top :))))))))
 

semyazza

New member
ja sie ciesze z tego iz wyszedł mi trening " na królewne " xD
picture.php


widac ze bedzie 1 srodkowy top "królewna" i po bokach 7 krasnolodków :)
 

-Bruce-

Active member
cannamaster stary ten link nie dziala..... a moze komus sie otwarlo...? chetnie bym to przeczytal... ale nie chce mi sie isc po gazete do sklepu :) :kos: pozdro
 

Latest posts

Latest posts

Top